Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך הכי כדאי להשקות את הגינה

איך הכי כדאי להשקות את הגינה

השקיה נכונה היא המפתח לגינה פורחת. אם יש לכם גינה או ניסיון עם עציצים אתם בוודאי יודעים עד כמה חשוב לדייק בכמות המים ולתכנן נכון את זמני ההשקיה. מערכות ההשקיה המודרנית הופכו את המלאכה לפשוטה מאוד. אתם לא צריכים לקום מהכורסא או אפילו להיות בבית בשביל להשקות את הגינה. מערכות השקיה אוטומטית מבצעות עבורכם השקיה מדויקת ומתוזמנת. מחפשים צינור השקיה מומלץ שמתאים לשימוש ארוך טווח ועונה לצרכים שלכם? חברת בני וליד פריד דיאב בע"מ היא הכתובת לציוד גינון של מיטב היצרנים, צוות מנוסה, מענה מדויק, מחירים הוגנים, מבחר ענק מבטיח שתמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים.

מתי כדאי להשקות את הגינה?

צמחים צריכים מים אך לא בהכרח את מלוא הכמות שאנחנו נותנים להם. יש לתכנן עבור כל גינה מערך השקעה שתואם את התנאים בשטח ואת סוג הצמחים. בעזרת כלי עבודה חשמליים ומערכת השקיה אוטומטית נצליח לייעל את הטיפול בגינה. מערכות השקיה מאפשרות לנו לתכנן השקיה מדויקת, כל הצמחים בגינה יקבלו את כמות המים שהם צריכים בזמן הנכון. אפשר לבסס מערכת השקיה גם על טפטפות וגם על ממטרות. ההמלצה היא על השקיה במנות מים ארוכות עם הפסקות ארוכות בין מועדי ההשקיה. מדשאות נהוג להשקות פעמיים בשבוע במשך 25 דקות, השקיה של 10 דקות אחת ליום תהיה פחות יעילה. השקיה של ערוגות עם טפטוף נדרשת אחת ליומיים (מנה גדולה אחת ליומיים על פני השקיה במנות קטנות בכל יום).

איך בוחרים צינור השקיה?

צינור השקיה איכותי מחזיק מעמד למשך שנים רבות וגם חוזר למקומו בתוך השימוש. אפשר למצוא היום צינורות השקיה לגינה בכמה מידות, תבחרו את המידה המתאימה לכם בהתאם לגודל הגינה. צינור השקיה מומלץ הוא צינור גמיש שעשוי כמה שכבות, על הצינור להיות מסוגל לשאת לחץ מים, לא להיקרע ולא להתייבש בעקבות חשיפה לשמש. חשוב לוודא שהשכבה הפנימית של הצינור מותאמת לזרימת מים טובה ואינה מפרישה רעלים אל המים. יחד עם הצינור אפשר יהיה לרכוש גם אביזרים נלווים כמו מחברים ופיות. תוספת של גלגלת מייעלת את השימוש בצינור ומסייעת לכם לשמור על סביבת עבודה מסודרת ונקייה. ניתן לבחור בין גלגלת ידנית לבין גלגלת אוטומטית קפיצית או חשמלית. על מנת להבטיח גלגול יעיל ומהיר יש להתאים את הגלגלת למשקל של הצינור. מחפשים כלי עבודה חשמליים לגינה? את כל הציוד הדרוש לגינון כולל צינור השקיה מומלץ תמצאו במחירים משתלמים דרך חברת בני וליד פריד דיאב בע"מ.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
עוברים טיפול שורש? כל הדברים אותם כדאי לדעת
טיפול שורש הפך למונח אשר יכול להרתיע לא מעט מטופלים...
ריפודי בדים: הדרך הנכונה לחידוש הריהוט שלכם בלי לקנות חדש
הריהוט משמש כמרכיב מרכזי ובולט בעיצוב הפנים של חלל מגורים...
איך לתכנן נכון את המקום במזוודה לקראת החופשה?
נוסעים לחופשה? המזוודה היא הפרטנרית הצמודה וחשוב לבחור מלכתחילה מוצר...
מתי נבצע החלפת ברך חלקית או מלאה?
החלפת מפרק הברך היא הליך כירורגי נפוץ שיכול לשפר משמעותית...
חגיגה מתנפחת ומתוקה: מדוכני מזון מפתים ועד מתנפחים מלהיבים - הכל להשכרה לאירועים בלתי נשכחים
מתנפחים לקפיצה ולחגיגה עליזה השכרת מתנפחים הפכה לחלק בלתי נפרד מכל...
שתלים דנטליים, המדריך המלא
מה שקורא לו הציבור 'השתלות שיניים' ואנחנו, אנשי המקצוע 'שתלים...
ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי
כל תאונה נושאת בחובה פוטנציאל לנזק מתמשך, גם כאשר מחלימים...
מארז מושלם של פינוקים לגבר
נשים רבות רוצות לשמח את בני הזוג שלהן, אך לא...
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...