Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

יום הולדת בחורף

יום הולדת בחורף

חגיגת ימי הולדת בתקופה הגשומה יכולה להיות חוויה מאתגרת. אין לדעת בתכנון מוקדם מראש אם בתאריך שנקבע יתאפשר לחגוג בחיק הטבע, בפארק ובכל מקום דומה. אז איך ניתן לתכנן יום הולדת בחודשי ינואר, פברואר ומרץ כאשר אין אתם מעוניינים לבטל או לאלתר ברגע האחרון? לפניכם כמה רעיונות מוצלחים של חגיגת יום הולדת בחורף:

מסיבת קונספט חדר בריחה

גם אם אינכם מעוניינים לקחת את ילדכם לחדר בריכה מכיוון שחבריהם רבים מדי מכדי שחדר הבריחה יוכל להכיל, ניתן לקיים את קונספט חדר הבריחה גם בבית באמצעות הנחייה מאחד המבוגרים. למעשה במקרה זה יעברו הילדים מחלל אחד בבית אל חלל אחר כאשר המטרה הינה לפתור את החידות שמכיל כל חדר. ניתן לשלב את זה עם משחק מצא את המטמון ועוד. מומלץ לבחור קונספט למשחק זה כלומר, כמו שבחדרי הבריחה המקצועיים המטרה הינה לפתור חידה ולהציל את מדינת ישראל או להיחלץ מספינה נטושה, מומלץ לבחור נושא שייתן לילדים להפליג עם הדמיון. מתאים גם לחגיגת יום הולדת לבנים וגם לבנות.

יום הולדת בחורף

 פיניאטה

פיניאטה הינה אותה בובה שלישראלים לרוב מוכרת מהסרטים בה צריך לחבוט עד שנופלים ממנה ממתקים. זהו רעיון נפלא למסיבת חורף אך חשוב שיהיה סלון או חלל רחב אחר על מנת שבעת החבטות לא יסבו הילדים נזק לסביבה. כמו כן במידה והנכם מכינים את הפיניאטה בעצמכם, מומלץ להכינה מחומרים חזקים על מנת להסב לילדים זמן רב של הנאה.

תכנית ריאליטי בישול

במידה וילדכם חובבי תכניות בישול, ניתן להעניק להם חוויה ייחודית של תכנית ריאליטי בנושא בישול בבית. כך למשל ניתן לחלק את הילדים לשתי קבוצות אשר מתחרות ביניהן על הכנת המנה המנצחת וכך הילדים מכינים את האוכל בעצמם. מומלץ שהקבוצות השונות יכינו מאכלים שונים על מנת שיהיה אוכל מגוון וגם שלא תהיה קבוצה שתוכל להרגיש באמת שהפסידה בתחרות.

סדנת בישול

שוב בנושא בישול, קונספט פופולארי במיוחד לאירועי חורף הינו סדנת בישול. ניתן לבחור בסדנה שבה מכינים פיצות, קינוחים ועוד. כך הילדים יוכלו ליהנות מיום הולדת פעיל וחוויתי גם בחורף. בנוסף, ניתן להזמין את סדנת הבישול אצל שף מפורסם האהוב על הילדים וכך להעצים את החוויה שתהיה בלתי נשכחת.

נולד לרקוד, לשיר

קונספט תכנית ריאליטי מוצלח נוסף הינו בנושא תחרויות השירה והריקודים. במידה וילדכם אוהבים לשיר, ניתן להקים ליום אחד אולפן של התכנית "הכוכב הבא" או "כוכב נולד" ולאפשר לילדים לשיר בסגנון קריוקי כאשר הם שופטים אחד את השני לחיוב, צוחקים ונהנים. בנוסף ניתן לשלב או להחליף את קונספט זה בקונספט של ריקודים למסיבת יום הולדת לבנות בלבד. במידה והנכם מעוניינים תוכלו גם להזמין מורה לריקוד על מנת ללמד את הילדים ריקודי זומבה או כל סגנון אחר ולאחר מכן לקיים את תחרות הריקודים. כמו כן מומלץ להכין את שלטי השופטים עם ציונים גבוהים בלבד.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...
קייטנת גלישה תל אביב
בזכות הממשק הארוך שיש לתל אביב עם חוף הים אפשר...
למה חשוב לפנות אל עורכי דין גירושין בקריות בשלב מוקדם ככל האפשר?
לכאורה, במאה ה-21 גירושין הם לא אירוע דרמטי. על-פי סטטיסטיקות...
חלוקת רכושו של בעל נכסים רבים- רק בעזרת עו"ד מומחה בתחום
במיוחד כאשר מדובר על אדם אמיד ובעל רכוש רב חלוקת...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
מה כדאי לדעת לפני שעושים קעקוע?
קעקוע הוא מסוג אותם הדברים שרבים מאיתנו חושבים עליהם במהלך...
כך תיקחו כל יום הולדת כמה צעדים קדימה
אתם מתכננים לעשות יום הולדת לאחד מבני המשפחה? מדובר על...
עבירה פלילית מהי
עבירות פליליות מתגבשות על ידי מעשים שפוגעים בערכים חברתיים מוגנים...
תביעת לשון הרע – מה באמת אומר החוק הנושא?
לא אחת קורה שאנשים נפגעים אחד מהשני, ולעיתים הסיבה לפגיעה...