Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך לפרסם באינסטגרם בקלות?

איך לפרסם באינסטגרם בקלות?
קרדיט: freepik

זה נכון שלא כולם מרגישים שהם נמצאים היום במקום השיווקי שהם צריכים להיות בו. בעיקר כי אנחנו עידן מאד מתקדם. וככזה, הפרסום היום הפך לעידן דיגיטלי שמתמקד במקומות שבהם הוא יכול לפלח קהל ולהגיע אל קהל היעד במדויק, על מנת לקבל לידים איכותיים.  לא מעט בעלי עסקים מחפשים מדריכים על איך לפרסם באינסטגרם באופן קל, על מנת להיות היכן שכולם נמצאים. לפרסום באינסטגרם אין מערך כל כך מורכב כמו שכולם חושבים. ולמעשה, פרסום באינסטגרם הוא פרסום מאד אפקטיבי וגם פשוט. אם תקראו מדריך זה או אחר לא תהפכו לאשפי פרסום דיגיטלי, אבל תקבלו אינדיקציה כלשהו על איך אפשר לפרסם בקלות.

קרדיט: freepik

איך לפרסם באינסטגרם – מה עושים?

ראשית, כמו בכל פרסום, לפני שאתם מתחילים ישר לגשת אל מערך הפרסום הדיגיטלי וללחוץ על כפתור הפאבליש, חשוב לשבת ולפלח את קהל היעד שלכם. להבין את מטרות הפרסום, ולהתאים את עצמכם באופן מקצועי כדי שתוכלו להבין איך לפרסם באינסטגרם בצורה שתמקסם את התוצאות. בהתאם לתקציב המדיה שתחליטו להשקיע בקמפיין פרסום באינסטגרם בין אם לבד, ובין עם חברה מקצועית.

פילוח קהל היעד שלכם הוא פשוט. עליכם להבין:

  • למי מותאם המוצר, או השירות שאתם מוכרים
  • מהו טווח הגילאים של קהל היעד שלכם
  • במה מתעניין קהל היעד שלכם
  • אילו עוד שירותים אתם יכולים להציע להם
  • באיזה איזור גיאוגרפי תרצו להתמקד בפרסום שלכם

כשתבינו את הפרמטרים הללו, תבינו איך לפרסם באינסטגרם בצורה מדויקת שתביא לכם לידים איכותיים, שיהפכו לתנועה בתוך הדף, או האתר שלכם ובסופו של דבר, יהפכו למכירה שתהפוך לרווח, והרחבת מערך הלקוחות שלכם. פרסום באינסטגרם הוא לא רק טקסט ותמונה, אלא שיווק נכון ואיכותי שמתמקד ו'תופס' את הקהל שבדיוק צריך אתכם.

איך לפרסם באינסטגרם – איך זה באמת עובד?

ראשית, הפלטפורמה של אינסטגרם ברמת התפעול הטכני, היא למעשה אותה הפלטפורמה של פייסבוק. כך מבחינת תפעול המערכת היא לא מתוסבכת מדי, ולא דורשת ידע טכני רב.

בנוסף, פרסום באינסטגרם יכול להשתלב לכם נפלא עם פרסום בפייסבוק ואפילו באופן אוטומטי. כאשר אתם מפרסמים בפייסבוק, תוכלו בלחיצת כפתור לקיים את אותו פרסום גם באינסטגרם. כמובן שכשלומדים איך לפרסם באינסטגרם חשוב להבין שלא מדובר באותו סגנון פרסום. אינסטגרם צריך טקסט אחר, ויותר התמקדות בתמונות ובהאשטאגים. דברים שבהחלט יוצאי דופן מפרסומים שונים בפייסבוק.

אז איך זה באמת עובד? זה פשוט. זוכרים שבדיוק חיפשתם משהו בגוגל, ואחרי כמה דקות הופיעה לכם בסטורי של האינסטגרם או בפיד פרסומת על אותו מוצר בדיוק? נכון שהרגשתם מוחמאים שמישהו שם חשב עליכם? אתם לא טועים. נבחרתם בקפידה על ידי בעל העסק המפרסם על סמך נתונים שהקלדתם.

אבל כמובן, שיש פה לא מעט התעסקות ועבודה מרובה, שעבור חלק מבעלי העסקים תרגיש שהיא באה על חשבון ניהול העסק בפועל. וזה בסדר והגיוני שלא כולם מצליחים בכך.

פרסום ברשתות החברתיות עם facemarketing יעניק לכם את הפיתרון האמיתי לשיווק הדיגיטלי שאתם צריכים, תוך כדי שתחסכו את ההתעסקות, ותתפנו לניהול העסק שלכם כשאתם יודעים שהפרסום נמצא בידיים בטוחות ונכונות.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך פותרים בעיות איטום בגג של בניין
חשיפה תמידית לנזקי מזג האוויר יוצרת בלאי טבעי בכל סוגי...
הוט אנרג'י: חברת הוט נכנסת לשוק החשמל עם ההנחה הגבוהה ביותר בארץ
חברת HOT הודיעה לאחרונה כי היא עתידה להשיק בטווח הזמן...
מגוון רחב של מתקני מים ביתי
כיום קיימים ברי מים שונים בסוגים ובדגמים שונים. חשוב להכיר...
מתי כדאי לערוך הסכם ממון?
עריכת הסכם ממון היום היא מהלך שאינו קשור דווקא לזוגות...
פתרון ההצללה המושלם למרפסת שלכם
כולנו מכירים את זה: חלמנו שנים על בית עם מרפסת...
מהי צוואה הדדית?
אין ספק שכאשר  אדם נפטר, הדבר גורם לצער רב לקרוביו,...
האם הביטוי ׳הפכים מושכים׳ הוא באמת ערובה לזוגיות טובה?
דייטים יכולים להיות מרגשים, סוחפים ומתסכלים, ולפעמים שלושתם בבת אחת....
שמחים לעזור- למי מיועדת מערכת בקרה חשמלית
בקרת כניסה ממוחשבת היא אחת הפתרונות היותר מתקדמים ויותר מדויקים...
איך יסייע לכם עורך דין בעסקת מקרקעין?
בניגוד לעסקאות פשוטות יותר, אפילו מכירה  או קניה של רכב,...
מה כולנו חייבים לדעת על סוכרת סוג 1?
סוכרת מסוג 1, הידועה גם כסוכרת נעורים או סוכרת תלויה...