Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כך תבחר את פרויקט המגורים המתאים לך במרכז

כך תבחר את פרויקט המגורים המתאים לך במרכז

הלב במרכז

המונח מרכז הארץ מתייחס היום לשטח די נרחב של ערים ושכונות. הגבולות מטשטשים ובעצם כל גוש דן הוא מרכז אחד גדול.

בחירת אזור המגורים מושפעת משיקולים רבים, כשהבולטים שבהם הם קרבה למקום העבודה, או לפחות לצירי תנועה ראשיים שקל להגיע באמצעותם לעבודה, קרבה למרכזים מסחריים, לבתי ספר וגנים וגם, כימיה וזיקה אל העיר או האזור בו תרצו לקבוע את ביתכם.

משפחות צעירות ישימו את הדגש על אזור שהוא נעים, שקט וקרוב לבתי ספר וגנים. לא רק זאת, הם יחפשו את האופי הייחודי של האזור, שיציע גם מוסדות לימוד בלתי קונבנציונליים, כמו בתי ספר פרטים, גנים ייחודיים וכדומה.

במקרים כאלו החיפוש יכול להתמקד בערים כמו רמת גן, פלורליסטיות, בצבעוניות וייחודיות מבחינת הקונספט החינוכי. בעיר זו פועלים בתי ספר מיוחדים כמו הדמוקרטי, דו לשוני ואחרים, והאזור מבטיח מגורים בסביבה יוצא דופן הן מבחינת הנופים, הן מבחינת האוכלוסייה האיכותית.

פרויקט לדוגמה שמתאים למשפחות עם ילדים הוא פרוייקט SOHO ברמת גן, הנבנה ברחוב שקט ופנימי, רחוב וכטנגוב בעיר, בסמיכות למרכזים אטרקטיביים ועם גישה נוחה למוסדות החינוך בעיר.

זוגות צעירים, או צעירים בורחם שמבקשים  לחוש את ההוויה התל אביבית וליהנות מאיכות חיים ייחודית ושונה יוכלו אף הם לבחור במגורים בפרויקט סוהו, שמציע חוויית מגורים איכותית לצד מרכזים שוקקים, כמו חצרות יפו או מתחם התחנה, ומספיק קרובים לתל אביב עצמה, כדי להרגיש חלק מהסצנה התל אביבית.

שיקולים נוספים בבחירת פרויקט המגורים הוא מה הפוטנציאל שלו להשביח את עצמו. יכול להיות שבעוד מספר שנים תרצו להתקדם לבית אחר, גדול יותר ולמכור את הנכס שבבעולתכם. במצב כזה חשוב להבין את פוטנציאל הצמיחה, הביקוש והבנייה המתקיימת באזור המגורים, נתונים שמעידים על המיקום האסטרטגי של נכס שרכשתם ועל עליית הערך שלו.

חוויית מגורים איכותית

שיקולים חשובים נוספים הם גישה נוחה לצירי תנועה מרכזיים, זאת בהנחה ומקום העבודה שלכם אינו מצוי בסמיכות לאזור המגורים. זהו נתון שחשוב לבדוק אותו היטב, אפילו מעשית, בשעות עומס, כדי למדוד את זמן הנסיעה הנדרש לכם להגיע לעבודה.

חשוב לזכור כי אם בחרתם לרכוש נכס במרכז, בערים כמו תל אביב, יפו, או רמת גן, עם תום בניית הרכבת הקלה תוכלו ליהנות מאמצעי תחבורה נוסף, יעיל ונוח.

אזורים בהם ניכר פיתוח מואץ של בנייה ועשייה, לאו דווקא של בנייני מגורים אלא גם של משרדים, עסקים ומתחמי בילוי, מעיד על הפיכת המקום בתוך זמן קצר למבוקש מאד.

יש לא מעט שיקולים שמכריעים ת הבחירה במגורים במרכז. חשוב לבדוק את כולם וגם להקשיב ללב ולתחושות הבטן, שאומרים לכם מה הנטייה שלהם והיכן תוכלו לדמיין את עצמכם תוקעים יתד ובונים לעצמכם את בית החלומות.

 

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...
מה זה משכנתא הפוכה
יש לכם כבר דירה בבעלותכם ואתם מעוניינים לרכוש עוד אחת...
מה כוללת עסקת נדל"I?
עסקאות נדל"ן ממלאות תפקיד מכריע בכלכלה ובחיים של אנשים פרטיים....
צאו למסע מסביב לעולם
תמיד רציתם להיכנס לעולם השקעות הנדל״ן אבל השוק בארץ רווי...
טרנספורמציה של המרחב - על הבניה החדשה
בעולם מודרני ואורבני כמו שלנו, כאשר האוכלוסיה מתרכזת ברובה סביב...
כך תעניקו לבית שלכם מראה יוקרתי
אם תמיד חלמתם על אחוזה מפוארת עם המון חדרים, נברשות...
כמה טיפים לבחירה של מעצבת פנים מצויינת
יש תחומים בהם אנחנו פשוט לא מעוניינים להתפשר. יש נקודות...
איך פותרים בעיות איטום בגג של בניין
חשיפה תמידית לנזקי מזג האוויר יוצרת בלאי טבעי בכל סוגי...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...