Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כל עסקת מקרקעין חייבת עורך דין

כל עסקת מקרקעין חייבת עורך דין
קרדיט PIXABAY

לכל עסקה בכל תחום חייב להיערך חוזה תקין וחוקי, כזה שמגן על זכויות שני הצדדים ואינו מקפח אף אחד. בחוזה מקרקעין יש גם פן נוסף שהוא הכרחי והוא התאמה לחוקים השונים משום שזוהי עסקה שמעוגנת בתקנות ובחוקי מקרקעין, יחד עם כל מה שנדרש מנכס נדלני בכל רשות מקומית. כלומר, פנים רבים יש לכל חוזה שנחתם בעסקת מקרקעין מורכבת, במיוחד אם לא מדובר בדירה בלבד. לכן, רצוי לא להגיע לבד לעסקה זאת ללא ליווי משפטי מקצועי של מי שמתמחה בכך ומכיר את האזור שבו אתם מתכוונים לרכוש או למכור נכס ואם יש לכם תכניות פיתוח לגביו. שירותיו של עורך דין נדלן מומלץ נדרשים לליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך ולכן רצוי למצוא את מי שאתם סומכים עליו שיוכל לעשות זאת למענכם. משרד אליוב-גרין מציע לכם שירותי עורכי דין מקרקעין כבר שנים רבות לייעוץ משפטי לכל עסקה כזאת.

חישוב מסי מקרקעין

לכל עסקת נדלן יש גם נטל מס וחבויות שונים ורק מי שמתמצא בזה יכול להוביל אתכם בסבך הזה. חשוב לדעת מהו נטל המס בכל נכס, האם יש לכם פטורים שאתם יכולים ליהנות מהם ומהו החישוב והצפי לשנים הבאות, מה קורה כשמוכרים וצריכים לשלם מס שבח ועוד. עורך דין מיסוי מקרקעין יכול לייעץ לכם כבר בשלב הקנייה או המכירה כדי לעשות את זה רווחי וכדאי וכדי להצביע על המקומות שבהם אתם יכולים ליהנות מהקלות ומהטבות מסוימות, אם עושים את זה נכון.

לחדש את הבניין שלכם ולא להיתקע באמצע

תמ"א 38 היא תכנית ההתחדשות העירונית שהממשלה מציעה לקבלנים ולאנשים שגרים בבניינים ישנים ורוצים ליהנות מהאפשרות לחדש את הבניין ללא עלויות גדולות. בעסקה כזאת מרוויחים גם הדיירים וגם היזמים והקבלנים משום שמציעים להם לבנות דירות נוספות ולמכור אותן ברווח. כך, מרוויחים כולם ונהנים ממבנה חדש ומשופץ שעומד בטלטלות של רעידות אדמה. לשם כך צריך למצוא עורכי דין התחדשות עירונית שמתמחים בתחום זה ויכולים ללוות את הדיירים ולערוך חוזה ששומר על הזכויות שלהם. זה חיוני במיוחד לנוכח מקרים רבים שבהם קבלנים פשטו את הרגל או שלא עשו את העבודה שלהם כמו שצריך, והדיירים נאלצו לתבוע אותם. כשאתם מחפשים עורכי דין שמתמחים בכך בקשו לדבר עם דיירים שנהנו משירותיהם ולהתרשם מהמקצועיות שלהם. משרד עורכי דין אליוב-גרין מלווה לקוחות אלה כבר שנים רבות והם יכולים להמליץ עליהם.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
המשפחה מחייבת טיפול מקצועי
אין אדם שלא נדרש במידה זו או אחרת למחשבה על...
מדריך מקוצר לרכישת עגילי זהב ויהלומים
עגילי זהב ויהלומים הם תכשיט יוקרתי ומועדף על נשים רבות...
איך פותרים בעיות איטום בגג של בניין
חשיפה תמידית לנזקי מזג האוויר יוצרת בלאי טבעי בכל סוגי...
הוט אנרג'י: חברת הוט נכנסת לשוק החשמל עם ההנחה הגבוהה ביותר בארץ
חברת HOT הודיעה לאחרונה כי היא עתידה להשיק בטווח הזמן...
מגוון רחב של מתקני מים ביתי
כיום קיימים ברי מים שונים בסוגים ובדגמים שונים. חשוב להכיר...
מתי כדאי לערוך הסכם ממון?
עריכת הסכם ממון היום היא מהלך שאינו קשור דווקא לזוגות...
פתרון ההצללה המושלם למרפסת שלכם
כולנו מכירים את זה: חלמנו שנים על בית עם מרפסת...
מהי צוואה הדדית?
אין ספק שכאשר  אדם נפטר, הדבר גורם לצער רב לקרוביו,...
האם הביטוי ׳הפכים מושכים׳ הוא באמת ערובה לזוגיות טובה?
דייטים יכולים להיות מרגשים, סוחפים ומתסכלים, ולפעמים שלושתם בבת אחת....
שמחים לעזור- למי מיועדת מערכת בקרה חשמלית
בקרת כניסה ממוחשבת היא אחת הפתרונות היותר מתקדמים ויותר מדויקים...