Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

השכרת מלגזה – המדריך לבחירת מלגזה

השכרת מלגזה – המדריך לבחירת מלגזה

עולם התעשייה, כפי שיודע כל מי שבא מעולם זה או עסק בו אי פעם, תלוי במידה רבה בעבודה איכותית של מלגזות. המלגזה, שהומצאה לפני מאה שנים (בתקופת מלחמת העולם הראשונה), מבצעת תפקיד שלפני המצאתה היו צריכים לבצע כמות גדולה של פועלים בעבודה פיזית וקשה. למעשה, מפעיל מלגזה אחד מבצע את העבודה הזו היום, והיא כוללת הרמה והובלה למרחקים קצרים של סחורות ומוצרים כבדים במיוחד, בצורה מהירה ויעילה כשהם מונחים על גבי משטח עץ. למעשה, המלגזה מאפשרת לנו לקיים תהליכים רבים בעולם התעשייה (ולא רק בו) בצורה מהירה ואיכותית בלי לשבור את הראש והגב. כיום, לא ניתן לדמיין בית חרושת יצרני, סדנת עבודה, מחסן מסחרי גדול או אפילו שדה חקלאי, אם אין בהם מלגזה שמקלה משמעותית את עומס העבודה (תרתי משמע).

הנקודות העיקריות לבחירה נכונה של מלגזה כשאנחנו פונים לשירות השכרת מלגזות

• סוג אחד של מלגזה, שרלוונטי בעיקר לעבודה בתוך מרחבים סגורים ומקורים או לעבודה בעומס נמוך יחסית, הוא מלגזה חשמלית. מלגזות חשמליות מונעות, כשמן כן הן, על בסיס מנוע חשמלי נטען, והן איכותיות במיוחד לעבודה במרחבים סגורים, שכן הן אינן מזהמות בפליטת גזים רעילים של שריפת דלק. עם זאת, מדובר על פי רוב במלגזות קלות יחסית שכושר ההרמה שלהן לא יעלה בהרבה על 5-6 טון בהרמה. אם נחוצה לכם מלגזה שכזו להשכרה, טווחי המחירים שתידרשו להם בממוצע נעים בין 2,000 ל-2,500 ₪ להשכרה יומית של מלגזה קלה (עד 2.5 טון), בין 3,000-4,000 ₪ בהשכרה יומית של מלגזה עד 5 טון, ואם נחוצה לנו מלגזה חשמלית קלה להשכרה לפי שעה (לא תמיד נמצא שירות שכזה) נשלם משהו כמו 150 ₪ לשעה בממוצע.

• מלגזת דיזל היא מלגזה שכשמה כן היא מונעת בכוח שריפת דלק דיזל, ומלגזה מסוג זה בדרך כלל גם מצטיינת בעבודה חזקה יותר, עמידה בעומסים גדולים יותר ובמידת הצורך גם עמידה בתנאי שטח. הרלוונטיות של מלגזה מסוג זה בשירות של השכרה היא בעבודה נקודתית בעומסים גבוהים מאוד, בעבודה בתנאי שטח (לדוגמה בשדה חקלאי) או בצורך בעבודה אינטנסיבית וממושכת של מלגזה חזקה. טווחי המחירים של השכרת מלגזת דיזל הם דינמיים למדי, שכן עומסי העבודה גם הם משתנים מאוד ממלגזה למלגזה. באופן כללי, מלגזה של עד 25 טון תעלה לנו כ-8,000-10,000 ₪ להשכרה יומית ו-20,000-22,000 ₪ להשכרה שבועית. מלגזה של יותר מ-25 טון תעלה גם כן בטווח המחירים הזה.

לבחור את המלגזה הנכונה = לבצע את העבודה במהירות וביעילות

ברגע שבו בחרנו במלגזה הנכונה לעבודה שנחוצה לנו, כשאנחנו מתייעצים עם השירות המקצועי של השכרת המלגזות, אנחנו יכולים להיות בטוחים שהעבודה תתבצע בצורה המהירה והאיכותית ביותר. אם בחרנו במלגזה הנכונה, הרי שעצם הגעתה לעבודה מבטיחה נוחות ויעילות שאי אפשר להתחרות איתן בעבודת הרמה, פריקה וטעינה.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
איך לתכנן פרישה?
לישראלים רבים אין מושג לגבי מצב החיסכון הפנסיוני. בחלק מהמקרים,...
איך להעביר את המסרים שלכם בדרך אפקטיבית?
תוכן שיווקי יכול לשרת אתכם בכמה פורמטים ואחד המוצלחים והטובים...
לשדרג את אופן הבישול בבית
לשדרג את אופן הבישול בבית
אחת מן הדרכים המושלמות והטובות ביותר לשדרג את מראה המטבח...
וילונות המותאמים למשרדים
וילון משרדי הוא בעל תפקיד חשוב ביצירת סביבת עבודה מקצועית...
איך אני אדע אם הבנק יהיה מוכן לתת לי משכנתא לרכישת דירה
כל אדם שרוצה לבצע רכישה גדולה במהלך חייו, לדוגמא לקנות...
למה כדאי לשים לפני שפותחים תיק השקעות (טיפים)
פתיחת תיק השקעות מוגדרת כפעולה קלה מתמיד. ניתן לפתוח תיקי...
רוצים אריכות ימים? הטופס ממתין לכם בבנק וכדאי להכיר אותו
אחד הטפסים החשובים בניהול חשבון משותף – טופס אריכות ימים...
היתרונות של טיפול מהיר בבעיות דירוג אשראי
דירוג האשראי הוא הכלי החזק ביותר שעומד היום לרשותם של...
למעלה ולמטה: מתי זה נכון לקחת הלוואה
הלוואה היא אחד הפתרונות בסל הכלים של מי שזקוק למימון...