Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

יום המורה הבינלאומי בגבעתיים – שילוט חוצות, ברכות במסכים הדיגיטליים, הפתעות לסגלי החינוך  ומחווה למורי העבר

יום המורה הבינלאומי בגבעתיים – שילוט חוצות, ברכות במסכים הדיגיטליים, הפתעות לסגלי החינוך  ומחווה למורי העבר
קרדיט: דוברות גבעתיים

היום (9.12) צוין בגבעתיים יום המורה הבינלאומי ולצוותים החינוכיים חיכו הפתעות בבתי הספר ובגנים. שלטי חוצות עם הסלוגן "מורים כמו בספר – יש רק בבתי הספר" נתלו ברחבי העיר וקידמו את פניהם של סגלי החינוך ובשלטים הדיגיטליים המוצבים בצמתים המרכזיים בעיר הוקרנו ברכות מונפשות שהכינו תלמידים וועדי ההורים למורים בכל בתי הספר.

קרדיט: דוברות גבעתיים

מינהל החינוך, הצעירים והנוער בשיתוף עם עמותת "קהילתיים" חילקו עציצים למנהלי בתי הספר ולכל גני הילדים ומתקני סודה סטרים לכל חדרי המורים.

בערוצי הדיגיטל העירוניים עלה פרויקט מחווה ליום המורה המבוסס על זיכרונות ממורות מכל הזמנים בגבעתיים. בפרויקט השתתפו הסופר והסאטיריקן גיל קופטש, הזמרת ורדינה כהן ומדריכת ההורים שלי מילר כספי, ששיתפו בזיכרונות ילדות ממחנכים שהטביעו בהם חותם.

קרדיט: דוברות גבעתיים

למורים חיכו הבוקר קבלות פנים חגיגיות בבתי הספר, שהכינו ההנהלה, וועדי ההורים והתלמידים. בבתי הספר שמעוני, בורוכוב וקלעי פרסו בכניסה שטיח אדום לכבוד המורים. בשמעוני תלו כרזות מפרגנות לצוותי החינוך ולעובדי המנהלה וגם לשומר חיכתה כרזה על השער. בתיכון קלעי ובבית הספר אלון הכינו התלמידים סרטונים מרגשים למורים. בית הספר כצנלסון קושט בכרזות ליום המורה עם מוטיבים עונתיים הקשורים לחורף ובובת איש שלג שהכינו התלמידים. בנוסף, לכל המורות חולקה מטריה ממותגת. בתיכון אורט  המורים קיבלו ערכת גינון ביתית ואגרת עם השיר "מורה לחיים". צוותי החינוך והמנהלה בתיכון בן צבי קיבלו מכתבים אישים מהתלמידים ושי. בבית הספר ברנר יציינו את יום המורה בפעילות מיוחדת אחרי חנוכה, עם הכרזה על המורה המצטיין לשנת 2020.

קרדיט: דוברות גבעתיים

בגזרה הקולינרית ציפו למורים פינוקים: בבתי הספר בן גוריון, לאה גולדברג ובתלמה ילין אפו למורים עוגות והעניקו להם מכתבי תודה. בבית הספר אמונים הפתיעו את המורים עם סופגניות ושייקים. בבית הספר אלון המורות פתחו את היום עם קפה קר ומרענן ומאפים משובחים. בכניסה לבית הספר גורדון התלמידים חיכו למורות עם עמדת מיצים טריים ומאפים. בבורוכוב ארגנו מפגש זום למורות עם תאטרון אימפרוביזציה וערכת פינוק עם פרות יבשים, פיצוחים ובירה "מלכה".

קרדיט: דוברות גבעתיים

בבית הספר גורדון התקיים בתחילת השבוע מפגש מרגש של ליאת מזרחי, מחנכת וסגנית מנהלת בגורדון, עם תושבת העיר והמורה לשעבר פנינה גלאון, שחינכה דורות של תלמידים בבית הספר כצנלסון. ליאת ציינה כי "פנינה זכורה כמחנכת אהובה שהשאירה חותם אדיר ובזכותה אני כאן היום. היא הייתה הרבה מעבר למחנכת ובכל קושי או התלבטות התייעצנו איתה. למדתי מפנינה הרבה דברים שאני מיישמת בהוראה ביום יום. לעולם לא אשכח את השיעורים החווייתיים שהיא העבירה לנו בכצנלסון ועד היום אני שומרת פתקים ומשובים שהיא כתבה לי."

קרדיט: דוברות גבעתיים

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "לצוותי החינוך מגיעות מילות תודה ופרגון בכל יום, ועל אחת כמה וכמה בעת הנוכחית שבה הם ממציאים את עצמם בכל יום מחדש ומתאימים את העשייה החינוכית למגבלות הקורונה. אין עבודה יותר חשובה ומשמעותית מעבודת חינוך הילדים. אנחנו מוקירים את המורים, את הגננות ואת כל צוותי החינוך ומביעים את הערכתנו על ההשקעה ועל הנתינה האינסופית שלהם".

קרדיט: דוברות גבעתיים

אירית אהרונסון, ראש מנהל החינוך, הנוער והצעירים: "יום המורה הבינלאומי הוא הזדמנות להודות לצוותי החינוך על מסירותם לקידום החינוך בעיר ועל הובלת הדור הצעיר לעבר עתיד טוב יותר. העשייה החינוכית מורכבת ודורשת סבלנות, יצירתיות והכלה, ואנחנו מצדיעים לכל אנשי החינוך בעיר ומאחלים להם המשך שנת לימודים מוצלחת".

קרדיט: דוברות גבעתיים

 

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...
קייטנת גלישה תל אביב
בזכות הממשק הארוך שיש לתל אביב עם חוף הים אפשר...
למה חשוב לפנות אל עורכי דין גירושין בקריות בשלב מוקדם ככל האפשר?
לכאורה, במאה ה-21 גירושין הם לא אירוע דרמטי. על-פי סטטיסטיקות...
חלוקת רכושו של בעל נכסים רבים- רק בעזרת עו"ד מומחה בתחום
במיוחד כאשר מדובר על אדם אמיד ובעל רכוש רב חלוקת...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
מה כדאי לדעת לפני שעושים קעקוע?
קעקוע הוא מסוג אותם הדברים שרבים מאיתנו חושבים עליהם במהלך...
כך תיקחו כל יום הולדת כמה צעדים קדימה
אתם מתכננים לעשות יום הולדת לאחד מבני המשפחה? מדובר על...
עבירה פלילית מהי
עבירות פליליות מתגבשות על ידי מעשים שפוגעים בערכים חברתיים מוגנים...
תביעת לשון הרע – מה באמת אומר החוק הנושא?
לא אחת קורה שאנשים נפגעים אחד מהשני, ולעיתים הסיבה לפגיעה...