Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הוט אנרג'י: חברת הוט נכנסת לשוק החשמל עם ההנחה הגבוהה ביותר בארץ

הוט אנרג'י: חברת הוט נכנסת לשוק החשמל עם ההנחה הגבוהה ביותר בארץ
קרדיט לתמונה: אתר הוט

חברת HOT הודיעה לאחרונה כי היא עתידה להשיק בטווח הזמן המיידי את חברת הבת החדשה שלה שתתמחה במקטע אספקת החשמל, והיא חברת HOT אנרג'י. לצד מגוון מסלולים שאת מרביתם כבר ראינו בשוק, הוט עתידה להציע ללקוחותיה חשמל חינם לשנה, וכן מסלול שיעניק את ההנחה הגבוהה ביותר בארץ עד כה. אז במה בדיוק מדובר? יצאנו לבדוק!

ספקית חשמל נוספת: הוט אנרג'י מצטרפת למקטע האספקה

אמנם באיחור קל ולאחר שכבר לא מעט ספקיות חשמל חדשות כבר נכנסו חזק לשוק אספקת החשמל, חברת HOT מצטרפת כעת גם היא למגרש המשחקים שנבנה עם כניסת רפורמת החשמל, ששברה את מונופול חברת החשמל. חברת הוט מציגה כעת את חברת הוט אנרג'י, אשר מציעה לא מעט מסלולים אטרקטיביים, שבהחלט מתחרים במסלולים הקיימים של הספקיות האלטרנטיביות.

הכירו את המסלולים השונים אותם מציעה הוט חשמל

לצד מסלולים "רגילים" עליהם נפרט ממש עוד מעט, הוט אנרג'י מציעה כעת לראשונה בישראל את אחד המסלולים האטרקטיביים ביותר, אשר משלב בין חבילות חשמל לתקשורת. אז מהם בדיוק המסלולים אותם תוכלו למצוא אצל הספקית החדשה? ובכן בהתאם למה שאמרנו כעת, המסלולים מתחלקים באופן כללי ל-2, מסלול עבור חבילות המשלבות בין תקשורת וחשמל, ומסלולים עבור אספקת חשמל בלבד.

"חוסכים קבוע" – המסלול המשולב

מסלול זה מספק את ההנחה השונה באופן קבוע, וזאת עבור הלקוחות של חבילות התקשורת השונות.

  • לקוחות eTriple – מסלול אשר מיועד עבור לקוחות HOT Mobile וטריפל, ועתיד להעניק את ההנחה הגבוהה ביותר שניתן למצוא כיום בארץ בקטגוריית ההנחה הקבועה. אם כן, בפועל מדובר בהנחה העומדת על 10% מתוך התעריף על צריכת החשמל, בנוסף ל-10% הנחה נוספים עבור חבילות Roaming.
  • לקוחות Triple – לקוחותיה של חבילת הטריפל בלבד, יהנו גם הם מהנחה קבוע כחלק מהמסלול המשולב, ויקבלו הנחה קבועה על סך 7%.
  • לקוחות NEXT – לקוחות אשר נמצאים בשירות ה-TV והאינטרנט יחדיו, יהנו מהנחה קבועה גם כן, העומדת על 6% מסך תעריף צריכת החשמל.

מסלולי ההנחה על אספקת החשמל בלבד

  • "חוסכים 24/7" – המסלול הראשון מעניק הנחה על סך 5% מצריכת החשמל בשנה הראשונה, כאשר בשנה השנייה והשלישית ההנחה גדלה ב-1% כל פעם. כלומר, 6% לאחר שנה ממועד רכישת המסלול, ו-7% בשנה השלישית.
  • "חוסכים בלילה" – מסלול לילי אשר מעניק 20% הנחה עבור צריכת החשמל במהלך הלילה, כאשר מדובר על טווח השעות שבין 23:00 ל-7:00.
  • "חוסכים ביום" – המסלול הצמוד למסלול הלילי, כאשר במסלול זה מתבצעת הנחה של 15% עבור צריכת החשמל בין השעות 7:00 ל-17:00.

חשמל חינם לשנה! אבל איפה הקאצ'?

בנוסף לכל המסלולים שניתן לרכוש אצל הוט אנרג'י, החברה גם הודיעה על מבצע אותו היא עתידה לממש שנקרא "חשמל חינם לשנה"! ואיפה הקאצ' בכל הסיפור? ובכן על מנת להנות מהמבצע הבלעדי והמשתלם הזה, עליכם להצטרף למסלולים המשולבים של החברה, אשר מספקים תקשורת וחשמל יחדיו.

חברת הוט, תבצע הגרלה בין 5,000 הלקוחות הראשונים שיצטרפו לשירות המשולב שלה דרך הוט אנרג'י, ומתוכם 10 לקוחות יזכו בחשמל חינם למשך שנה. ישנה הגבלה חודשית של עד 1,000 ש"ח, או 12,000 ש"ח במהלך כל השנה על פי צריכת החשמל.

עם זאת, ההצטרפות להגרלה מתבצעת באופן אוטומטי מרגע ההרשמה לשירות המשולב של הוט, וללא צורך בבירוקרטיה או הרשמה נוספת מעבר לכך.

אז איך אפשר להנות מהשירות של הוט אנרג'י?

אז אם אתם מעוניינים להצטרף לשירותי החשמל של הוט אנרג'י, ובפרט לשירותים המשולבים שלהם, אתר "חשמלית" מאפשר לעשות זאת בצורה פשוטה ונוחה במיוחד, דרך המונה החכם האהוב. תהליך ההרשמה אורך כ-2 דקות, ניתן לבצע זאת דרך נציג בשיחה ישירה למוקד ההצטרפות או להשאיר פרטים ולהמתין שנציג הוט חשמל יצור איתכם קשר, אך שוב, מונה חכם מהווה תנאי לכך.

ואם שאלתם את עצמכם, אז את החשמל עצמו ייצרו יצרניות החשמל הפרטיות "דליה אנרגיות" ו"דוראד", על פי ההסכם שנחתם בינם לבין הוט, כחלק מהפריצה המשמעותית לשוק, שמספקת כאמור, הן חשמל והן תקשורת בחבילה אחת.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...
מרחבים וגבולות בהתפתחות תינוקות
הבית הוא המקום הראשון שהקטנצ'יק שלכם מכיר בחייו ועל פי...
איך בוחרים מושב בטיחות החל מגיל לידה ועד גיל מאוחר יותר?
על פי החוק בישראל, כל אדם בכל גיל חייב להיחגר...
מה זה משכנתא הפוכה
יש לכם כבר דירה בבעלותכם ואתם מעוניינים לרכוש עוד אחת...
בחירת חברת הסעות- כל מה שרציתם לדעת
לא מעט אנשים זקוקים לשירותי הסעות כיום. מדובר על שירותים...
מי שומר על המטבח שלי
מטבח חיצוני לגינה הפך כבר מזמן למאסט בתכנון חצר פונקציונלית...
סי איי -מחקרי שוק וייעוץ
היסטוריה והקמה החברה החלה את דרכה במשרדים קטנים והתפתחה במהירות, והיום...
מה כוללת עסקת נדל"I?
עסקאות נדל"ן ממלאות תפקיד מכריע בכלכלה ובחיים של אנשים פרטיים....
פתירת סכסוכים בדרך גישור
קונפליקטים ואי הסכמות הם בלתי נמנעים בכל סוג של מערכת...