Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אבטחת קנאביס – מה הם הדרישות בהתאם לחוק

אבטחת קנאביס – מה הם הדרישות בהתאם לחוק

להשקיע, לזרוע, לטפל, לגדל, להפריח….

זו ההתמחות שלך!

אבל מי מספק מעטפת אבטחה מקצועית בהתאם לדרישות החוק?

מקומו של הקאנביס הרפואי הולך ומקבל מקום משמעותי בחברה הישראלית, ואין זו הפתעה. במקביל, כדי שניתן יהיה לעמוד בצרכי הקאנביס ולגדל אותו כראוי ובהתאם לדרישות המשטרה ומשרד הבריאות, יש להקים מתקני גידול, עיבוד ואחסון מקצועיים; מתקנים הכוללים אבטחה צמודה ומקיפה בהתאם לתקן ה-GSP. לכן, יש להתקשר עם חברה המכירה את דרישות אבטחת הקנאביס.

אין ספק, תחום הגידול של הקאנביס הינו עולם ומלואו ובא לתת מענה מקצועי על דרישה ההולכת וגוברת. אכן, מדובר במענה המגיע עקב הלך רוח חברתי, ציבורי ורפואי עכשווי. עם זאת, ולאור רגישות הנושא כמו גם הקפדה על התקנות והנהלים השונים בתחום חקלאות הקאנביס הרפואי, יש לשתף פעולה עם חברת אבטחה מקצועית המחזיקה בידע ובניסיון בתחום זה; חברה אשר תספק עבודה מקצועית, אמינה ושקופה – תוך הבנה מלאה ואמתית של צרכי האבטחה השונים.

אבטחת קנאביס - מה הם הדרישות בהתאם לחוק

מענה מקיף בתחום אבטחת הקאנביס הרפואי

אין ספק, שוק הקאנביס הרפואי בארץ הינו אחד השווקים המתפתחים ביותר – הן מבחינה רגולטורית והן מבחינות אחרות. וזאת, לאור הרפורמה שנקבעה על ידי משרד הבריאות. לאור כל זאת, ניתן לצפות כי בעתיד שוק זה ילך ויתעצם. במקביל לכך, חקלאים רבים בימינו מבקשים לקבל את הרישיון הרלוונטי לצורך גידול הקאנביס.

לאחר קבלת רישיון זה ממשרד הבריאות כמו גם משטרת ישראל, על כל חווה חקלאית זו להציג תכנית אבטחת קאנביס; תכנית מקיפה המתבססת על מלוא התקנים הרלוונטיים. וזאת, לצורך תחילת תהליך העבודה, הקמתה של החווה וכמובן – גידול הצמח בפועל.

שירותי אבטחת הקאנביס הרפואי הינם מגוונים וכוללים, בין היתר, את תהליך הליווי והתכנון של מתקני הקאנביס ואת הקמתם בהתאם לתקנים הדרושים. כמו כן, חלק בלתי נפרד משירותים אלו כולל את הסדרתם של האישורים מול משטרת ישראל ויק"ר, עריכת פק"מ אבטחה ותיק מתקן, סינון כוח האדם והדרכתו, הקמתם של מערכי אבטחה בשטח תוך הצבתן של מערכות אבטחה טכנולוגיות, שירותי קב"ט, מנב"ט וכן הלאה.

שירותי אבטחה מקיפים ומקצועיים

קבוצת בן בטחון מספקת שירותי אבטחה ומוקד רמה א' בפריסה ארצית, והיא בין הבודדות המתמחות בתחום האבטחה הטכנולוגית והפיזית בלבד. ככזו, היא מציגה יכולות מהגבוהות בישראל. לקבוצה שישה סניפים הפזורים מצפון הארץ ועד דרומה, וכ-2,000 עובדים אשר אמונים על מתן שירות איכותי, מקצועי ואמין. הקבוצה הוקמה בשנת 1989, ומנוהלת ע"י קצינים ולוחמים יוצאי יחידות קרביות בעלי ניסיון רב במגזר הצבאי והאזרחי. בין לקוחותינו גופים מוסדיים ופרטיים מהגדולים במשק וביניהם עשרות רשויות מהגדולות בארץ ואלפי מנויים במגזר הפרטי. הוותק והניסיון לצד ניהול חדשני, יוצרים מענה עדכני, יעיל ואפקטיבי, גם באבטחת התחום הפורח בישראל – חוות גידול קנאביס. תחום הדורש התמחות ייעודית ועמידה בכל תנאי תקן ה-GSP של משרד הבריאות.

אנחנו יודעים לתת לך את השקט בכל שלב, מהתכנון המקדים ועד אבטחת המתקן, להסיר כל איום ולשחרר אותך מדרישות האבטחה המחמירות, באמצעות התקנת מערכות מיגון מתקדמות ו/או אספקת שירותי אבטחה פיזית, ניסיון ושירות יוצא דופן.

על מנת לקבל שירותי אבטחה קאנביס; פנה אלינו.

מעוניינים גם אתם בפתרונות משמעותיים אלו? צרו קשר בטלפון: 1-700-709-707

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
עוברים טיפול שורש? כל הדברים אותם כדאי לדעת
טיפול שורש הפך למונח אשר יכול להרתיע לא מעט מטופלים...
ריפודי בדים: הדרך הנכונה לחידוש הריהוט שלכם בלי לקנות חדש
הריהוט משמש כמרכיב מרכזי ובולט בעיצוב הפנים של חלל מגורים...
איך לתכנן נכון את המקום במזוודה לקראת החופשה?
נוסעים לחופשה? המזוודה היא הפרטנרית הצמודה וחשוב לבחור מלכתחילה מוצר...
מתי נבצע החלפת ברך חלקית או מלאה?
החלפת מפרק הברך היא הליך כירורגי נפוץ שיכול לשפר משמעותית...
חגיגה מתנפחת ומתוקה: מדוכני מזון מפתים ועד מתנפחים מלהיבים - הכל להשכרה לאירועים בלתי נשכחים
מתנפחים לקפיצה ולחגיגה עליזה השכרת מתנפחים הפכה לחלק בלתי נפרד מכל...
שתלים דנטליים, המדריך המלא
מה שקורא לו הציבור 'השתלות שיניים' ואנחנו, אנשי המקצוע 'שתלים...
ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי
כל תאונה נושאת בחובה פוטנציאל לנזק מתמשך, גם כאשר מחלימים...
מארז מושלם של פינוקים לגבר
נשים רבות רוצות לשמח את בני הזוג שלהן, אך לא...
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...