Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך מוצאים חברת הובלות בזול?

איך מוצאים חברת הובלות בזול?
קרדיט: בי איתן

לא פשוט למצוא חברת הובלות בזול שעדיין תחשב איכותית עם מחירים זולים.

אז מה עושים איך פותרים את התעלומה ?

בעידן הנוכחי ידוע שישנו עודף מידע והוא טוב מאד אך גם מקשה על הבחירה.

לישראלים רבים יש קושי אמתי במציאת שירותי הובלות זולות, איכותיות שיספקו את הדרישות בזמן קצר ובמחיר תחרותי.

הסיבות העיקריות לכך נעוצות בדרך שבה הגעתם אל חברת ההובלה מתחילתה, חברת ההובלה לאחר שכבר סיכמתם אם בעל פה או בכתב על מחיר, פתאום מגדילה את מחיר ההובלה בזמן ההובלה ממש כלומר ביום ההובלה ובעיצומה של המעבר של החפצים שלכם .

חברת הובלות עלולה לטעון לתוספות מחיר שיש לכם לשלם, תוספת מחיר מופקעת על פריטים שונים, עבור שימוש בשירותי מנוף, שעות נסיעה ועמידה בפקקים אכן שמענו הרבה מזה .

גבית מחיר גבוה יותר מהמסוכם הוא בגלל כל מני סיבות שונות ומשונות לעתים גם בגלל הלקוח עצמו ולא רק מהסיבה שהחברה רוצה עוד כסף.

איך מוצאים חברת הובלות בזול?
קרדיט: בי איתן

אז איך מתמודדים עם התופעה הנ"ל?

קודם כל מבחינתכם לפחות אל תנסו ליפות את אותם הובלות, בכדי לזכות במחיר סגירה זול ,באומרכם שיש מעלית הכל נכנס אליה ,ואין פריטים חריגים האחריות היא עלכם ,אתם התחייבתם שאמרתם זאת ,שהמוביל יגיע ויראה שהספה חייבת מנוף תצטרכו לשלם בנוסף ,אך לא תרצו להוסיף כי כביכול סגרתם אתו מראש.

אין לכם סיכוי אתם לקוח שבוי חלק מהדירה עברה לתוך בטן המשאית מה תעשו תתחילו להתווכח עם המוביל שעושה הכל בשביל להיות נחמד ולבצע את עבודתו .

הרי שום דבר לא בחינם אם תתחילו להתעצבן הוא יתעצבן גם ,והרי כל המובילים הם בעלי תואר ראשון בעריכת דין ,והתנהגות הצרכנית שלהם היא למופת ,הם פשוט התאהבו בתחום ההובלות ובחרו לעבוד בו.

הריבים והצעקות מיותרים ממש מסרו את כל הבעיות שאתם חושבים שייקרו ,הרי אם הובלתם את הספה עם מנוף אז איך היא תרד ,שתפו את המובילים בטרם עת ,כך לא יצטרכו לבזבז זמן עד שהמנוף יבוא .

אם קיימות בעיות גישה ספרו למוביל על כך ושיתייחס לכך גם בהצעת המחיר .

מבחינת המוביל זה עניין של אמינות מול הלקוח ויושר ,אך אם אתם עובדים עם חברת הובלות שלה שלל מובילים מפוקחים המחיר שתקבלו יהיה זה שסגרתם איתם ,אם יהיו תוספות אז קיים מחירון לכל מה שלא סוכם ובזה תם ונשלם העניין ,רוב רובו של האנשים מוכנים לשלם על תוספות אבל לא לצאת פראיירים רוצים לשלם מה שמגיע ,לכן ישנו מחירון הובלות מסודר.

לקוחות מנסים להשוות הצעות מחיר הובלות מחברות הובלה, אך גם לאחר בדיקה קפדנית עדיין לא יודעים מה להחליט, הם לא מצליחים לקבל השוואת מחיר מנצחת . 

אנו מודעים לבעיה הזו ובפועל קשה מאוד להשוות בין חברות הובלה שונות, משום שמלבד המחיר לא באמת מקבלים את כל המידע עבור השירות ישנו חוסר בהבנה או מידע מוסתר.

מה הפתרון הנכון להובלות ?

מצאנו אתר ישראלי שמכיל כבר את כל המובילים תחתיו, מטרתו לתת מענה מהיר ולא מתפשר לקבלת שירותי הובלה, במחירים משתנים על ידי המובילים ובהסתמך על מחירון החברה .

הקונספט הוא ממש פשוט, אתם מתקשרים לאתר ומוסרים את הדרישות שלכם ,תאריך הובלה ,כתובת ועוד משתנים שונים ואת הצעת המחיר תקבלו ממובילים שנמצאים באזורכם עם רכבים מותאמים להובלה שלכם כמה שזה פשוט ,פשוט גאוני..

העניין הוא שהשירות הוא חינמי וללא דמי תיווך והתשלום לבעל המקצוע בלבד ללא אחוזים לחברה, נותני השירות מחויבים להעניק את השירות לפי מחירון הובלות של החברה, ובמידה ישנה איזו שהיא חריגה לא לטעמכם תוכלו לפנות חזרה לחברה מדליק ביותר.

עכשיו תוכלו להיות בטוחים שהמובילים יעמדו בהסכם, כי מישהו מפקח על המחיר ועל השירות ודואג לכם.

השירות מומלץ למי שמחפש שירותי הובלות מבלי להשתגע בחיפושים ובדיקות הכל במקום אחד להיכנס לאתר, להזין טלפונית את ההובלה ולקבל הצעות מחיר ברגע.

בברכה והובלה מוצלחת.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
ניסוח צוואה בעזרת עורך דין
אין ספק כי צוואה היא מסמך חשוב, על מנת לא...
מזגנים תקולים? אולימפוס מיזוג אוויר לשירותכם 24/7
בימים החמים של הקיץ הישראלי או בלילות הקרים של החורף,...
באילו מקרים מומלצת התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה?
משפחה היא מקור לנחת וגם בסיס למשאבים חיוניים לחיים. במקביל...
למה לא כדאי לוותר על חיפויים שונים לקירות?
השקעתם לאחרונה לא מעט בעיצוב המחודש של הסלון שלכם? עשיתם...
טיפול בירושה: ממה מתחילים?
כאשר אדם אהוב כמו אחד ההורים הולך לעולמו, זוהי טלטלה...
התעללות בבעלי חיים
לפני שמתעמקים בהיבטים המשפטיים, נדגיש כי התעללות בבעלי חיים היא מעשה...
יום הולדת כבקשתך- איך יוצרים יום הולדת למי שלא אוהב חברים
אם הילד שלכם אינו אוהב חברים באופן מוצהר או בולט...
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...