Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

האופציה המועדפת היא החלפת מצבר בבית הלקוח

האופציה המועדפת היא החלפת מצבר בבית הלקוח
קרדיט איה מצברים

אף אחד לא רוצה להיתקע ללא מצבר פעיל ברכב, אך כאשר הנוזל של המצבר מתרוקן, אין ברירה אלא להחליף אותו מידית ולאחר מכן להמשיך בנסיעה.

האופציה המועדפת היא החלפת מצבר בבית הלקוח
קרדיט איה מצברים

החלפת מצבר בעבר

ברכבים הישנים המיקום של המצבר היה במקום נמוך ולא נוח להגעה ולכן ההחלפה בוצעה רק במוסכים. כאשר מישהו נתקע עם הרכב הוא הזמין גרר, המתין לו לפעמים כמה שעות ולאחר מכן נסע אתו למוסך. במוסך היה צורך פעמים רבות לפרק חלק מהדשבורד ורק בדרך זו הצליחו להתקין את המצבר החדש. בהתאם לשעה, ההחלפה בוצעה באותו היום או ביום שלמחרת, כך כל נהג הפסיד זמן יקר, כסף ורק לאחר שעות רבות הוא חזר לנהוג ברכב.

השיטה החדשה של מצבר בבית הלקוח

היום החיים הרבה יותר פשוטים, בעשור האחרון יצרני המכוניות שינו את התכנון של תא המנוע ולכן קל מאד לפרק את כל החיבורים, לשלוף את המצבר הישן ולאחר מכן להכניס לנישה זו את המצבר החדש, לחבר היטב את כל החיבורים וכך בפרק זמן מאד קצר, ההתקנה הסתיימה.

לאור הקלות של העבודה, מכונאים עברו קורסי הכשרה ולכן הם יכולים לבצע את החלפת המצבר בכל מקום שבו הרכב תקוע. ליד ביתו של הלקוח, בסמוך למשרד שלו, בטיול או בכל מקום אחר. זוהי נוחות מקסימלית עבור בעל הרכב ולכן כל הנהגים בשנים האחרונות משתמשים בשיטה זו כדי לחסוך זמן. ברוב המקרים אין צורך לגרור את הרכב למוסך אלא אם יש מקרה חריג.

קריאת שירות

כאשר אין אפשרות להתניע את הרכב, הנהג מתקשר למוקד השירות ומעדכן כי קיימת סבירות גבוהה שהמצבר שלו התרוקן ולכן יש להתקין מצבר חדש. הוא מעביר פרטים מדויקים של סוג הרכב, נפח המנוע שלו, היצרן וכתובת מדויקת שבה הרכב התקול חונה.

רכבי השירות מסתובבים בכל המרכז ועוזרים ללקוחות השונים. לאחר קבלת הקריאה, אחד מהם נוסע לכיוון של הרכב התקול. עם ההגעה המכונאי בוחן בקפידה את מצבו של המצבר ומעדכן את בעל הרכב לגבי הממצאים. אם אכן המצבר מרוקן, הוא מציע לנהג לבחון את האופציות השונות של המצברים המתאימים שיש לו ברכב. מסביר לו את ההבדלים ביניהם על פי רמת האיכות שלהם, תקופת האחריות שמציע היצרן, עלויות וכל הבדל נוסף שקיים ביניהם.

בהתאם לכך הנהג מבקש לרכוש דגם מסוים של מצבר ואיש השירות מוציא את המצבר הישן ומתקין במקומו את המצבר החדש. ברוב המקרים מדובר בפעולה די מהירה וכך לאחר ביצוע התשלום, הנהג יכול להמשיך בדרכו.

לעומת השיטה הישנה שבה החלפת מצבר ארכה שעות ואף ימים, זוהי הדרך האופטימלית לסיים את הסאגה תוך פרק זמן קצר מאד והנהג יכול להמשיך בתוכניות שלו.

המאמר נכתב באדיבות: https://aya-matzberim.co.il/

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
מה חשוב לדעת לפני חקירה במשטרה?
כאשר אדם נעצר בגין חשד לביצוע עבירה השלב הראשון בטיפול...
צאו למסע מסביב לעולם
תמיד רציתם להיכנס לעולם השקעות הנדל״ן אבל השוק בארץ רווי...
רדיקולופתיה: מה זה?
היכולת של הגוף שלנו לתקשר עם המוח שלנו מתבצעת על...
הכול על המטבח המודרני שכדאי לכם להזמין
מטבחים מודרניים הפכו בשנים האחרונות לאופציה שאי אפשר להתעלם ממנה....
טרנספורמציה של המרחב - על הבניה החדשה
בעולם מודרני ואורבני כמו שלנו, כאשר האוכלוסיה מתרכזת ברובה סביב...
כך תעניקו לבית שלכם מראה יוקרתי
אם תמיד חלמתם על אחוזה מפוארת עם המון חדרים, נברשות...
כמה טיפים לבחירה של מעצבת פנים מצויינת
יש תחומים בהם אנחנו פשוט לא מעוניינים להתפשר. יש נקודות...
המשפחה מחייבת טיפול מקצועי
אין אדם שלא נדרש במידה זו או אחרת למחשבה על...
מדריך מקוצר לרכישת עגילי זהב ויהלומים
עגילי זהב ויהלומים הם תכשיט יוקרתי ומועדף על נשים רבות...
איך פותרים בעיות איטום בגג של בניין
חשיפה תמידית לנזקי מזג האוויר יוצרת בלאי טבעי בכל סוגי...