Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כך נשמור על סביבת עבודה בטוחה

כך נשמור על סביבת עבודה בטוחה

יצירתה של סביבת עבודה בטוחה הינה חיונית בעבור כל סוג של ארגון. בין אם הוא כולל עבודה בגובה, עבודה עם חומרים מסוכנים או במידה ופשוט מדובר במפעל. לשם ייעול משימה זו, קיימים חוקים והנחיות אשר כל תכליתם היא בשמירה על שלומם של העובדים והציוד במקום העבודה. חשוב לציין כי כל ארגון אשר מונה למעלה מ-25 עובדים, חייב בעזרתו של וועדת בטיחות אשר תפקח על כל המתרחש בתחום זה. המשיכו לקרוא וגלו דרכים נוספות בעזרתן תוכלו להפוך את סביבת העבודה לבטוחה יותר.

נושא הבטיחות כולו נשמר בידיהם הנאמנות של יועצי בטיחות. הם יהיו אלו אשר יעברו הדרכות לעובדים, יצרו תכנית בטיחות שנתית ויהפכו את סביבת העבודה לבטוחה הרבה יותר.

כך נשמור על סביבת עבודה בטוחה

נשארים מוגנים גם בגובה

עבודה בגובה מוגדרת ככל עבודה שהיא אוכל מקום עבודה אשר עקב דרכי גישה אליו עלול עובד ליפול לעומק אשר עולה על שני מטרים, כך למשל מקומות העובדים בעבודה על סולמות, סלי הרמה, הרחקת יונים, בימות מתרוממות או פיגומים מכניים או נייחים, התקנת דודי שמש וצלחות לוויין, התקנה של גגות רעפים, קונסטרוקציה וכן הלאה. על כן, קורס עבודה בגובה יהיה הכרחי בעבור עובדים רבים אשר זהו תחום עיסוקם, כך שיוכלו להשלים את עבודתם בצורה בטוחה.

זכרו כי הדרכות תקופתיות הן קריטיות

הדרכות בגובה, כך על פי משרד התמ"ת, יש לקיים אחת לתקופה, על מנת לרענן את הידע אצל העובדים, ובכדי להשאיר אותם מעודכנים בכל הקשור לנושא הבטיחות בעבודה בגובה. הדרכות אלו מאפשרות לעובדים להרחיב את הידע בנושא, שומרות עליהן ערניים ובאופן כללי תורמות לשלומם ובטיחותם. ריענון זה הינו חשוב מאוד גם מהסיבה שעובדים עוזבים ומתחלפים כל הזמן, במקומם מגיעים עובדים חדשים אשר לא נחשפו אל ההדרכה ויש להקפיד ליישר קו עם כולם.

בטיחות אש היא לא מילה גסה

הדרכת כיבוי אש הינה הדרכה הכרחית עבור כל בית עסק, מכל תחום שהוא. בעת מקרה של שריפה, על כל העובדים לדעת כיצד לפעול על מנת להתמודד עם המקרה ביעילות ולמנוע פגיעה בחיי אדם אשר עלולה לנבוע בתפקוד לקוי. יש לחזור על הדרכות אלו אחת לתקופה על מנת לעדכן, לרענן ולשמר את הנהלים אצל כלל העובדים.

ייעוץ בטיחות מן המעלה הראשונה

לשם קבלת ייעוץ הבטיחות וההדרכות המקצועיות והחיוניות ביותר לארגון שלכם, תוכלו לפנות אל חברת ייעוץ בטיחות אמינה ומנוסה כמו שחר הנדסת בטיחות, אשר מתמחה בכל תחומי הבטיחות במקומות עבודה, כך שתקבלו מענה מותאם ומדויק בעבור כל צרכי העסק שלכם. התקשרו עכשיו 073-7421999.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
שתלים דנטליים, המדריך המלא
מה שקורא לו הציבור 'השתלות שיניים' ואנחנו, אנשי המקצוע 'שתלים...
ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי
כל תאונה נושאת בחובה פוטנציאל לנזק מתמשך, גם כאשר מחלימים...
מארז מושלם של פינוקים לגבר
נשים רבות רוצות לשמח את בני הזוג שלהן, אך לא...
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...
קייטנת גלישה תל אביב
בזכות הממשק הארוך שיש לתל אביב עם חוף הים אפשר...
למה חשוב לפנות אל עורכי דין גירושין בקריות בשלב מוקדם ככל האפשר?
לכאורה, במאה ה-21 גירושין הם לא אירוע דרמטי. על-פי סטטיסטיקות...
חלוקת רכושו של בעל נכסים רבים- רק בעזרת עו"ד מומחה בתחום
במיוחד כאשר מדובר על אדם אמיד ובעל רכוש רב חלוקת...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
מה כדאי לדעת לפני שעושים קעקוע?
קעקוע הוא מסוג אותם הדברים שרבים מאיתנו חושבים עליהם במהלך...