Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כמה דברים שכל גבר צריך לדעת על טיפוח

כמה דברים שכל גבר צריך לדעת על טיפוח

נשים רבות וגברים רבים מעדיפות שבן זוגן/ם יקפיד על היגיינה וטיפוח; וגם גברים רבים שאולי חשו בעבר חוסר ביטחון בגלל שעירות-יתר, התקרחות, פצעונים ועוד, יכולים היום לדאוג לטיפוח שלהם בראש מורם. ואכן, גם חברות הקוסמטיקה לוקחות את העניין בחשבון ומייצרות יותר  ויותר תכשירים ייעודיים לגברים: קרם פנים, שמפו מטפח, סבונים מיוחדים, מסיכות ניקוי ועוד.

בקיצור, אסתטיקה היא לא מילה גסה. בין אם אתם גברים שנוח להם להם עם המראה הטבעי והלא-מטופח ולא רואים צורך בשינוי דרסטי, ובין אם אתם משוועים לשינוי ולא בטוחים איפה להתחיל, המאמר הנוכחי יתן לכם כמה טיפים לטיפוח שתוכלו ליישם מיד. מוכנים?

הפוך לגבר ארומטי

בארצנו החמה רוב חודשי השנה, זה נראה כמו עניין בסיסי, ובכל זאת, הרבה גברים לא משתמשים בו; מדובר, כמובן, בדאודורנט. שימוש בדאודורנט צריך להיות יום-יומי, וכדאי להשתמש בו לפחות פעם ביום (ואף יותר מכך בחודשי הקיץ). אחרי הכל, אתה רוצה להריח טוב ליד בת/בן זוגך, הדייט או חבריך לעבודה, לא? אז גש לרשת הפארם הקרובה, רחרח את הדאודורנטים עד שאתה מוצא אחד לטעמך, רכוש אותו – ודאג להשתמש בו! טיפ נוסף באותו נושא הוא להחזיק תמיד מטליות לחות וחולצה רזרבית בתיק, במכונית או במשרד. כך, אם בימים חמים במיוחד הדאודורנט פשוט לא מספיק, אפשר להתרענן באופן מיידי.

בנוסף על דאודורנט, אפשר תמיד להשקיע באפטר שייב איכותי. תתפלא איך אנשים יכולים להגיב לגבר שמריח נפלא.

שיער במקומות הנכונים

שיער הוא אחת מנקודות התורפה של גברים באשר הם. אם אתה סובל ממפרצים שאתה מנסה לשווא להסוות, אנו מציעים לך לוותר על כך – ולהתייצב אצל הספר שיעשה לך תספורת מתאימה, או אפילו גלאח. מי יודע? אולי זה יתאים לך מאד! ובמקום להסתובב לא מרוצה ממצב שערך, תוכל לשאת את ראשך בגאווה, תרתי משמע.

אם הבעיה היא קשקשים, יש כמה טיפים בנושא. ראשית, לרכוש שמפו מיוחד לקשקשים, ואם הוא לא פועל את פעולתו, לקבוע תור לרופא עור שיאבחן את הבעיה. שנית, כל עוד בעית הקשקשים נמשכת, בחר ללבוש חולצות בהירות, כדי שהקשקשים שנושרים על החולצה לא יבלטו. קשקשים על חולצה כהה זה מראה מאד לא מושך.

סובל משעירות-יתר ומעוניין לעשות משהו בקשר לזה? אין מה להתבייש כך. אם מדובר בשעירות קלה במקומות בודדים, אפשר לגלח ולגמור עניין – הרבה גברים עושים זאת. רק דאג למרוח קרם מתאים על האזור לפני ואחרי הגילוח, כדי למנוע גירוי של העור. אפשרויות נוספות הן השסרת שיער בלייזר או שעווה לגברים. כיום יש מכונים רבים שמתמחים בטיפולי לייזר או שעווה לגברים ומבצעים הסרה של השיער לטווח ארוך.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך להעביר את המסרים שלכם בדרך אפקטיבית?
תוכן שיווקי יכול לשרת אתכם בכמה פורמטים ואחד המוצלחים והטובים...
לשדרג את אופן הבישול בבית
לשדרג את אופן הבישול בבית
אחת מן הדרכים המושלמות והטובות ביותר לשדרג את מראה המטבח...
וילונות המותאמים למשרדים
וילון משרדי הוא בעל תפקיד חשוב ביצירת סביבת עבודה מקצועית...
איך אני אדע אם הבנק יהיה מוכן לתת לי משכנתא לרכישת דירה
כל אדם שרוצה לבצע רכישה גדולה במהלך חייו, לדוגמא לקנות...
למה כדאי לשים לפני שפותחים תיק השקעות (טיפים)
פתיחת תיק השקעות מוגדרת כפעולה קלה מתמיד. ניתן לפתוח תיקי...
רוצים אריכות ימים? הטופס ממתין לכם בבנק וכדאי להכיר אותו
אחד הטפסים החשובים בניהול חשבון משותף – טופס אריכות ימים...
היתרונות של טיפול מהיר בבעיות דירוג אשראי
דירוג האשראי הוא הכלי החזק ביותר שעומד היום לרשותם של...
למעלה ולמטה: מתי זה נכון לקחת הלוואה
הלוואה היא אחד הפתרונות בסל הכלים של מי שזקוק למימון...
לנוע באופן נוח וכיפי
על מנת להתנייד בצורה נוחה ומדהימה עם הילד החדש שלכם...
גם לגברים מגיע
תחום טיפוח הגוף מזמן כבר אינו נחלתם הבלעדית של הנשים...