Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

טשטוש שיער שיבה

טשטוש שיער שיבה

"למרות הקדמה והטכנולוגיות הקיימות בתחום צבעי השיער בעולם עדיין נשים רבות מעדיפות להישאר עם הגוון של השיער השיבה הטבעי מתוך בחירה אישית ללא קשר לאופנה ולמגמות העכשוויות בתחום.

יחד עם זאת עדיין ישנן כאלו שמבקשות למתן את השקיפות הנראית לעין מהשיער ולעיתים אף ליצור "דילול" של כמות שיער השיבה ולאלו קיימות מספר אופציות מעניינות .

ההמלצות של אור אוחנה כלליות וחשוב לבחון כל מקרה לגופו ולדעת היטב מה רצון הלקוחה כדי להגיע למקסימות תוצאה עם השיטה הטובה ביותר המותאמת באופן אינדיבידואלי לאל אחת.

טשטוש שיער שיבה (עוצמת הלבן הבוהק)

קיימת אופציה של שימוש בשמפו מיוחד המכיל בתוכו מעבר לחומרי הניקוי והטיפוח גוון צבע בעל פיגמנט סגלגל אשר מאפשר לנטרל את הגוון לבן -זהוב שנוצר עם הזמן על השיער השיבה בשכבה החיצונית. שימוש קבוע בשמפו הספציפי ייצור מעין "הילה" בעלת גוון כחלחל והשיער ייראה מבריק במובן החיובי עם פחות לבן שבולט לעין.

הפחתת כמות השיבה :

לנשים בעלות 100% שיער שיבה המעוניינות להפחית מעט מהכמות של הלבן ויחד עם זאת להישאר בגוון הטבעי ניתן לשזור מעט גווני צבע עדינים בגוון כהה כמו המקורי שהיה לפני כן ובדרך זו להפחית את כמות השיבה . ניתן לבחור אזור קדמי/ אחורי/או משולב ולייצר גוונים בשכבה החיצונית של השיער ליצירת מראה עם אשליה של פחות שיבה.

תוספת גוון טבעי לשיער השיבה ללא כיסוי מוחלט:

ההבדל המשמעותי בין צביעה לשטיפה בצבעי שיער הוא בעוצמת הכיסוי של שניהם על השיער לאחר פעולת הצביעה . צבע שיער קבוע הכולל חמצן ואמוניה יוצר כיסוי והשתלטות של פיגמנטים של צבע קוסמטי החודרים אל תוך השיערה ומשנים את הגוון לצמיתות וכך גם ההשפעה לגבי השיבה שנעלם עד לרגע צמיחת השורשים המחייבת חידוש פעולת הצבע. שימוש בשטיפה בגוון טבעי תכסה את השיער שיבה באופן חלקי וכך ניתן יהיה לייצר גוון טבעי המעניק ברק וצבע מעודן לשיער אך ללא כיסוי מוחלט ואטום.

השיער ייראה עם הרבה פחות שיער שיבה והגוון יישאר יציב עד חודש ימים. יתרון נוסף- לאחר מספר שבועות גוון השטיפה של הצבע יעלם מכל האזורים בשיער ולא תיווצר תלות ומחויבות לצביעת השורשים מחדש. נשים אשר בוחרות באופצית השטיפה יוכלו לחזור על הפעולה אחת לשלושה חודשים וכך לשמר את הגוון הטבעי ועם כמות מועטה של שיער שיבה הנראה בשכבה החיצונית.

אופציות של מוצרים טבעיים המיועדים לטשטוש שיבה:

מניסיוני אני יודע כי קיימים תכשירים טבעיים על בסיס צמחים איתם ניתן ליצור את אפקט הטשטוש של הלבן ומומלץ לשקול גם אופציה זו ולבדוק בחנויות טבע מה קיים ומה הכי נכון יהיה לשימוש בשיערך".

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך הרכב מוסיקלי משפיע על האירוע שלכם?
שיקול חשוב לכל מי שמתכנן אירוע בלתי נשכח הוא האם...
מוזיקה לאירועים דתיים
היהדות עשירה במסורות ובסמלים, וכך גם האירועים בה, אשר מהווים...
הורים זה הזמן לגרום לילדיכם לקחת חלק בקדמה
בנוף הטכנולוגי המתקדם במהירות של היום, הצגת ילדים לרובוטיקה בגיל...
מצדיעים לשורדי השואה
אירוע ההוקרה השנתי לשורדי ושורדות שואה בגבעתיים, נערך בתיאטרון גבעתיים מאות...
מכללת קוד והייטק לילדים
העולם משתנה במהירות, והטכנולוגיה מתקדמת מהר יותר מאי פעם. מה...
טבע אורבני בעין העדשה
נמרוד שחם, הדס צורף ועדי זהר הם הזוכים בתחרות "צילום...
הדשן בגן רבקה ירוק יותר. לראשונה בגבעתיים: קומפוסטר לשימוש חופשי של התושבים
היחידה לקיימות באגף שפ"ע הקימה את המדשן (קומפוסטר) העירוני הראשון...
איך לבחור מסעדה חלבית בצפון?
תחילה, ניתן לומר באופן חד משמעי כי בעת בה אנו...
גוזרים את הסרט: מתחם גני הילדים החדש נחנך באופן רשמי
רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: " מדובר במבנה מודרני בעל...
קרקע פורייה לתחילתה של ידידות מופלאה
מחזור נוסף של הפרויקט המוצלח "מרפסות פורחות בגבעתיים" יוצא לדרך לאור...