Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הכשרה מקצועית ומוסמכת

הכשרה מקצועית ומוסמכת
קרדיט - Canva

במידה ושקלתן להצטרף לעולם המיוחד של טיפול בנשים בזמן ההיריון והלידה, חשוב לעשות זאת באופן מקצועי. קורסים ייעודיים ללימודי דולות מעניקים חינוך מקיף בנושאים שונים הקשורים להריון, ללידה ולתקופה שלאחר הלידה. במסגרת הקורס תקבלו ידע מעמיק על אנטומיה, פיזיולוגיה, חינוך ללידה, תמיכה בהנקה וטכניקות ייעוץ. ידע חשוב זה המועבר במהלך הקורס, מצייד אתכן במיומנויות ובמומחיות הדרושים כדי לספק תמיכה הוליסטית לנשים בהיריון ולמשפחות שלהן. לכל קורס דולה מחיר אחר בהתאם לתנאים שמספקים בקורס כמו מספר השיעורים, האם מקבלים תעודה בסיום הקורס, איזה סוג תעודה?, והאם היא מאושרת עם תו תקן של ארגון המניפה? הצעות עבודה שניתנות מהגוף המלמד ועוד. כמובן שקורסי הדולה יכללו בדרך כלל אפיקים של הכשרה מעשית על מנת שתקבלו את כל הכלים הדרושים לכן לצאת לתעסוקה מיד לאחר סיום הקורס. באמצעות תרחישים של משחקי תפקידים, סימולציות ותיאורי מקרה מהחיים האמיתיים, תקבלו ניסיון וביטחון רב במתן תמיכה רגשית, פיזית ומתן המידע הדרוש לאימהות.

להיות דולה – יותר מרק עוד עבודה

המעבר לקריירה של דולה היא בחירה מקצועית מתגמלת ומספקת. במהלך הקורס, תזכי לחקור את הערכים והאמונות שלך, מה שיאפשר צמיחה אישית ושיקוף עצמי. תמיכה באימהות ובמשפחות שלהן במהלך אירוע משנה חיים כמו היריון ולידה יכול להביא שמחה והגשמה עצומה. בתור דולה תומכת לידה תוכלי לקחת חלק במעבר של אישה הריונית לסטטוס של אמא ולהיות שם עבורה כדי לספק תמיכה והדרכה חשובה מאין כמותה. כמו כן, תוכלי אף לעמוד לצידה של אישה שחוותה הריונות בצורות אולי פחות נעימות, ולשנות את נקודת המבט שלה באמצעות מתן חוויה אחרת, עם כל התמיכה שהיא זקוקה לה. הלמידה בקורס ייעודי מספק, מלבד הידע וההכשרה, גם פלטפורמה לחיבור עם סטודנטיות קולגות, דולות מנוסות ואנשי מקצוע בתחום ההריון הלידה ולאחר הלידה. הזדמנות נטוורקינג זו מאפשרת לך לבנות מערכת תמיכה, להחליף רעיונות ולחפש חונכות ממומחים ותיקים בתחום כמו גם הזדמנויות לשיתוף פעולה פורה בין נשות המקצוע .

בחרו ללמוד אצל המומחים

במידה והשתכנעתן מהרעיון, ואתן מחפשות לעבור קורס לימודי דולה במרכז, בצפון, או אפילו באזור אילת – מכללת "ללדת" היא המוסד הגדול ביותר בישראל לנשים המחפשות הכשרה בתחומים הקשורים להריון לידה הנקה ואחרי הלידה ולו מספר סניפים במקומות שונים בארץ. בין אם מדובר בלימודי קורס דולה כדי להיות דולה מיומנת ומוסמכת עם תו תקן, קורס בו תלמדו להדריך נשים לקראת לידה, או אפילו לימודים על מנת להפוך למדריכת הנקה מוסמכת או מדריכת הורים לעיסוי תינוקות, המכללה מציעה תוכניות לימודים מקיפות כדי לספק הכשרה בכל התחומים הללו.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
עוברים טיפול שורש? כל הדברים אותם כדאי לדעת
טיפול שורש הפך למונח אשר יכול להרתיע לא מעט מטופלים...
ריפודי בדים: הדרך הנכונה לחידוש הריהוט שלכם בלי לקנות חדש
הריהוט משמש כמרכיב מרכזי ובולט בעיצוב הפנים של חלל מגורים...
איך לתכנן נכון את המקום במזוודה לקראת החופשה?
נוסעים לחופשה? המזוודה היא הפרטנרית הצמודה וחשוב לבחור מלכתחילה מוצר...
מתי נבצע החלפת ברך חלקית או מלאה?
החלפת מפרק הברך היא הליך כירורגי נפוץ שיכול לשפר משמעותית...
חגיגה מתנפחת ומתוקה: מדוכני מזון מפתים ועד מתנפחים מלהיבים - הכל להשכרה לאירועים בלתי נשכחים
מתנפחים לקפיצה ולחגיגה עליזה השכרת מתנפחים הפכה לחלק בלתי נפרד מכל...
שתלים דנטליים, המדריך המלא
מה שקורא לו הציבור 'השתלות שיניים' ואנחנו, אנשי המקצוע 'שתלים...
ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי
כל תאונה נושאת בחובה פוטנציאל לנזק מתמשך, גם כאשר מחלימים...
מארז מושלם של פינוקים לגבר
נשים רבות רוצות לשמח את בני הזוג שלהן, אך לא...
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...