Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הופעות בתקופת הקורונה

הופעות בתקופת הקורונה
מקור pexels

תקופת הקורונה סוללת דרכים חדשות לקשר עם הקהל. אין אפשרות לקיים מופעים גדולים אך אפשר ליהנות ממופעים קטנים, או לחלופין ממופעים נפלאים בזום המותאמים לקהל הרחב.

הופעות בתקופת הקורונה
מקור pexels

תיאום הופעות בתקופת הקורונה

כל האומנים נמצאים במצב שבו אין הופעות כפי שהיו בעבר ולכן הם ממציאים אופציות חדשות ומוצלחות מאד.

הופעות בהתאם להנחיות של התו הסגול

אפשר לקיים הופעות בפני קהל מצומצם, בחצרות של בתים, כאשר כל האורחים יושבים במרחק שני מטר זה מזה. זוהי הופעה אינטימית וכיפית במיוחד לאור הכמות הקטנה של המשתתפים. להבדיל ממופעים אחרים, כאן  בדרך כלל מכירים זה את זה וההופעה מקרבת ביניהם עוד יותר, חברים, בני משפחה שכנים ועוד.

הופעות בזום

הטרנד הפופולרי לאור הנסיבות של מגפת הקורונה הוא להופיע בזום. מקומות עבודות רוצים להעניק הופעה לעובדיהם, בדרך כלל לאות הערכה על העבודה הקשה שלהם בעת מגפת הקורונה כשהם עובדים בבית ובמקביל מטפלים בילדים שזו משימה לא פשוטה.

הנהלת החברה מתאמת את המועד, סטנדאפיסטית מכינה את התוכנית האומנותית שמורכבת מכמה קטעים של סטנד אפ, כשהמטרה היא להצחיק את הקהל היושב מול המחשבים מתחילת הערב ועד סופו.

אחת הנקודות החשובות היא לקבל מעט מידע על העובדים, על ההנהלה, תחום העיסוק של החברה ונושאים פיקנטיים ככל האפשר. בהתאם לכך מכין האומן קטע חדש שמספר על דברים מצחיקים אשר קשורים לחיי היום יום במשרד. הסיפורים הנפלאים הם חלק מההווי של העובדים, על מה שקורה במטבח, בחדר הישיבות, בימים שבהם יצאו לטיולי גיבוש ולמסיבות פורים.

הסיפורים מעוררי הצחוק מזכירים לכולם עד כמה היה להם נחמד בימים שבהם הם באו יום יום בפקקים או ברכבת למשרד ועד כמה זה חסר להם כשהם עובדים בעיקר בבית. כשצוחקים על הדברים, מקבלים על כך פרופורציות. הקטע הספציפי הזה משפר להם באופן ניכר את מצב הרוח, משנה בבת אחת את האווירה הכללית ופותח חסמים שהיו בתחילת המופע.

כעת כולם מוכנים למופע והם נהנים מכל הבדיחות, הדחקות, הצחוק של כולנו על כולנו ומול המציאות העכשווית הבלתי נתפסת. כך מעבירים את כל הערב בצחוקים רועמים מול המסך להנאתם של כל העובדים.

הופעות live  בפייסבוק

האינטראקציה עם הקהל היא חשובה ביותר ולכן מפרסמים פוסטים מצחיקים ומעוררי עניין בפייסבוק ובנוסף לכך קטעי live  שבהם החברים בפייסבוק נהנים מהופעה קצרה שבה צוחקים על כל מה שקורה עכשיו בכל אחד מהבתים, העבודה בזום, הלימודים בזום, הדברים המוזרים וכל ההתמודדות עם הקורונה בפאן המצחיק שלה וזאת כדי לגרום לכולם לחייך, לצחוק וליהנות מרגעי האושר מול המסך.

הופעות בטלוויזיה

ההופעות הקבועות או החד פעמיות שומרות על הקשר עם הצופים, יוצרים קטעי אקטואליה שיעוררו גלי צחוק ויפחיתו מעט את רמת הרצינות ואפילו הדיכאון.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
במחיר שמשלמים על בחירת עורך דין לא נכון
פלילים הם תחום לא סלחני שכל מי שמעורב בו מכיר...
הזהב הנוזלי של ישראל
שמן זית ישראלי ידוע באיכותו יוצאת הדופן ובטעמו העשיר. שמן...
הורים זה הזמן לגרום לילדיכם לקחת חלק בקדמה
בנוף הטכנולוגי המתקדם במהירות של היום, הצגת ילדים לרובוטיקה בגיל...
איך לשמור על הרכב שלכם טוב יותר?
שלל המוצרים לשמירה על מצב הרכב ותחזוקה נאותה שלו גדול...
אל תוותרו על העזרה שמגיעה לכם כשאתם נזקקים לה יותר מכל
נפגעי גוף ונפש בגלל מחלות, תאונות ופגיעות שונות נוטים לוותר...
הדרך הנכונה להקים חברה בע"מ
יש סוגים שונים של עסקות וחברות אשר נבדלות אלה מאלה...
המקום שממנו יוצאים יפים ורגועים יותר
בכל מכון יופי יודעים שהלקוחות באים לא רק בשביל טיפולי...
להיפרד ברוח טובה - הסכם גירושין בהסכמה
האסוציאציה הראשונה של גירושין, אצל רבים ורבות, היא סכסוך. אמנם...
תכנון גינות יוקרה
כל אחד מעוניין שהגינה שלו תשרת אותו ואת משפחתו בצורה...
תכשיטים לגבר
תכשיטים הם כבר מזמן לא אביזר שנועד רק למלתחה של...