Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בר אקטיבי ואלכוהול באירוע – מאסט ליסט

בר אקטיבי ואלכוהול באירוע – מאסט ליסט

הבר הוא מוקד אירוע בין הטקסים והפעילויות המתוכננות. כיוון שלא כולם אוכלים הכל והכיבוד עצמו לפעמים מכביד ומאט, דווקא השתייה היא המרכיב החשוב ביותר באירוע, משום שהיא זאת שמרווה את צימאונם של האנשים האלה שבדרך כלל נוטים להיות מסמרי הערב. הם אלה שפעילים יותר באירועים, אם בריקודים ואם בהסתובבות ברחבי האולם כדי לשוחח עם אחרים. לאלכוהול יש תפקיד חשוב בדרבון אנשים להשתחרר ולהצטרף לחגיגה או ליזום אותה מלכתחילה.

על כן אין דבר עצוב יותר מאירוע שמתנהל בצורה שקטה מדי, כשאף אחד לא מצטרף לריקודים כשמכריזים עליהם או שאף אחד לא יוזם את כל השמחה הזאת ברחבה או בין השולחנות. אלכוהול טוב גורם לזה לקרות ולכן יש לשים דגש על הבר של המשקאות האלכוהוליים ולוודא שעושים את זה נכון. הכנו רשימה קצרה של כמה נקודות חשובות שיעזרו לכם לדעת אם אתם עושים את זה נכון.

רשימת המאסט שתהפוך כל אירוע לאירוע בלתי נשכח  

בר אקטיבי, על שום מה? – בר אקטיבי שונה מבר רגיל בכך שהמלצרים שלו יוזמים את התנועה עם מגשי השתייה בין האורחים ומגיעים עד אליהם. הם עוזרים בכך לשמור על הזרימה במסיבה ועל הדינמיקה הנעימה. כמו כן, הם מסתובבים באולם ומגיעים עד האורחים בדיוק כדי למנוע היווצרות תורים ופקק תנועה של אורחים ליד הבר. אם אתם רוצים אירוע מוצלח ולא תקוע אל תשלחו אנשים לבר אלא שלחו את המלצרים אליהם.

ברמנים מיומנים הם הסוד – בר אקטיבי מציע בדרך כלל בין שירותיו גם ברמנים שיודעים לתת שואו מסוים, תוך כדי הפגנת מיומנות ומקצועיות גבוהה. בר אקטיבי, כשמו כן הוא, חייב להזרים את המסיבה סביב הבר ולכן ההפנינג סביבו חייב להיות כזה שיעודד אנשים לשתות. יש כל מיני גימיקים כמו משחקי מזיגה ושימוש באביזרים שונים, עם אביזרים דוגמת כוסות צבעוניות וזוהרות, קשים זוהרים וכל מיני גימיקים שמחים: קוביות קרח צבעוניות וזוהרות ועוד. הלהטוטים שלפעמים מתלווים להם ריקודים ולעתים אף המלצרים משתלבים, יחד נותן שואו מוצלח. לצד המקצועיות בהכנת משקאות, במיוחד הקוקטיילים, שהפכו להיות כל כך פופולריים, אין אחד שיישאר לשבת באירוע שלך.

תפריט משובח ואיכותי – הטעות שעושים רבים מהמארחים באירועים הוא לבחור תפריט לא מותאם לטעם הישראלי או כזה שעונה על הסטנדרטים המשודרגים שרוב הישראלים כבר רכשו בכל הקשור לאלכוהול. במקרים כאלה הרכב התפריט חייב לכלול כמה משקאות עוגן מכמה קבוצות משקאות מסוימים, כדי לפחות לכסות את הצד האיכותי של הבר.

אם אין תקציב גדול במיוחד, ניתן להסתפק בכמה משקאות איכותיים במיוחד בקבוצה העיקרית שכוללת ויסקי, בירה, ודקה וטקילה. גם יין טוב מכמה סוגים שנחשב עדיין זול יחסית, הוא משקה אנרגיה שיתאים לתדלוק במהלך האירוע. אפשר להוסיף שמפניה, אם תרצו, ואז הבר יהיה מצויד בכל המשקאות המתאימים. עצה לסיום בנושא זה, רצוי להתייעץ בנוגע למותגים ולשלב בין היקרים יותר ליקרים פחות, כך שההיצע המוגש לאורחים יתאים לכל חך.

רוצים אירוע מהסרטים? חברת ג'וי הפקות אירועים תספק לכם כל הדרוש: שירותי בר אקטיבי איכותיים, דוכני מזון וקייטרינג והפקת האירוע – 052-6906988

 

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
איך לתכנן פרישה?
לישראלים רבים אין מושג לגבי מצב החיסכון הפנסיוני. בחלק מהמקרים,...
איך להעביר את המסרים שלכם בדרך אפקטיבית?
תוכן שיווקי יכול לשרת אתכם בכמה פורמטים ואחד המוצלחים והטובים...
לשדרג את אופן הבישול בבית
לשדרג את אופן הבישול בבית
אחת מן הדרכים המושלמות והטובות ביותר לשדרג את מראה המטבח...
וילונות המותאמים למשרדים
וילון משרדי הוא בעל תפקיד חשוב ביצירת סביבת עבודה מקצועית...
איך אני אדע אם הבנק יהיה מוכן לתת לי משכנתא לרכישת דירה
כל אדם שרוצה לבצע רכישה גדולה במהלך חייו, לדוגמא לקנות...
למה כדאי לשים לפני שפותחים תיק השקעות (טיפים)
פתיחת תיק השקעות מוגדרת כפעולה קלה מתמיד. ניתן לפתוח תיקי...
רוצים אריכות ימים? הטופס ממתין לכם בבנק וכדאי להכיר אותו
אחד הטפסים החשובים בניהול חשבון משותף – טופס אריכות ימים...
היתרונות של טיפול מהיר בבעיות דירוג אשראי
דירוג האשראי הוא הכלי החזק ביותר שעומד היום לרשותם של...
למעלה ולמטה: מתי זה נכון לקחת הלוואה
הלוואה היא אחד הפתרונות בסל הכלים של מי שזקוק למימון...