Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

יתרונותיה של תוכנת ERP

יתרונותיה של תוכנת ERP

יתרונותיה של תוכנת ERP

התאמה לכל סוגי הארגונים

תוכנת ERP  מתאימה לעסקים בכל הגדלים וההיקפים: החל מעסקים קטנים ועד לחברות בינלאומיות בהיקפים עצומים. ייחודיותה וכוחה רב העוצמה של תוכנת ה- ERP טמון בהיותה מערכת המנהלת את כל משאבי הארגון ומחלקותיו תחת קורת גג אחת. התוכנה מצליחה לרכז את כל מערכות הארגון השונות לכדי בסיס נתונים אחד וביכולתה לנהל בסנכרון מלא את המתרחש ברחבי הארגון על המחלקות השונות והיחידות המגוונות שלו.

תפעול קל ופשוט

תוכנות ה- ERP מעניקה  למעשה לכל העובדים בחברה את האפשרות ליהנות מאיכות גבוהה ומסדר מקצועי בתכני הארגון ובמקורות המידע השונים. הודות לתוכנת ה- ERP יכולים עובדי החברה השונים לתקשר בקלות בין המחלקות ולהימנע מעיכובים מיותרים ותפעול מסורבל. התקשורת בין המחלקת הפיננסית למחלקת המכירות, המחלקה המשפטית והנהלת חשבונות,  האדמיניסטרציה והניהול –  מעולם לא היה פשוט ונוח כל כך לתפעול.

התקנת מערכת ה- ERP  מאפשרת לתקשר בקלות בין מחלקת כספים למחלקת שירות ובין מחלקת הגבייה למחלקה הניהולית המרכזית. אין ספק כי הזמן הנחסך מופנה לשיפור יעילות הארגון ומאפשר רווח יעיל יותר ותוצאות ניכרות לעין.

תוכנת ה- ERP תוכננה כך שתהיה פשוטה לתפעול ונוחה למשתמש בכל אחת ממחלקות החברה. הגישה הפשוטה והנוחה לתפעול של תוכנת ה- ERP הופכת את שליפת המידע וארגונו לקל ופשוט מתמיד. לממשק הידידותי ניתן להיכנס מכל אחד ממחשבי החברה באמצעות שם משתמש וסיסמה בלבד, המזהים את העובד ומאפשרים לו את הגישה למחלקה הייעודית לו.

גיבוי חודשי למידע

כל המידע המרוכז על תוכנת ה- ERP מגובה באופן חודשי ואף יומי (במקרה הצורך) בעלויות נמוכות. באופן זה נשמר המידע השייך לחברה. במקביל, ניתנת תמיכה לצוות החברה סביב השעון כך שכל עובד יכול להיעזר באיש מקצוע עם כל תקלה המתרחשת וכל שאלה העולה במהלך העבודה.

מערכות ERP בהתאמה אישית

מערכות ה-ERP השונות מותאמות באופן ייחודי לכל בית עסק באשר הוא. כל עסק מקבל מערכת ERP בהתאם למודול המתאים לו כאשר ההתאמה מתבצעת באמצעות הוספה או הסרה של מודולים שונים מן המערכת. המודולים השונים של מערכת ה- ERP  הם האחראיים על ניהול הלקוחות והרכש, ניהול המלאי והספקים.

מערכת נוחה לתפעול

התוכנה מתאפיינת בהיותה מוצר מדף כך שהיא נוחה ביותר לתפעול ושימוש בכל משאבי ומחלקות הארגון השונות. התוכנה הינה כלי אידיאלי לקישור ישיר בין התהליכים המתרחשים בארגון לבין המידע הדרוש לקיומם. התפעול, הארגון והניהול של המידע והפעולות השונות בעסק מעולם לא היו קלים יותר, הודות למערכת ה- ERP.

מאמר באדיבות אתר Bgate פתרונות תוכנה

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך להעביר את המסרים שלכם בדרך אפקטיבית?
תוכן שיווקי יכול לשרת אתכם בכמה פורמטים ואחד המוצלחים והטובים...
לשדרג את אופן הבישול בבית
לשדרג את אופן הבישול בבית
אחת מן הדרכים המושלמות והטובות ביותר לשדרג את מראה המטבח...
וילונות המותאמים למשרדים
וילון משרדי הוא בעל תפקיד חשוב ביצירת סביבת עבודה מקצועית...
איך אני אדע אם הבנק יהיה מוכן לתת לי משכנתא לרכישת דירה
כל אדם שרוצה לבצע רכישה גדולה במהלך חייו, לדוגמא לקנות...
למה כדאי לשים לפני שפותחים תיק השקעות (טיפים)
פתיחת תיק השקעות מוגדרת כפעולה קלה מתמיד. ניתן לפתוח תיקי...
רוצים אריכות ימים? הטופס ממתין לכם בבנק וכדאי להכיר אותו
אחד הטפסים החשובים בניהול חשבון משותף – טופס אריכות ימים...
היתרונות של טיפול מהיר בבעיות דירוג אשראי
דירוג האשראי הוא הכלי החזק ביותר שעומד היום לרשותם של...
למעלה ולמטה: מתי זה נכון לקחת הלוואה
הלוואה היא אחד הפתרונות בסל הכלים של מי שזקוק למימון...
לנוע באופן נוח וכיפי
על מנת להתנייד בצורה נוחה ומדהימה עם הילד החדש שלכם...
גם לגברים מגיע
תחום טיפוח הגוף מזמן כבר אינו נחלתם הבלעדית של הנשים...