Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כך תתכננו נכון אירוע במסעדה

כך תתכננו נכון אירוע במסעדה

למעט חתונה שמצריכה אינספור תכנונים ושיחות עם ספקים חיצוניים, הרי שכאשר אנחנו בוחרים לערוך את האירוע שלנו באולם, אנו יודעים שמנהלי המקום ידאגו עבורנו לכל צורכי האורחים המוזמנים. אך כאשר מדובר באירוע בוטיק שנערך במסעדה, כאן ישנו ערפול באשר למה שמגיע לנו במסגרת השירות, ומה שעלינו למצוא לו חלופה.

כך תתכננו נכון אירוע במסעדה

תכנון אירוע במסעדה ב-4 צעדים

יום הולדת סמלי לגיל 60? אירוע בר או בת מצווה? בריתה? או אולי יום כיף לצוותים עבור הישג משמעותי בעבודה? לא חסרות סיבות למסיבה, ולעתים אין כל צורך בהפקת אירוע נוצץ ויוקרתי.

בעוד שאולמות אירועים ערוכים לכנסים או אירועי שמחה מרובי משתתפים, הרי שמסעדות מעניקות את המענה המושלם לאירועי בוטיק עם מספר מוזמנים מצומצם.

מסעדות אינן פטורות מהגעה לטעימות

רבים טועים לחשוב כי ההתנהלות אל מול סגירת אירוע במסעדה, צריכה להיות שונה במהותה מזו של אולם שמחה. עם זאת, לא משנה עד כמה יהיה מדובר במקומות לאירועים קטנים דוגמת מסעדות, הרי שגם הם אינם פטורים מסקר שוק הכולל טעימות.

בראשית השיחה אל מול מנהלי המסעדה, בקשו לשאול מתי האירוע המתקרב הבא, והאם ניתן להגיע כדי להתרשם מן האווירה כמו גם מאיכות המזון. זהו קריטריון בסיסי חשוב, ואל לכם לקחת בו הימור. זכרו כי מה שהאורחים יזכרו יהיה קודם כל טיב המנות שיוגשו על שולחנם.

ניהול אירוע מתחילתו ועד סופו

בדומה לאולמות אירועים, גם מסעדות צריכות לדאוג שאתם תבלו יחד עם המוזמנים. אינכם צריכים להטריח את עצמכם בדאגות ותהיות שמא כל רצונותיהם של האורחים ממומשות. על כן, הקפידו לוודא כי האחריות על טיבו של המאורע המשמח מופקדת בידיו של מנהל אירוע מטעם המסעדה.

על מנהל האירוע לוודא כי אתם כחוגגים המאושרים, מקבלים את כל המידע ויודעים כי דברים אכן מתקיימים, כי המנות יוצאות כהלכה ושמהלך האירוע נשמר בקפידה דוגמת הפסקה לצורך הצגת מצגת מרגשת, אירוע ברית או נאום קצר של המארחים.

הפעלות והשלמות נוספות

בכל מה שנוגע לבר משקאות ומערכות סאונד הרי שאין כל דאגה. עם זאת, חשוב לדעת כי לא כל המסעדות מספקות תקליטן, תפאורות נלוות דוגמת סידורי בלונים או צלם מגנטים שינציח את החוגגים.

על כן, מוטב לברר זאת מראש, ובמידת הצורך ליצור קשר עם ספקים חיצוניים שיענו על החסרים הקיימים. תופתעו לגלות כי לעתים ישנן מסעדות שמציעות עסקת חבילה שמשתלמת יותר מהפרדת ההפעלות בין עסקה לעסקה.

מיקום גמיש יותר

להבדיל אלפי הבדלות מאולמות אירועים הממוקמים באזורים מרוחקים, הרי שבנק האפשרויות העומד לפנינו במסעדות הוא רב ועשיר יותר. לכן, הקפידו שלא להתפשר על מרחק ובחרו במקומות הממוקמים בקרבת אזור מגוריכם, או בסמוך למקור הגעתם של מרבית המוזמנים. זהו קריטריון חשוב שיעזור לכם לצמצם את הבחירה ולהתמקד במספר מקומות איכותי ומדויק.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
שפע של אטרקציות בסלוניקי
יוון היא יעד שובה לב הכולל קסם ים תיכוני, עבר...
אמצעי אחסון חסכוני ומשתלם במיוחד
כספת יד שנייה היא כספת שכבר נמצאת בשימוש ונמכרת לכם...
במחיר שמשלמים על בחירת עורך דין לא נכון
פלילים הם תחום לא סלחני שכל מי שמעורב בו מכיר...
הזהב הנוזלי של ישראל
שמן זית ישראלי ידוע באיכותו יוצאת הדופן ובטעמו העשיר. שמן...
הורים זה הזמן לגרום לילדיכם לקחת חלק בקדמה
בנוף הטכנולוגי המתקדם במהירות של היום, הצגת ילדים לרובוטיקה בגיל...
איך לשמור על הרכב שלכם טוב יותר?
שלל המוצרים לשמירה על מצב הרכב ותחזוקה נאותה שלו גדול...
אל תוותרו על העזרה שמגיעה לכם כשאתם נזקקים לה יותר מכל
נפגעי גוף ונפש בגלל מחלות, תאונות ופגיעות שונות נוטים לוותר...
הדרך הנכונה להקים חברה בע"מ
יש סוגים שונים של עסקות וחברות אשר נבדלות אלה מאלה...
המקום שממנו יוצאים יפים ורגועים יותר
בכל מכון יופי יודעים שהלקוחות באים לא רק בשביל טיפולי...
להיפרד ברוח טובה - הסכם גירושין בהסכמה
האסוציאציה הראשונה של גירושין, אצל רבים ורבות, היא סכסוך. אמנם...