Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הופעות בתקופת הקורונה

הופעות בתקופת הקורונה
מקור pexels

תקופת הקורונה סוללת דרכים חדשות לקשר עם הקהל. אין אפשרות לקיים מופעים גדולים אך אפשר ליהנות ממופעים קטנים, או לחלופין ממופעים נפלאים בזום המותאמים לקהל הרחב.

הופעות בתקופת הקורונה
מקור pexels

תיאום הופעות בתקופת הקורונה

כל האומנים נמצאים במצב שבו אין הופעות כפי שהיו בעבר ולכן הם ממציאים אופציות חדשות ומוצלחות מאד.

הופעות בהתאם להנחיות של התו הסגול

אפשר לקיים הופעות בפני קהל מצומצם, בחצרות של בתים, כאשר כל האורחים יושבים במרחק שני מטר זה מזה. זוהי הופעה אינטימית וכיפית במיוחד לאור הכמות הקטנה של המשתתפים. להבדיל ממופעים אחרים, כאן  בדרך כלל מכירים זה את זה וההופעה מקרבת ביניהם עוד יותר, חברים, בני משפחה שכנים ועוד.

הופעות בזום

הטרנד הפופולרי לאור הנסיבות של מגפת הקורונה הוא להופיע בזום. מקומות עבודות רוצים להעניק הופעה לעובדיהם, בדרך כלל לאות הערכה על העבודה הקשה שלהם בעת מגפת הקורונה כשהם עובדים בבית ובמקביל מטפלים בילדים שזו משימה לא פשוטה.

הנהלת החברה מתאמת את המועד, סטנדאפיסטית מכינה את התוכנית האומנותית שמורכבת מכמה קטעים של סטנד אפ, כשהמטרה היא להצחיק את הקהל היושב מול המחשבים מתחילת הערב ועד סופו.

אחת הנקודות החשובות היא לקבל מעט מידע על העובדים, על ההנהלה, תחום העיסוק של החברה ונושאים פיקנטיים ככל האפשר. בהתאם לכך מכין האומן קטע חדש שמספר על דברים מצחיקים אשר קשורים לחיי היום יום במשרד. הסיפורים הנפלאים הם חלק מההווי של העובדים, על מה שקורה במטבח, בחדר הישיבות, בימים שבהם יצאו לטיולי גיבוש ולמסיבות פורים.

הסיפורים מעוררי הצחוק מזכירים לכולם עד כמה היה להם נחמד בימים שבהם הם באו יום יום בפקקים או ברכבת למשרד ועד כמה זה חסר להם כשהם עובדים בעיקר בבית. כשצוחקים על הדברים, מקבלים על כך פרופורציות. הקטע הספציפי הזה משפר להם באופן ניכר את מצב הרוח, משנה בבת אחת את האווירה הכללית ופותח חסמים שהיו בתחילת המופע.

כעת כולם מוכנים למופע והם נהנים מכל הבדיחות, הדחקות, הצחוק של כולנו על כולנו ומול המציאות העכשווית הבלתי נתפסת. כך מעבירים את כל הערב בצחוקים רועמים מול המסך להנאתם של כל העובדים.

הופעות live  בפייסבוק

האינטראקציה עם הקהל היא חשובה ביותר ולכן מפרסמים פוסטים מצחיקים ומעוררי עניין בפייסבוק ובנוסף לכך קטעי live  שבהם החברים בפייסבוק נהנים מהופעה קצרה שבה צוחקים על כל מה שקורה עכשיו בכל אחד מהבתים, העבודה בזום, הלימודים בזום, הדברים המוזרים וכל ההתמודדות עם הקורונה בפאן המצחיק שלה וזאת כדי לגרום לכולם לחייך, לצחוק וליהנות מרגעי האושר מול המסך.

הופעות בטלוויזיה

ההופעות הקבועות או החד פעמיות שומרות על הקשר עם הצופים, יוצרים קטעי אקטואליה שיעוררו גלי צחוק ויפחיתו מעט את רמת הרצינות ואפילו הדיכאון.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
התעללות בבעלי חיים
לפני שמתעמקים בהיבטים המשפטיים, נדגיש כי התעללות בבעלי חיים היא מעשה...
יום הולדת כבקשתך- איך יוצרים יום הולדת למי שלא אוהב חברים
אם הילד שלכם אינו אוהב חברים באופן מוצהר או בולט...
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...
מרחבים וגבולות בהתפתחות תינוקות
הבית הוא המקום הראשון שהקטנצ'יק שלכם מכיר בחייו ועל פי...
איך בוחרים מושב בטיחות החל מגיל לידה ועד גיל מאוחר יותר?
על פי החוק בישראל, כל אדם בכל גיל חייב להיחגר...
מה זה משכנתא הפוכה
יש לכם כבר דירה בבעלותכם ואתם מעוניינים לרכוש עוד אחת...