Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בית בונים רק עם אנשי מקצוע מתאימים

בית בונים רק עם אנשי מקצוע מתאימים
קרדיט - Canva

מבצע מורכב כמו בניית בית מחייב לשכור את אנשי המקצוע המתאימים ולא לסמוך אוטומטית על כל מי שמוצע לכם. כדי לדעת אם קבלנים שונים וביצועיסטים הם אכן האנשים המתאימים לעבודה, מומלץ להיעזר במפקח בנייה מוסמך ובעל ניסיון, שהוא מהנדס בניין שיודע בדיוק מה צריך להיות בכל שלב של הבנייה. בלי פיקוח בנייה שמלווה את הפרויקט רבים הסיכויים שיהיו תקלות ועיכובים בלוח הזמנים, שלא לדבר על ליקויי בנייה שחלקם בלתי הפיכים ואי אפשר לתקן לאחר תום הבנייה. במהלך העבודות עצמן המפקח עובד עם תכנית עבודה מסודרת שמפרטת כל שלב לפי הזמנים שנדרשים ולכן אפשר לסמוך עליו שידאג לגמר עבודה בזמן. כמו כן, הוא משווה בין התכניות והמפרטים לבין מה שקורה בשטח, ובכך מבטיח לכם מינימום תקלות וליקויי בנייה, משום שהם נתפסים בזמן. כל עבודה מורכבת כזאת תפורק לשלבים שונים שאפשר יהיה לפקח עליהם ולעקוב אחר ההתקדמות שלהם, ובשיטה של בעלי ניסיון שמבטיחים את איכות העבודות תוכלו להיות בטוחים שגם אתם מקבלים את הבנייה האיכותית ביותר. חברת יובל מרקו הנדסה בע"מ מציעה לכם את שירותיה לאחר שנים של ניסיון בתחום הבנייה והפיקוח על עבודת הקבלנים.

תביעות על ליקויי בנייה

כאשר בונים מבנים קורה לא פעם שיש ליקויי בנייה שנובעים מכשלים שונים, של חומרים לא נכונים ומתאימים, של שיטות עבודה לא נכונו או בגלל חוסר מקצועיות ופיקוח על הבנייה עצמה. כך קורה לא פעם שמתגלים ליקויי בנייה שיש לתקן, וכאשר הם לא מתוקנים לשביעות רצון הדיירים ובזמן, יש צורך בהגשת תביעה כדי לקבל פיצויים וכדי לדאוג לתיקונים. בית המשפט לא נוטה לקבל אוטומטית כל תביעה על ליקויי בנייה אלא נעזר בעדויות של אנשי מקצוע רלוונטיות כדי לקבוע זאת. לכן, חוות דעת מהנדס לבית משפט יכולה לעזור לכם לנצח בתביעה כזאת כשהיא מוגשת על ידי בעל ניסיון שבודק את המבנה שלכם.

שירותי ליווי וייעוץ הנדסיים

הרבה מאוד תקלות וליקויי בנייה היו יכולים להימנע אילו היו נעזרים מלכתחילה בליווי מקצועי של מהנדס בניין שמפקח על בחירת אנשי המקצוע, בניית תכנית העבודה ולוח הזמנים ועל העבודה עצמה בשטח. כשמתכוונים לבנות בית או מבנה כלשהו, גם במגזר הציבורי, שירותי ייעוץ מקצועי כאלה הם קריטיים להצלחת הפרויקט. חברת יובל מרקו הנדסה בע"מ (marcoyeng.co.il) מלווה פרויקטים שונים כבר שנים רבות ומספקת חוות דעת הנדסיות מקצועיות ללקוחות רבים, כדי לעזור להם לקבל את הבית שהם שילמו עליו במיטב כספם.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
עוברים טיפול שורש? כל הדברים אותם כדאי לדעת
טיפול שורש הפך למונח אשר יכול להרתיע לא מעט מטופלים...
ריפודי בדים: הדרך הנכונה לחידוש הריהוט שלכם בלי לקנות חדש
הריהוט משמש כמרכיב מרכזי ובולט בעיצוב הפנים של חלל מגורים...
איך לתכנן נכון את המקום במזוודה לקראת החופשה?
נוסעים לחופשה? המזוודה היא הפרטנרית הצמודה וחשוב לבחור מלכתחילה מוצר...
מתי נבצע החלפת ברך חלקית או מלאה?
החלפת מפרק הברך היא הליך כירורגי נפוץ שיכול לשפר משמעותית...
חגיגה מתנפחת ומתוקה: מדוכני מזון מפתים ועד מתנפחים מלהיבים - הכל להשכרה לאירועים בלתי נשכחים
מתנפחים לקפיצה ולחגיגה עליזה השכרת מתנפחים הפכה לחלק בלתי נפרד מכל...
שתלים דנטליים, המדריך המלא
מה שקורא לו הציבור 'השתלות שיניים' ואנחנו, אנשי המקצוע 'שתלים...
ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי
כל תאונה נושאת בחובה פוטנציאל לנזק מתמשך, גם כאשר מחלימים...
מארז מושלם של פינוקים לגבר
נשים רבות רוצות לשמח את בני הזוג שלהן, אך לא...
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...