Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כיצד לבחור מוסך לאופנועים?

כיצד לבחור מוסך לאופנועים?
(צילום: עידן הראל)
(צילום: עידן הראל)

לעומת מוסכים סטנדרטיים, מוסך לאופנועים הינו בעל אופי שונה לגמרי. הוא בית חם עבור האופנוע שלכם, המנהל והמוסכניק מכירים אתכם ואת האופנוע שלכם באופן אישי במרבית המקרים, והם מוכוונים לספק עבורכם חוויית רכיבה מעולם אחר ולשפר את ביצועי המנוע עד למקסימום האפשרי. כמובן שכל זאת נכון, כל עוד בוחרים במוסך איכותי שבאמת מבין את צרכיכם המדוייקים. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם בכך.

מקצועיות

העבודה על אופנועים מחייבת התעסקות עם רכיבים קטנים יחסית ומחייבת ידע שמבוסס על ניסיון רב. לכן חשוב לבחור מראש במוסך לאופנועים ששמו הולך לפניו מבחינת מקצועיות העובדים. ובמה זה מתבטא? ובכן, עובדים מקצועיים ידעו לעבוד על כל סוגי האופנועים, לאפיין ולפתור את כל סוגי התקלות במינימום הזמן. לעומת זאת מקצועיות לקויה תתבטא בהוצאות גדולות יותר על תיקונים, הגעות תכופות יותר למוסך ובסופו של דבר תגרום לכם לרכוב על אופנוע שאינו בטיחותי ומהווה סכנת חיים של ממש! מוסך מקצועי לאופנועים  אף יטפל בכל היבטי התיקון והתחזוקה של האופנוע, לרבות טיפולים תקופתיים, בדיקות חשמל, תיקון והחלפה של מעטפת האופנוע, תיקון, שיפוץ והחלפת מנועים ותמסורות הילוכים ושיפור ביצועי המנוע בדרכים חוקיות.

אחריות

המילה אחריות בעולם מכונאות הרכב מבטיחה שקט נפשי בידיעה שאתם רוכבים על כלי בטוח ושבכל מקרה של תקלה תקבלו את המענה ההולם ללא הוצאה כספית מצדכם. כל מוסך לאופנועים שמכבד את עצמו, יספק עבורכם אחריות מלאה לחלקי החילוף המקוריים או התחליפיים, החדשים או המשומשים. האחריות היא ערובה לאיכות התיקון והחלקים השונים כך שמוסך שמציע את האחריות הוא מוסך שמתחייב לאיכות. יש לציין כי במידה ויש לכם אופנוע חדש שלו עדיין תקופת אחריות, הרי שאתם מגובים מכל הבחינות, שכן תהיו מקושרים למוסך איכותי שנבחר ע"י היבואן בקפידה וששירותי התיקון מגובים באחריות היצרן.

מחירים זולים

האופנוע הינו כלי רכב רגיש לעומת כלי רכב אחרים. הוא חשוף כל העת לפגיעות ותקלות ויש לטפל בו לעיתים תכופות יותר. מסיבה זו חשוב מאוד להתקשר עם מוסך לאופנועים שמציע מחירים נוחים והוגנים גם כאשר מדובר בחלפים מקוריים. כמו כן, חשוב להימנע מהתקשרות עם מוסכים שמציעים מחירים נמוכים מדי באופן מחשיד, שכן החיסכון עשוי להיות על חשבונכם, ברכיבה על גבי אופנוע שאינו בטיחותי.

שירותי "אקסטרה"

נגענו בעובדה כי בחירת מוסך לאופנועים היא בחירה בבית חם ומשפחתי. הדבר נכון גם לגבי אופי השירות שתקבלו שאמור להיות יוצא מגדר הרגיל במרבית המוסכים המובילים. מבין שירותי ה- "אקסטרה" האלו ניתן למצוא שירותי דרך וגרירה במידה ונתקעתם, קבלת אופנוע חלופי בזמן שהכלי שלכם בטיפול, שירותי הסעה למקום העבודה כאשר מדובר בתיקון דחוף ושירותי העברת טסט במקום שתבזבזו את זמנכם.

מקצועיות, אחריות, מחיר ושירות מעל ומעבר – מוסך לאופנועים איכותי יספק לכם את כל אלה.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך להעביר את המסרים שלכם בדרך אפקטיבית?
תוכן שיווקי יכול לשרת אתכם בכמה פורמטים ואחד המוצלחים והטובים...
לשדרג את אופן הבישול בבית
לשדרג את אופן הבישול בבית
אחת מן הדרכים המושלמות והטובות ביותר לשדרג את מראה המטבח...
וילונות המותאמים למשרדים
וילון משרדי הוא בעל תפקיד חשוב ביצירת סביבת עבודה מקצועית...
איך אני אדע אם הבנק יהיה מוכן לתת לי משכנתא לרכישת דירה
כל אדם שרוצה לבצע רכישה גדולה במהלך חייו, לדוגמא לקנות...
למה כדאי לשים לפני שפותחים תיק השקעות (טיפים)
פתיחת תיק השקעות מוגדרת כפעולה קלה מתמיד. ניתן לפתוח תיקי...
רוצים אריכות ימים? הטופס ממתין לכם בבנק וכדאי להכיר אותו
אחד הטפסים החשובים בניהול חשבון משותף – טופס אריכות ימים...
היתרונות של טיפול מהיר בבעיות דירוג אשראי
דירוג האשראי הוא הכלי החזק ביותר שעומד היום לרשותם של...
למעלה ולמטה: מתי זה נכון לקחת הלוואה
הלוואה היא אחד הפתרונות בסל הכלים של מי שזקוק למימון...
לנוע באופן נוח וכיפי
על מנת להתנייד בצורה נוחה ומדהימה עם הילד החדש שלכם...
גם לגברים מגיע
תחום טיפוח הגוף מזמן כבר אינו נחלתם הבלעדית של הנשים...