Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

גבעתיים עפה לחלל

גבעתיים עפה לחלל
קרדיט: Pixabay

עיריית גבעתיים מפיקה כנס חלל ייחודי לכלל תלמידי/ות ותושבי/ות העיר

גבעתיים פותחת את שנת הלימודים בכנס חלל מקוון בהשתתפות מיטב המומחים והמרצים המתגוררים  והפועלים בעיר. הכנס ישודר ביום חמישי (8.10) בין השעות 16:00-18:00. חלקו החגיגי הראשון כולל ברכות במעמד ראש העיר, מר רן קוניק ,ראש מנהל הנוער והצעירים, הגב' אירית אהרונסון והרצאה פותחת: "שחר עידן החלל היזמי" על ידי היזמת ורד כהן ברזילי ומנכ"לית חברת ""Out of the box. חלק זה יועבר בשעה 16:00 בשידור חי באמצעות ערוצי השידור העירוניים.

בחלק השני אשר יתחיל בשעה 17:00, הצופים הופכים למשתתפים אקטיביים ומתחלקים ל-28 כיתות למידה וסדנאות וירטואליות המחולקות לפי גילאים ומועברות על ידי מיטב הורי, מומחי ומורי העיר. בין נושאי ההרצאות: חדשנות ועתידנות טכנולוגית, לוויינים וננו לוויינים, ההתמחות שלי בנאס"א -עדות והמלצות, מאסטרשף בחלל, חדר כושר בחלל, תכנית החלל של איחוד האמירויות, הצלחות ונפילות בחלל הסובייטי ועוד, בנוסף יתקיימו סדנאות ייחודיות: היפ הופ חלל על ידי סטודיו דנסינג העירוני, סדנת ציור חלליות ורובוטים על ידי עינת יערי ציירת ומורה לאמנות בעיר.

בכנס נוטל חלק גם מצפה הכוכבים-גבעתיים אשר יערוך תצפית בשידור חי על כוכבי צדק ושבתאי. תצפית נוספת תתקיים על ידי המורה אלעד מתיכון שב"צ, בשילוב חידון אינטראקטיבי למשתתפים.

קרדיט: דוברות גבעתיים

את הכנס יזמו עיריית גבעתיים בשיתוף מנהל החינוך, הנוער והצעירים נשים, יזמיות חברתיות ואימהות לילדים במערכת החינוך העירונית, והוא למעשה סנונית ראשונה של תכנית חינוכית נרחבת בשם: "גבעתיים עיר חלל" אשר הושקה לאחרונה בעיר, במסגרתה כל תלמידי העיר ייהנו מתוכניות העשרה ולמידה בתחום החלל והתעופה. השקת התוכנית והכנס תוכננו לפני זמן רב, לפני פרוץ הקורונה ועברו התאמה מיוחדת למרחב הדיגיטלי. על אף עומס העבודה המוטלת על כתפיהם של הצוותים החינוכיים בעיר, ההתגייסות לכנס הייתה מהירה ונרחבת. "מה שעמד מנגד עיננו היה הסגר והילדים שיושבים בחופשת סוכות בבית ללא מענה אינטלקטואלי ורגשי", מספרת אירית אהרונסון. לדבריה, ההשקעה בתוכנית יוקרתית כמו "גבעתיים עיר חלל" היא צעד נוסף, בסדרת צעדים פורצי דרך שהעיר עושה להשבחת תכוניות החינוך העירוניות והצעדתן אל העתיד. התוכנית שמה דגש מיוחד על מיומנויות המאה ה-21, פיתוח כישורי היזמות והחדשנות.

 

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
באילו מקרים מומלצת התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה?
משפחה היא מקור לנחת וגם בסיס למשאבים חיוניים לחיים. במקביל...
למה לא כדאי לוותר על חיפויים שונים לקירות?
השקעתם לאחרונה לא מעט בעיצוב המחודש של הסלון שלכם? עשיתם...
טיפול בירושה: ממה מתחילים?
כאשר אדם אהוב כמו אחד ההורים הולך לעולמו, זוהי טלטלה...
התעללות בבעלי חיים
לפני שמתעמקים בהיבטים המשפטיים, נדגיש כי התעללות בבעלי חיים היא מעשה...
יום הולדת כבקשתך- איך יוצרים יום הולדת למי שלא אוהב חברים
אם הילד שלכם אינו אוהב חברים באופן מוצהר או בולט...
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...