Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הטיפול הנכון בנקודות תעבורה

הטיפול הנכון בנקודות תעבורה
קרדיט - freepik

נהגים רבים לא טורחים לטפל בזמן בנקודות תעבורה שנרשמות לחובתם משום שנדמה להם שהם אשמים אוטומטית והם לא רוצים לפתוח בהליך בירור וערעור על כך. זה מובן למה לא כדאי לטפל בעבירות שהן ברורות ואי אפשר להתווכח על כך, אבל יש לא מעט מצבים שבהם עורך דין לענייני תעבורה יכול לחלץ אתכם מנקודות שלא ידעתם שאפשר לבטל אם מוכיחים שזאת לא הייתה אשמתכם או שיש דרך אחרת להתייחס לכך. לא תמיד העדויות נגדכם אמינות ולא תמיד מה שנרשם בדוח אכן מתאר נאמנה את המצב שנקלט גם בצילומים אחרים, או של מצלמות חיצוניות או של מצלמות הרכב שלכם. זאת, אגב, סיבה נוספת שבגללה כדאי תמיד להתקין מצלמת רכב שיכולה לתעד אתכם ולסתור את הנכתב בדוח נגדכם. במקרים כאלה שבהם ברור לכם שהדוח לא היה צודק, או שאתם בטוחים שאפשר למחוק לכם נקודות תעבורה, פנו למשרד עורכי דין תעבורה משה רבי, שמתמחה בדיוק בתחום זה למען לקוחותיו.

מה חשוב לדעת על נקודות?

נקודות נצברות לחובתכם בתקופה של עד ארבע שנים ויש דירוגים שונים לצבירת הנקודות ולמה שחשוב לכם לדעת לגבי הסנקציות שננקטות נגד מי שצבר נקודות. לכל עבירה יש מחיר וככל שתצברו יותר נקודות תגיעו מהר יותר להפעלת הסנקציות נגדכם. חשוב לומר שיש גם תקופה של שנתיים שבה אפשר למחוק נקודות אם צברתם עד 20 לאחר מכן. כך שחשוב מאוד לדעת כל הזמן מהו מצבכם ולנסות להגיע למצב של מחיקת נקודות תעבורה. את זה אפשר לעשות באמצעות טיפול מקצועי של עורך דין תעבורה שמנוסה בתחום זה ויודע להפעיל כמה וכמה אמצעים כדי להוכיח את זכאותכם ולחלץ אתכם מכך. כך שאין צורך לחשוש ואפשר לגשת להליכים האלה בביטחון מלא שמי שמנהל אותם יודע גם מה הוא עושה לטובתכם.

תשלום דוחות

הנטייה הראשונית של נהגים היא לשלם דוחות כדי לא לצבור עוד קנסות פיגורים וריבית אבל לפני שאתם עושים את זה יש לכם בכל זאת תקופה שבה אפשר לערער על הדוח, אם הוא מגיע אליכם בזמן. זה לא רק קנס, כמובן, אלא גם נקודות, ולכן זה חיוני לחסוך מכם כמה שיותר נקודות תעבורה כשזה אפשרי ויש דרך להוכיח שלא עשיתם זאת. עורך דין מנוסה שיודע איך להעלות לדוכן העדים נהג שנשמע אמין ויכול לשכנע את בית המשפט שהוא צודק והשוטר לא, יכול לזכות אתכם ולחסוך מכם נקודות. עורך הדין משה רבי מטפל בכל תיק תעבורה כזה בצורה הטובה ביותר שיכולה לסייע לכם בדרך למחיקת נקודות.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...
קייטנת גלישה תל אביב
בזכות הממשק הארוך שיש לתל אביב עם חוף הים אפשר...
למה חשוב לפנות אל עורכי דין גירושין בקריות בשלב מוקדם ככל האפשר?
לכאורה, במאה ה-21 גירושין הם לא אירוע דרמטי. על-פי סטטיסטיקות...
חלוקת רכושו של בעל נכסים רבים- רק בעזרת עו"ד מומחה בתחום
במיוחד כאשר מדובר על אדם אמיד ובעל רכוש רב חלוקת...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
מה כדאי לדעת לפני שעושים קעקוע?
קעקוע הוא מסוג אותם הדברים שרבים מאיתנו חושבים עליהם במהלך...
כך תיקחו כל יום הולדת כמה צעדים קדימה
אתם מתכננים לעשות יום הולדת לאחד מבני המשפחה? מדובר על...
עבירה פלילית מהי
עבירות פליליות מתגבשות על ידי מעשים שפוגעים בערכים חברתיים מוגנים...
תביעת לשון הרע – מה באמת אומר החוק הנושא?
לא אחת קורה שאנשים נפגעים אחד מהשני, ולעיתים הסיבה לפגיעה...