Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הבתים שתענוג לעצב אותם

הבתים שתענוג לעצב אותם
קרדיט לתמונה: www.studio-id.co.il

את כל הבתים אפשר לעצב אבל יש מטבע הדברים בתים שהופכים לתענוג מיוחד משום שהם מאפשרים להוסיף אלמנטים ביד רחבה בלי מגבלות מקום כמעט, וגם משום שכל דבר נראה מרשים בחללים כאלה. העיצובים הנפלאים שנראים מדי פעם במגזיני עיצוב הם בדרך כלל תוצאה של עיצוב דירות יוקרה, משום שאין מה לעשות, הם תמיד ייראו מרהיבים. מתוך העיצובים האלה אפשר לשאוב השראה רבה לעיצובי פנים בדירות קטנות בהרבה שיהיה להן ניחוח יוקרתי. כשלוקחים מהן את המוטיבים שעושים את האלגנטיות לביתית כל כך אפשר בקלות לאמץ את העקרונות שעליהם עומדים בעיצוב פנים איכותי – התייחסות נכונה למרחב המחיה של הלקוחות שגרים בבית, התחשבות ברצון שלהם לראות מוטיבים מסוימים ולשלב אותם בתבונה, פריסת צבעים נכונה שמתאימה לאופי הדיירים והבית ובעיקר קומפוזיציה נכונה שמתחשבת בגודל ובמבנה של הדירה. המומחיות לעיצוב פנים של STUDIO ID מקפידות לעצב כל דירה יוקרתית על פי כל העקרונות החשובים ביותר למראה קלאסי ומתאים למעמד.

עיצוב דירות מתחיל בחזון

בית פרטי הוא בית שיש בו אווירה שנוצרת על ידי המשפחה שגרה בו ולכן העיצוב שלו חייב ללכת אתה יד ביד, ולא לכפות תפיסה שזרה לו. עיצוב בתים פרטיים הוא עוד אחד מהתענוגות של מעצבי פנים משום שכל בית הוא אתגר משפחתי ועיצובי כדי לשלב בין הרצונות של הדיירים לבין האפשרויות שהוא מציב. בשלב ראשון יש לתכנן תכנית שמבוססת על תשאול הדיירים לצרכים שלהם ולפי סגנון חייהם ובכך גם לקבוע את רוח העיצוב והכיוון המעשי שלו. בבתים כאלה אפשר להביא לידי ביטוי הרבה יותר מאשר רק ידע על צבעים וחומרים אלא לחולל נפלאות בבתים שכבר לא האמינו שאפשר לשנות את המראה שלהם, וזה למעשה הקסם של עיצוב פנים.

החדר הכי חשוב בבית

הליבה של הבית הישראלי היא המטבח והחדר הכי חשוב בבית הוא זה שמשלב את ההכנות ואת האירוח של כולם יחד עם אכילה ושיחה, הכנת שיעורים וזמן איכות משפחתי. עיצוב פנים מטבח מאפשר להביא לידי ביטוי את הכישרון של מעצבי פנים ליצור מקום שיהיה גם חסכוני במקום כדי שאפשר יהיה להתנהל שם בנוחות וללא צפיפות וגם לאפשר את מיטב הציוד והמתקנים כדי להתנהל בו ביעילות. כל זה מוצע לכם על ידי המומחיות של  STUDIO IDשמתמחות בחללי מטבח בבתים שונים, בתקציבים שונים ולפי הטעם והסגנון שמועדפים על כל משפחה.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
צאו למסע מסביב לעולם
תמיד רציתם להיכנס לעולם השקעות הנדל״ן אבל השוק בארץ רווי...
רדיקולופתיה: מה זה?
היכולת של הגוף שלנו לתקשר עם המוח שלנו מתבצעת על...
הכול על המטבח המודרני שכדאי לכם להזמין
מטבחים מודרניים הפכו בשנים האחרונות לאופציה שאי אפשר להתעלם ממנה....
טרנספורמציה של המרחב - על הבניה החדשה
בעולם מודרני ואורבני כמו שלנו, כאשר האוכלוסיה מתרכזת ברובה סביב...
כך תעניקו לבית שלכם מראה יוקרתי
אם תמיד חלמתם על אחוזה מפוארת עם המון חדרים, נברשות...
כמה טיפים לבחירה של מעצבת פנים מצויינת
יש תחומים בהם אנחנו פשוט לא מעוניינים להתפשר. יש נקודות...
המשפחה מחייבת טיפול מקצועי
אין אדם שלא נדרש במידה זו או אחרת למחשבה על...
מדריך מקוצר לרכישת עגילי זהב ויהלומים
עגילי זהב ויהלומים הם תכשיט יוקרתי ומועדף על נשים רבות...
איך פותרים בעיות איטום בגג של בניין
חשיפה תמידית לנזקי מזג האוויר יוצרת בלאי טבעי בכל סוגי...
הוט אנרג'י: חברת הוט נכנסת לשוק החשמל עם ההנחה הגבוהה ביותר בארץ
חברת HOT הודיעה לאחרונה כי היא עתידה להשיק בטווח הזמן...