Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי

ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי
קרדיט - Canva

כל תאונה נושאת בחובה פוטנציאל לנזק מתמשך, גם כאשר מחלימים ממנה וממשיכים בדרככם. יש תאונות שהנזק שלהן נפשי וגורם לכם להירתע מלחזור לעבוד בתחום זה שבו השתכרתם היטב וחשבתם לפתח בו קריירה, ויש תאונות שלוקח זמן להחלים מהן, אם בכלל. נכות שנגרמת מתאונות כאלה היא לא תמיד זמנית, וכשיש נזקים בלתי הפיכים יש לקחת זאת בחשבון כאשר מגישים תביעה לפיצויים. בתחום זה יש כמה גופים שצריכים לקבל מכם תביעה לפיצוי ולזה דואג עורך דין לנפגעי עבודה שמתמצא בתחום על כל הדקויות שלו. יש את ביטוח לאומי שגם הוא משלם לנפגעי תאונות עבודה, ויש גם את המעסיק שיכול להיות גוף פרטי או ציבורי ויכול לפצות אתכם על פי חוק דרך חברת הביטוח שלו. כאן מתחיל מסע שאת הצעד הראשון שלו עושים בייעוץ מקצועי כדי לבחון את התיק, לבדוק את המצב הרפואי שלכם ואת הנזק שנגרם, לאמוד את ההשלכות לעתיד על מנת לקבוע איך תוכלו להמשיך ולהשתכר למרות הנכות או הנזק שנגרם לכם. את ההליכים המשפטיים מניע למענכם משרד עו"ד אסף שפירא, שמייצג לקוחות בתחום זה שנים רבות.

כל תאונה חייבת טיפול מידי

ככל שמטפלים בנפגעי תאונות מוקדם יותר כך אפשר להיות מדויקים בתיעוד הרפואי ובהשגת עדויות ומסמכים שיתמכו בגרסה שלכם. למרות כל ההלם והבלבול שמאפיינים תקופה ראשונית זו של החלמה, חשוב לדעת שככל שתתעדו ותאספו ראיות לתאונה ולמצבכם כך גם תוכלו לתמוך בתביעה שלכם לפיצויי נזיקין על מה שקרה לכם. כמובן שגם חשוב להתחיל את התהליך בהתייעצות עם עורך דין תאונות דרכים בירושלים, שיוכל לפרוס בפניכם את לוח הזמנים שבו תוכלו לצפות לטיפול של הרשויות בכם, לתשלומים שמגיעים לכם בזמן ההחלמה על חשבון הפיצויים שתקבלו, ומעקב אחר ההתקדמות שלכם בהחלמה כדי לקבוע האם נותר נזק שימנע מכם להשתכר כמו בעבר ולנהל חיים רגילים.

בחירת עורך דין מתאים

הבחירה בעורך הדין שלכם היא זאת שתקבע אם תקבלו טיפול מקצועי שיוכל להשיג לכם את כל מה שמגיע לכם בזכות על פי חוק. זה מחייב ידע וניסיון רב והיכרות עם התחום שלכם, ולפי השיחה הראשונה שלכם תוכלו לדעת עד כמה מתאים לכם עורך דין שמוכן ללוות אתכם עם יחס אישי וטיפול מקצועי בכל הזכויות שלכם. משרד עו"ד אסף שפירא מטפל בלקוחות רבים כבר שנים רבות בתחום הנזיקין והפיצויים בגלל תאונות רבות ושונות.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך פותרים בעיות איטום בגג של בניין
חשיפה תמידית לנזקי מזג האוויר יוצרת בלאי טבעי בכל סוגי...
הוט אנרג'י: חברת הוט נכנסת לשוק החשמל עם ההנחה הגבוהה ביותר בארץ
חברת HOT הודיעה לאחרונה כי היא עתידה להשיק בטווח הזמן...
מגוון רחב של מתקני מים ביתי
כיום קיימים ברי מים שונים בסוגים ובדגמים שונים. חשוב להכיר...
מתי כדאי לערוך הסכם ממון?
עריכת הסכם ממון היום היא מהלך שאינו קשור דווקא לזוגות...
פתרון ההצללה המושלם למרפסת שלכם
כולנו מכירים את זה: חלמנו שנים על בית עם מרפסת...
מהי צוואה הדדית?
אין ספק שכאשר  אדם נפטר, הדבר גורם לצער רב לקרוביו,...
האם הביטוי ׳הפכים מושכים׳ הוא באמת ערובה לזוגיות טובה?
דייטים יכולים להיות מרגשים, סוחפים ומתסכלים, ולפעמים שלושתם בבת אחת....
שמחים לעזור- למי מיועדת מערכת בקרה חשמלית
בקרת כניסה ממוחשבת היא אחת הפתרונות היותר מתקדמים ויותר מדויקים...
איך יסייע לכם עורך דין בעסקת מקרקעין?
בניגוד לעסקאות פשוטות יותר, אפילו מכירה  או קניה של רכב,...
מה כולנו חייבים לדעת על סוכרת סוג 1?
סוכרת מסוג 1, הידועה גם כסוכרת נעורים או סוכרת תלויה...