Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך לבחור נעלי ספורט לילדים?

איך לבחור נעלי ספורט לילדים?

כל הורה יודע שלדאוג לילדים שלנו זו עבודה שדורשת חשיבה כל הזמן. לפני הלימודים, בתחילת השנה, צריך לדאוג שלילד יהיה את כל הציוד הדרוש לו. כאשר מכינים את הילד לבית הספר צריך לדאוג לילקוט, כלי כתיבה, ספרים, מחברות וכמובן לבוש מתאים. גם בחופשים יש לצייד את הילד בלבוש מתאים שילוו אותו ביום יום. מעבר לבגדים הרגילים אשר משתנים ככל שהילד או הילדה גדלים אחד הפריטים הבסיסיים שעלינו לצייד אותם הם נעליים. בנעליים יש אפשרויות רבות, אך בסופו של דבר יש לילד את הנעל שמלווה אותו כל הזמן. אחת האפשרויות בבחירת נעליים היא האופציה של נעלי ספורט.

אז איך בוחרים נעלי ספורט לילדים?

• דבר ראשון שעלינו לבדוק כאשר אנחנו קונים נעליי ספורט לילדים הוא נושא הנוחות. נעל אשר לא תהיה נוחה לילד תגרום לו להיות חסר מנוחה ותשפיע על מצב הרוח שלו כמו שאפשר לצפות מנעל לא נוחה למבוגר. לכן כאשר הילד מודד נעל ספורט בחנות וודאו שהוא נועל את שתי הנעליים ומסתובב איתם בחנות. אם הנעל לא נוחה עדיף לא לקנות אותה. בנושא הנוחות חשוב לשים לב לעוד כמה נושאים כמו לבדוק האם לנעל יש סולייה נוחה, בולמי זעזועים והאם כאשר הנעל שרוכה כמו שצריך היא נותנת תמיכה טובה לרגל. בנוסף לאי הנוחות נעל לא טובה יכולה להשפיע על היציבה של הילד ולהשפיע עליו ככל שהוא גדל. וודאו כי הנעל במידה הנכונה ויש מספיק מרחב בין הבהונות לקצה הנעל ככה שתהיה תנועתיות טובה של הרגל.

• דבר שני שעלינו לבדוק הוא עניין ההשקעה הכספית. המון פעמים אנחנו נרצה לקחת את האופציה הזולה אך האם זו האופציה הנכונה? כפי שציינו בעניין הנוחות של הילד בפסקה הקודמת נעל זולה יכולה לגרום לנזק לילד ובסופו של דבר הנעל תיזרק לפח וההשקעה הכספית תכפיל את עצמה במהרה. חשוב לבדוק את כל האפשרויות ככה שאנחנו לוקחים בחשבון את החומרים ממנה מורכבת הנעל ולוודא שאנחנו רוכשים נעל איכותית. נעליי "מותגים" יכולים להיות קצת יותר יקרים אך הנעל תישמר לאורך זמן ותהייה טובה גם ליום יום וגם לפעילות ספורטיבית. נעלי נייק למשל ידועים באיכות שלהם וניתן להשיג אותם בארץ במחירים נוחים. לכן השקעה כספית בהתחלה יכולה לחסוך לכם הוצאות בהמשך ובנוסף לקנות את הנעל הטובה ביותר לילד שלכם.

• דבר שלישי שעלינו לקחת בחשבון הוא עניין העיצוב של הנעל. נעל אופנתית ויפה יכולה להיות מתאימה למספר סיטואציות וגם להיות נעימה אסטטית. נכון שאופנה זה לא בהכרח הדבר החשוב ביותר, אך כיום חברות ההנעלה השונות מספקות עיצובים שונים אשר יכולים להתאים לכל טעם. הביטוי העצמי של הילד מתבטא גם בבגדים שהוא לובש ובסופו של יום נעל שהילד אוהב "ומתחבר" אליה היא נעל שהוא ישמח ללבוש ולאורך זמן. גם פה חשוב לקחת בחשבון כי העיצוב צריך להיות משהו שיהיה רלוונטי לתקופות שונות ולא "אופנה חולפת".

לאחר שלקחתם את כל הקריטריונים בחשבון אתם מוכנים ללכת לחנות הקרובה לביתכם ולבחור את נעל הספורט הנכונה לילדכם. בנוסף אם אתם כבר רוכשים תרשו לעצמכם גם להתחדש.

באדיבות קנו כאן – https://www.knukan.com

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
איך לתכנן פרישה?
לישראלים רבים אין מושג לגבי מצב החיסכון הפנסיוני. בחלק מהמקרים,...
איך להעביר את המסרים שלכם בדרך אפקטיבית?
תוכן שיווקי יכול לשרת אתכם בכמה פורמטים ואחד המוצלחים והטובים...
לשדרג את אופן הבישול בבית
לשדרג את אופן הבישול בבית
אחת מן הדרכים המושלמות והטובות ביותר לשדרג את מראה המטבח...
וילונות המותאמים למשרדים
וילון משרדי הוא בעל תפקיד חשוב ביצירת סביבת עבודה מקצועית...
איך אני אדע אם הבנק יהיה מוכן לתת לי משכנתא לרכישת דירה
כל אדם שרוצה לבצע רכישה גדולה במהלך חייו, לדוגמא לקנות...
למה כדאי לשים לפני שפותחים תיק השקעות (טיפים)
פתיחת תיק השקעות מוגדרת כפעולה קלה מתמיד. ניתן לפתוח תיקי...
רוצים אריכות ימים? הטופס ממתין לכם בבנק וכדאי להכיר אותו
אחד הטפסים החשובים בניהול חשבון משותף – טופס אריכות ימים...
היתרונות של טיפול מהיר בבעיות דירוג אשראי
דירוג האשראי הוא הכלי החזק ביותר שעומד היום לרשותם של...