Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איזה אביזרים לאופנועים קיימים שלא הכרתם

איזה אביזרים לאופנועים קיימים שלא הכרתם

רוכבים על אופנועים? בין אם אתם רוכבים חדשים ובין אם אתם רוכבים וותיקים, כדאי שתכירו את כלל האביזרים שאתם יכולים לרכוש על מנת להפוך את הרכיבה שלכם לנוחה, נעימה ובטוחה יותר. בראש ובראשונה נתייחס לאביזרים שמקנים לכם בטיחות כגון קסדה, כפפות ומגנים, נמשיך אל אביזרים שמשפרים את חווית הנהיגה לרבות אוזניות ומיקרופון אלחוטי ונסיים באקססוריז לתחזוקה לרבות שמנים וכיוצא בזאת.

קרדיט לתמונות : אתר FOX HEAD ישראל

האביזרים שהופכים את חווית הנהיגה לנוחה ובטוחה יותר

אם בשנים עברו הסתפקו רוכבי האופנועים בקסדה ומספר אביזרים לאופנועים שמספקים מיגון מסוים לבטיחות ברכיבה, הרי שמאז ועד היום השתנו הדברים וגם רוכבי האופנועים יכולים ליהנות מנסיעה בטוחה אך גם נוחה. כיום יכול כל רוכב אופנוע להיפרד לשלום מהאוזניות עם החוט אשר השתלשל מחוץ לקסדה ובמקום אפשר להתקין דיבורית לקסדה באמצעותה ניתן לנהל שיחות לא רק בנוחות אלא גם בבטחה. ואם כבר דיבורית לטלפון, הרי שניתן לרכוש גם מתקן לטלפון שם יונח המכשיר בבטחה בזמן שאתם רוכבים ממקום למקום וזאת במקום להניחו בתיק ולעיתים אף תחת הכיסא.

  • מצלמת אקסטרים – בעידן בו החיים של כולנו מתועדים מסיבות שונות ומגוונות, רוכבי אופנועים יכולים לרכוש לעצמן מצלמת אקסטרים ייעודית אותה ניתן להתקין בקלות ובבטחה על הקסדה. מצלמת האקסטרים תקלוט את כל המתרחש בכביש ומעבר לו במהלך הנסיעה כך שלמי שחשוב לתעד את הנסיעה שלו, יכול בסכום סביר לרכוש מצלמת אקסטרים.
  • מגנים – רבים חושבים כי קיימים מגינס בירכיים ומגני מרפקים בלבד, אך האמת לאמיתה היא שבשוק קיימים מגנים רבים ומגוונים אשר יכולים בקלות מרבית למזער נזקים במהלך תאונה או החלקה ובין היתר: מגני מרפקים, מגני ברכיים, מגני צוואר, מגני חזה, חגורת כליות ואף מגנים המותאמים במידות לילדים במידה ואתם מרכיבים את ילדיכם את האחיינים שלכם השכנים ובכלל.
קרדיט לתמונות : אתר FOX HEAD ישראל
  • תיקים לאופנועים – לרוכבי האופנועים אין תא מטען בו הם יכולים לאחסן את הציוד ממקום למקום ועל כן תיק נוח לרכיבה חשוב לאין שעור. תיקי גב רבים נמכרים לרוכבי האופניים – תיקים ייעודיים המותאמים באופן ספציפי לרכיבה. במקביל ניתן לרכוש תיקי מים וערכות שתייה ובעיקר עבור מי שיוצא לטיולי שטח.
  • מגפי קטנועים אורבן ועירוני – על א הסברה כי אופנועים כבדים מסוכנים יותר, גם מי שרוכב על אופנוע 50, 125 או 150 סמ"ק, חשוף לסכנות לא מבוטלות לעיתים בלתי הפיכות. כדי לא לרכב על אופנוע עם נעליים שעלולות להיקרע בקלות בעת החלקה או התנגשות (חזיתית או צדדית), ניתן לרכוש מגפי קטנועים אופנתיים במידות רבות ומגוונות
קרדיט לתמונות : אתר FOX HEAD ישראל

לסיכום – ציוד לאופנועים הפך להכרחי ובעיקר עבור מי שרכיבה על אופנועים היא דרך חיים. כדי לא לפספס מוצרים רבים שלא העליתם בדעתכם שהם קיימים ונמכרים בישראל, חשוב להיכנס אל אתר ייעודי לממכר מוצרים ואביזרים לאופנועים ולחפש שם את המוצרים שמעניינים אתכם ואף להתעדכן מעת לעת באשר למוצרים חדשים.

הכתבה בשיתוף עם חברת אם איקס אקסטרים בע"מ
הינה היבואן הרשמי למוצרי פוקס הד (
FOX HEAD) בישראל.

לאתר החברה : https://www.foxhead.co.il/

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
באילו מקרים מומלצת התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה?
משפחה היא מקור לנחת וגם בסיס למשאבים חיוניים לחיים. במקביל...
למה לא כדאי לוותר על חיפויים שונים לקירות?
השקעתם לאחרונה לא מעט בעיצוב המחודש של הסלון שלכם? עשיתם...
טיפול בירושה: ממה מתחילים?
כאשר אדם אהוב כמו אחד ההורים הולך לעולמו, זוהי טלטלה...
התעללות בבעלי חיים
לפני שמתעמקים בהיבטים המשפטיים, נדגיש כי התעללות בבעלי חיים היא מעשה...
יום הולדת כבקשתך- איך יוצרים יום הולדת למי שלא אוהב חברים
אם הילד שלכם אינו אוהב חברים באופן מוצהר או בולט...
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...