Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אפשר להתחיל מחדש גם אחרי הרשעה

אפשר להתחיל מחדש גם אחרי הרשעה
קרדיט pixabay

חיילים ונוער שעשו טעויות שהובילו להרשעות ולרישומים פליליים יודעים כמה חשוב להתחיל את החיים האזרחיים בלי רישומים כאלה. שיקול זה הוא אחד מן החשובים ביותר בכדי לפנות בבקשה ל- מחיקת רישום פלילי בצבא. על מנת לבצע את ההליכים שמאפשרים זאת יש לנהוג לפי תנאים מסוימים בעזרת עורך דין צבאי שמטפל בכך. תחילה תוגש בקשה בשמכם לחנינה ומחיקת הרישום לנשיא המדינה שפונה בבקשה לצבא בכדי לקבל חוות דעת מהפרקליטות הצבאית. כך מתנהל הליך שבסופו יש לקוות שיניב את מחיקת הרישום והחנינה עוד לפני תום תקופת ההתיישנות הקבועה בחוק, ולפי הנתונים של המקרה. זהו חסד שנעשה עם חיילים וצעירים שעומדים בקריטריונים לכך. עו"ד דניאל דרוביצקי שמח תמיד לעזור על מנת שיוכלו להתחיל מחדש את חייהם ללא הסתבכויות והשלכות של טעויות העבר. הרי שאל לנו לתת לטעויות העבר להגדיר את האנשים שאנו כיום.

עבירות סמים והשלכותיהן

רבים חושבים שבגלל הדיונים על לגיטימציה לסמים קלים או רפורמות שונות קיימת הקלה גם ביחס לביצוע עבירות מסוג זה  בהיותכם בצבא, ולא היא. היחס לעבירות סמים מחמיר מאוד ואינו מאפשר להקל ראש בכך. כתוצאה מכך, לא מעט צעירים מזלזלים במשפטים הקשורים לעבירות סמים ואינם מבינים את השלכותיה של הרשעה שכזאת על עתידם. אם אתם מתכננים עתיד של בחירה במקצוע שמחייב עבר נקי, או מתכננים נסיעה למדינות שדורשות גיליון נקי ללא הרשעות בעבירות סמים כדי לקבל אשרה אליהן, חשוב מאוד להיעזר בשירותי עורך דין סמים בצבא כדי להיחלץ מוקדם ככל האפשר ממשפט סמים או הרשעה כזאת. ככל שהבעיה תטופל מוקדם יותר כך הסיכוי להימנע מהרשאה מרובה יותר.

צעירים, טועים ומשלמים מחיר

מגמת הטעויות שנעשות בגיל צעיר אשר מובילות להסתבכות עם החוק הולכת ומתרחבת בימינו, למרבה הצער, הסיבה שאנשים מזלזלים בכך אינה ברורה בעוד התופעה הולכת וגוברת. במידה ואירע הגרוע מכל ואכן נתפסתם, חשוב להתקשר מוקדם ככל האפשר לעורך דין צבאי . מטרתו היא לשמור על האינטרס שלכם ולא של הצבא, למרות היותכם חיילים. הדבר מבטיח גם טיפול מיטבי בכל הקשור לעבירה ולניהולה בבית הדין הצבאי. עו"ד דניאל דרוביצקי מקדיש זמן רב לחיילים שמסתבכים בצבא בעבירות סמים ובעיות אחרות, על מנת לשחררם מעול ההרשעה שתכתים את הגיליון שלהם לשנים רבות עד ההתיישנות. חיוני לא לוותר ולא להיכנע לכל עסקה שתוצע לכם כדי לקבל תוצאות טובות יותר בהתערבות של עורך דין מטעמכם.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
למה חשוב לפנות אל עורכי דין גירושין בקריות בשלב מוקדם ככל האפשר?
לכאורה, במאה ה-21 גירושין הם לא אירוע דרמטי. על-פי סטטיסטיקות...
חלוקת רכושו של בעל נכסים רבים- רק בעזרת עו"ד מומחה בתחום
במיוחד כאשר מדובר על אדם אמיד ובעל רכוש רב חלוקת...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
מה כדאי לדעת לפני שעושים קעקוע?
קעקוע הוא מסוג אותם הדברים שרבים מאיתנו חושבים עליהם במהלך...
כך תיקחו כל יום הולדת כמה צעדים קדימה
אתם מתכננים לעשות יום הולדת לאחד מבני המשפחה? מדובר על...
עבירה פלילית מהי
עבירות פליליות מתגבשות על ידי מעשים שפוגעים בערכים חברתיים מוגנים...
תביעת לשון הרע – מה באמת אומר החוק הנושא?
לא אחת קורה שאנשים נפגעים אחד מהשני, ולעיתים הסיבה לפגיעה...
למה אבטחת מידע לעסק הינה בעלת חשיבות רבה כל כך?
ניהול של עסק מצריך מאיתנו להתעסק בלא מעט נושאים. אחד...
להתגרש מבלי שהקרקע נשמטת- איך עושים את זה?
גירושין הם ללא ספק מהלך דרסטי המביא לסיום תקופה ופתיחת...
אנשי המקצוע שצריכים ללוות אתכם בקניית דירה
קניית דירה היא עסק מורכב מכל הבחינות. מדובר על סכום...