Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הגדלת חזה והרמת חזה – כל מה שרצית לדעת

הגדלת חזה והרמת חזה – כל מה שרצית לדעת
מקור pixabay

חזה האישה נחשב לסמל יופי ונשיות, אך ישנן נשים שנולדו עם חזה קטן ומספרות שהחזה משפיע להן על הביטחון העצמי, על תחושת הנשיות ועל האהבה העצמית. נשים רבות שעברו ניתוח להגדלת חזה סיפרו בדיעבד שהן מרגישות מחוברות יותר לגופן, נשיות יותר ובעלות ביטחון עצמי גבוהה יותר בעקבות הרכש החדש. בנוסף, ישנן נשים שעברו דיאטות, הריונות, לידות והנקות דבר שגרם לחזה שלהן להתרוקן ולצנוח למטה, מראה פחות אסתטי של עור עודף, שמוסר באמצעות ניתוח הרמת חזה. נשים שהרגישו לא שלמות עם עצמן לגבי גופן, מעידות שניתוח הרמת החזה שינה את חייהן לטובה, נתן להן תחושה שהן סקסיות, יפות והרבה יותר נוח להן בגופן.

הגדלת חזה והרמת חזה - כל מה שרצית לדעת
מקור pixabay

הגדלת חזה והרמת חזה – כל ההבדלים

ניתוח הגדלת חזה, הפך לניתוח פופולארי ונפוץ מאוד בשנים האחרונות, צעירות שאינן מרוצות ושלמות עם החזה שלהן, מבצעות ניתוח הגדלת חזה במטרה להגדיל את החזה באופן מלאכותי באמצעות הכנסת שתלי סיליקון אל תוך מבנה השדיים. ניצני הניתוחים הראשונים להגדלת חזה החלו כבר בשנות השישים והפכו לפופולאריים מאוד בארץ בפרט ובעולם בכלל. 

ישנן שתי שיטות להכנסת השתלים, מעל השריר או מתחת לשריר כאשר השיטה המתאימה ביותר נקבעת על ידי הרופא על פי ההיסטוריה הרפואית. ניתן לבצע ניתוח הגדלת חזה כשלושה חודשים לאחר לידה במידה והאם לא הניקה, ומנגד במידה והאם הניקה, כחצי שנה לאחר סיום ההנקה. אחרי הריון, לידה והנקה צריך לתת לגוף את הזמן הראוי לחזור למצבו הקודם. 

בעבר היו הנחיות להחלפת שתלים יזומה כל עשר שנים, אולם השתלים החדשים משודרגים ואין צורך להחליף אותם כמו בעבר, ואף ניתן גם להניק איתם באופן טבעי מכיוון שהשתל יושב מאחורי השד ולא בתוכו. יחד עם זאת יש צורך להקפיד להיבדק ולבצע ביקורת שיגרתית בהתאם להמלצות הרופאים ומשרד הבריאות. 

לעומת זאת הרמת חזה, הוא ניתוח פלסטי ואסתטי שנועד להרים את השדיים שצנחו, להסיר חלקי שומן ועור עודף אשר מושכים את החזה כלפי מטה ומותירים מראה חזה נפול ושמוט. בעקבות ניתוח הרמת חזה, נשים זוכות לחדש את מראה החזה שלהן ומקבלות חזה יפה, מורם וזקוף. 

היתרון האדיר של ניתוח הרמת חזה בניגוד להגדלת חזה, שהוא אינו דורש הכנסת גוף זר אל תוך החזה, שעלול להידחות על ידי הגוף וליצור זיהומים בלתי צפויים. לעומת זאת, בניתוח הרמת חזה ישנן יותר צלקות מניתוח הגדלת חזה. הגדלת החזה מותירה צלקת אחת נסתרת שבקושי ניתן להבחין בה. ואילו, ניתוח הרמת חזה מותירה לרוב שתי צלקות: צלקת בחלק התחתון של החזה, המוארכת מהעטרה כלפי מטה וצלקת עגולה סביב העטרה. ההחלמה מניתוח הרמת חזה אורכת בין שבוע לשבועיים ואילו בהגדלת חזה ההחלמה לוקחת ימים ספורים ועד שבוע לאחר הניתוח. 

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
עוברים טיפול שורש? כל הדברים אותם כדאי לדעת
טיפול שורש הפך למונח אשר יכול להרתיע לא מעט מטופלים...
ריפודי בדים: הדרך הנכונה לחידוש הריהוט שלכם בלי לקנות חדש
הריהוט משמש כמרכיב מרכזי ובולט בעיצוב הפנים של חלל מגורים...
איך לתכנן נכון את המקום במזוודה לקראת החופשה?
נוסעים לחופשה? המזוודה היא הפרטנרית הצמודה וחשוב לבחור מלכתחילה מוצר...
מתי נבצע החלפת ברך חלקית או מלאה?
החלפת מפרק הברך היא הליך כירורגי נפוץ שיכול לשפר משמעותית...
חגיגה מתנפחת ומתוקה: מדוכני מזון מפתים ועד מתנפחים מלהיבים - הכל להשכרה לאירועים בלתי נשכחים
מתנפחים לקפיצה ולחגיגה עליזה השכרת מתנפחים הפכה לחלק בלתי נפרד מכל...
שתלים דנטליים, המדריך המלא
מה שקורא לו הציבור 'השתלות שיניים' ואנחנו, אנשי המקצוע 'שתלים...
ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי
כל תאונה נושאת בחובה פוטנציאל לנזק מתמשך, גם כאשר מחלימים...
מארז מושלם של פינוקים לגבר
נשים רבות רוצות לשמח את בני הזוג שלהן, אך לא...
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...