Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ייעוץ משפטי לכל שלב משמעותי בחיים

ייעוץ משפטי לכל שלב משמעותי בחיים
קרדיט canva

צוואה הוא מסמך בעל תוקף משפטי מחייב, ויש להיעזר בעורך דין כדי לתת לו תוקף זה. עורך דין לענייני צוואה מתמחה בסיוע ללקוחות לערוך ולבצע מסמכים מחייבים המתארים כיצד יש לחלק את נכסיהם ורכושם לאחר מותם. ובכלל זה ליצירת נאמנויות, הקמת הסדרי אפוטרופסות לילדים קטינים, ופיתוח תוכניות לאובדן כושר או טיפול בסוף החיים. וכתיבת צוואה מדויקת מבטיחה שרצונותיכם יתבצעו לאחר פטירתכם באופן בו התכוונתם, לכן חשוב לעבוד עם עורך דין בעל התמחות בירושה ועם ניסיון בכתיבת צוואות.

משפן מקומי וקרוב

הייתרון של עורך דין צוואות תל אביב הוא סיוע משפטי קרוב, בעיר. קרוב לתושבים, קרוב לבעלי העסקים, קרוב למרכזים הפיננסיים של ישראל, לנווט את המורכבות המשפטית של תכנון עיזבון. בישראל חל על צוואות חוק הירושה, המתווה את הדרישות ליצירת צוואה תקפה ואת כללי חלוקת הרכוש בהיעדר צוואה. עורך דין לענייני צוואות הבקיא בחקיקה ומנוסה בתחום זה, יכול לעזור לכם להבין חוקים אלו וליצור תכנית עיזבון מקיפה הנותנת מענה לצרכים ולנסיבות הייחודיים שלכם. בהתאם לרכוש, ליורשים ולהעדפות שלכם. ומאוד נוח לעשות זאת בתל אביב, מפני שעניינים כגון אלה אורכים מספר פגישות, ולכן עדיף לקיים את הפגישות במקומות שהגישה אליהם קלה וזמינה.

כשהראש מחובר לקרקע

עורך דין המתמחה בדיני מקרקעין יכול לסייע ללקוחות במגוון רחב של נושאים הקשורים למקרקעין, לרבות קנייה ומכירה של נכס בין אם בנוי ובין אם לאו, פתרון סכסוכי גבולות, ניהול משא ומתן על חוזי שכירות והסכמי שכירות והתייחסות לתקנות ייעוד ושימוש בקרקע. עורך דין קרקעות יכול לסייע ללקוחות גם בנושאים הקשורים לדיני איכות הסביבה, כגון עמידה בתקנות הקשורות לזיהום ופינוי פסולת מסוכנת. עבודה עם עורך דין קרקעות הינה חשובה במיוחד כאשר עוסקים בעסקאות מקרקעין מורכבות. לדוגמה, אם אתם רוכשים או מוכרים נכס מסחרי, עורך דין מקרקעין יכול לעזור לכם לנווט את המורכבות המשפטית והפיננסית של העסקה, לרבות ניסוח החוזים ובחינתם, ביצוע בדיקת נאותות על הנכס, והבטחת כל ההיתרים והרגולציה הדרושים דרישות מתקיימות. לאנשי מקצוע אלה יש את הידע והניסיון הדרושים כדי לעזור ללקוחות להגן על האינטרסים שלהם ולהשיג את מטרותיהם בתחומים אלה, מה שהופך אותם למשאב חיוני לכל מי שעוסק בסוגיות משפטיות מסוג זה. במשרדה של מלי חיימוב, עורכת דין ונוטריון, מתמחים בדיני המשפט האזרחי שהם אבן יסוד בקיומה של חברה יציבה ומתפקדת לרווחת חבריה. דינים הנוגעים בסדר החברתי, הכלכלי והמוסרי בהתנהלות החברתית.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
שתלים דנטליים, המדריך המלא
מה שקורא לו הציבור 'השתלות שיניים' ואנחנו, אנשי המקצוע 'שתלים...
ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי
כל תאונה נושאת בחובה פוטנציאל לנזק מתמשך, גם כאשר מחלימים...
מארז מושלם של פינוקים לגבר
נשים רבות רוצות לשמח את בני הזוג שלהן, אך לא...
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...
קייטנת גלישה תל אביב
בזכות הממשק הארוך שיש לתל אביב עם חוף הים אפשר...
למה חשוב לפנות אל עורכי דין גירושין בקריות בשלב מוקדם ככל האפשר?
לכאורה, במאה ה-21 גירושין הם לא אירוע דרמטי. על-פי סטטיסטיקות...
חלוקת רכושו של בעל נכסים רבים- רק בעזרת עו"ד מומחה בתחום
במיוחד כאשר מדובר על אדם אמיד ובעל רכוש רב חלוקת...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
מה כדאי לדעת לפני שעושים קעקוע?
קעקוע הוא מסוג אותם הדברים שרבים מאיתנו חושבים עליהם במהלך...