Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כך תתכננו נכון אירוע במסעדה

כך תתכננו נכון אירוע במסעדה

למעט חתונה שמצריכה אינספור תכנונים ושיחות עם ספקים חיצוניים, הרי שכאשר אנחנו בוחרים לערוך את האירוע שלנו באולם, אנו יודעים שמנהלי המקום ידאגו עבורנו לכל צורכי האורחים המוזמנים. אך כאשר מדובר באירוע בוטיק שנערך במסעדה, כאן ישנו ערפול באשר למה שמגיע לנו במסגרת השירות, ומה שעלינו למצוא לו חלופה.

כך תתכננו נכון אירוע במסעדה

תכנון אירוע במסעדה ב-4 צעדים

יום הולדת סמלי לגיל 60? אירוע בר או בת מצווה? בריתה? או אולי יום כיף לצוותים עבור הישג משמעותי בעבודה? לא חסרות סיבות למסיבה, ולעתים אין כל צורך בהפקת אירוע נוצץ ויוקרתי.

בעוד שאולמות אירועים ערוכים לכנסים או אירועי שמחה מרובי משתתפים, הרי שמסעדות מעניקות את המענה המושלם לאירועי בוטיק עם מספר מוזמנים מצומצם.

מסעדות אינן פטורות מהגעה לטעימות

רבים טועים לחשוב כי ההתנהלות אל מול סגירת אירוע במסעדה, צריכה להיות שונה במהותה מזו של אולם שמחה. עם זאת, לא משנה עד כמה יהיה מדובר במקומות לאירועים קטנים דוגמת מסעדות, הרי שגם הם אינם פטורים מסקר שוק הכולל טעימות.

בראשית השיחה אל מול מנהלי המסעדה, בקשו לשאול מתי האירוע המתקרב הבא, והאם ניתן להגיע כדי להתרשם מן האווירה כמו גם מאיכות המזון. זהו קריטריון בסיסי חשוב, ואל לכם לקחת בו הימור. זכרו כי מה שהאורחים יזכרו יהיה קודם כל טיב המנות שיוגשו על שולחנם.

ניהול אירוע מתחילתו ועד סופו

בדומה לאולמות אירועים, גם מסעדות צריכות לדאוג שאתם תבלו יחד עם המוזמנים. אינכם צריכים להטריח את עצמכם בדאגות ותהיות שמא כל רצונותיהם של האורחים ממומשות. על כן, הקפידו לוודא כי האחריות על טיבו של המאורע המשמח מופקדת בידיו של מנהל אירוע מטעם המסעדה.

על מנהל האירוע לוודא כי אתם כחוגגים המאושרים, מקבלים את כל המידע ויודעים כי דברים אכן מתקיימים, כי המנות יוצאות כהלכה ושמהלך האירוע נשמר בקפידה דוגמת הפסקה לצורך הצגת מצגת מרגשת, אירוע ברית או נאום קצר של המארחים.

הפעלות והשלמות נוספות

בכל מה שנוגע לבר משקאות ומערכות סאונד הרי שאין כל דאגה. עם זאת, חשוב לדעת כי לא כל המסעדות מספקות תקליטן, תפאורות נלוות דוגמת סידורי בלונים או צלם מגנטים שינציח את החוגגים.

על כן, מוטב לברר זאת מראש, ובמידת הצורך ליצור קשר עם ספקים חיצוניים שיענו על החסרים הקיימים. תופתעו לגלות כי לעתים ישנן מסעדות שמציעות עסקת חבילה שמשתלמת יותר מהפרדת ההפעלות בין עסקה לעסקה.

מיקום גמיש יותר

להבדיל אלפי הבדלות מאולמות אירועים הממוקמים באזורים מרוחקים, הרי שבנק האפשרויות העומד לפנינו במסעדות הוא רב ועשיר יותר. לכן, הקפידו שלא להתפשר על מרחק ובחרו במקומות הממוקמים בקרבת אזור מגוריכם, או בסמוך למקור הגעתם של מרבית המוזמנים. זהו קריטריון חשוב שיעזור לכם לצמצם את הבחירה ולהתמקד במספר מקומות איכותי ומדויק.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
באילו מקרים מומלצת התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה?
משפחה היא מקור לנחת וגם בסיס למשאבים חיוניים לחיים. במקביל...
למה לא כדאי לוותר על חיפויים שונים לקירות?
השקעתם לאחרונה לא מעט בעיצוב המחודש של הסלון שלכם? עשיתם...
טיפול בירושה: ממה מתחילים?
כאשר אדם אהוב כמו אחד ההורים הולך לעולמו, זוהי טלטלה...
התעללות בבעלי חיים
לפני שמתעמקים בהיבטים המשפטיים, נדגיש כי התעללות בבעלי חיים היא מעשה...
יום הולדת כבקשתך- איך יוצרים יום הולדת למי שלא אוהב חברים
אם הילד שלכם אינו אוהב חברים באופן מוצהר או בולט...
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...