Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איטום מרתפים לפני החורף

איטום מרתפים לפני החורף
קרדיט FREEPIK

בנזילות מים ואיטום גגות, מרתפים ומבנים, חייבים לטפל בצורה מקצועית ביותר ואף חשוב להדגיש שכמה שיותר מהר – יותר טוב. לקראת התקופה של עונת החורף ישנן הכנות שנדרש לעשות, לרבות כאשר מדובר על מבנה יחסית ישן. אנשי מקצוע אשר עוסקים בכל הסובב סביב איטום מרתפים פועלים ומשקיעים המון כדי לייצר תהליך איטום מקצועי לבתים ומבנים שונים שיכולים למצוא את עצמם סובלים מנזילות ורטיבות במהלך עונת החורף. אם אתם שוקלים כן לדחות טיפולים בגג עד שיגיעו הגשמים, ואיתו עוד הפתעות, כדאי לקחת בחשבון את העובדה הבאה. בחורף, מחירי האיטום עולים. מכיוון שבתקופה הזו העומס  של העבודה עולה בכמות רבה והדחיפות גדלה. 

איטום מרתפים לפני החורף
קרדיט FREEPIK

למה צריך יועץ איטום?

יועץ איטום מקצועי אשר מכיר את כל הדרישות המרובות בכדי להגיע ליצירה של סטנדרט איטום גבוה. גם מתי שהדרישות הללו מאתגרות, מרובות, ומורכבות יותר, וגם אם מדובר במקרים של מבנים ישנים. יועץ איטום יבנה לכם תוכנית עבודה שמקיפה  ומתאימה לכל הצרכים שלכם, ומאפשרת לכם להבין איזה פעולות תחזוקה כן יאפשרו לשמור על הבית לאורך תקופה רבה מאוד. בנוסף, מומחי ויועצי איטום מזהים ליקויים באיטום גם מבלי שנחשפו על ידי הגשם. כאשר דואגים לטיפול מראש, אפשרי מאוד למנוע את הנזקים שמביאים איתם גשמים שחודרים לבפנים.

מבנים ישנים

ניתן לומר באופן חד משמעי שככל שמדובר במבנה ישן, כמה שהוא "עתיק", כן ישפיע על ההשקעה ביצירת תהליך של איטום נכון, ואף גם תהייה משמעותית הרבה יותר. חשוב להדגיש כי אסור לוותר על ניסיון וידע של מומחים בנושא איטום מרתפים במיוחד ובוודאי בקרבת תקופת החורף אשר ידועה באסונותיה, וצריך להיות בכם צורך לקבל תשובות לשאלות הרבות שלכם, ולקבל את החלטה הטובה והמתאימה ביותר לצרכים שלכם.

איטום מקצועי ומערכות נלוות

אפשר לומר שבהרבה גגות כיום בבתים שונים בישראל מותקנות שלל מערכות שונות. אם פעם היו בעיקר קולטי שמש וגם דודים, כיום ישנם מאות אלפי אנשים אשר מתקדמים בעזרת התקנה של מערכות סולאריות. במה עוזרת המערכת הסולארית אתם שואלים? בצורה הזאת הגג מפיק את החשמל ללא עלויות נוספות. אך חשוב לדעת לפני שמתקשרים ומזמינים מומחי ויועצי איטום, שמדובר על אנשי מקצוע מצוינים מהשורה הראשונה. אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים כן יכולים לטפל באיטום בצורה מעולה, גם אם ישנן על הגג עוד מערכות נלוות. 

איך אוטמים מרתף?

האיטום נעשה בדרך כלל מהצד החיצוני בבניין. לעומת זאת, כשמדובר במרתפים, לא אפשרי לאטום אותו מבחוץ, ולכן את האיטום חובה לעשות מתוך הצד הפנימי של המבנה. כדי לעשות את זה צריכים לחשוף את קיר הבטון המקורי ולעשות איטום מחדש כאילו רק כרגע בנו אותו. איטום מרתפים הוא אפשרי בהחלט, וניתן לפנות לקבלני איטום במרכז .

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
שפע של אטרקציות בסלוניקי
יוון היא יעד שובה לב הכולל קסם ים תיכוני, עבר...
אמצעי אחסון חסכוני ומשתלם במיוחד
כספת יד שנייה היא כספת שכבר נמצאת בשימוש ונמכרת לכם...
במחיר שמשלמים על בחירת עורך דין לא נכון
פלילים הם תחום לא סלחני שכל מי שמעורב בו מכיר...
הזהב הנוזלי של ישראל
שמן זית ישראלי ידוע באיכותו יוצאת הדופן ובטעמו העשיר. שמן...
הורים זה הזמן לגרום לילדיכם לקחת חלק בקדמה
בנוף הטכנולוגי המתקדם במהירות של היום, הצגת ילדים לרובוטיקה בגיל...
איך לשמור על הרכב שלכם טוב יותר?
שלל המוצרים לשמירה על מצב הרכב ותחזוקה נאותה שלו גדול...
אל תוותרו על העזרה שמגיעה לכם כשאתם נזקקים לה יותר מכל
נפגעי גוף ונפש בגלל מחלות, תאונות ופגיעות שונות נוטים לוותר...
הדרך הנכונה להקים חברה בע"מ
יש סוגים שונים של עסקות וחברות אשר נבדלות אלה מאלה...
המקום שממנו יוצאים יפים ורגועים יותר
בכל מכון יופי יודעים שהלקוחות באים לא רק בשביל טיפולי...
להיפרד ברוח טובה - הסכם גירושין בהסכמה
האסוציאציה הראשונה של גירושין, אצל רבים ורבות, היא סכסוך. אמנם...