Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להגן על שמכם הטוב

להגן על שמכם הטוב
קרדיט pixabay

אומרים שהחיים והמוות הם ביד הלשון. מדובר באחד המשפטים המדויקים ביותר שכן לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בארץ תובעים את דיבתם. זאת מתוך רצון להגן על שמם הטוב וכבודם האישי. הרי בקהלת נכתב כי "טוב שם משמן טוב". בהתאם, כדי שתוכלו גם אתם להתנהל כראוי ולהגיש תביעה לפיצויים בתחום לשון הרע, יש לפנות אל עורך דין מנוסה ומיומן ולהסתייע בשירותיו.

להגן על שמכם הטוב
קרדיט pixabay

במסגרת חוק איסור לשון הרע, שנחקק לראשונה בשנת תשכ"ה – 1965, נקבע כי לשון הרע הינה פעולה בה מושפל אדם אותו שמים לבוז בפני אנשים אחרים. כמו כן, פעולה זו מוגדרת גם בתור ביזוי אדם עקב מעשים או התנהגות שיוחסו אליו, לצד ניסיון פגיעה במקום עבודתו, מקום מגוריו, דתו, מינו ועוד. אם הנכם מתמודדים עם אחד ממצבים אלו, יש לפנות אל עורך דין לשון הרע לצורך בניית אסטרטגיית פעולה. משרדו של עורך דין אדי בליטשטיין מנוסה בניהול תביעות ייצוגיות ולשון הרע. כמו כן, ההליכים אותם מנהל המשרד מסוקרים בהרחבה בכלי התקשורת.

לבנות אסטרטגיה – וללוות את ההליך המשפטי כראוי

כאמור, חוק איסור לשון הרע קובע מהם התנאים השונים הקובעים כי אדם הושפל ובוזה – ועקב כך רשאי להגיש תביעה לפיצויים. בין אם מדובר בפגיעה במקום עבודתו של אדם, פגיעה במוצא שלו, גילו, נטייתו המינית, מוגבלותו, מעשים שביצע ועוד – כאשר פורסמו דברי לשון הרע הללו ברבים, יש לבחון את מלוא האפשרויות העומדות בפניכם. בשלב זה, יש לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום לשון הרע – ולהסתייע בשירותיו.

שיתוף הפעולה עם עורך דין יכלול מספר שלבים עיקריים – החל מבניית אסטרטגיית הפעולה, הגשת התביעה לפיצויים ועד ההוכחה כי אכן הייתה כוונה לפגוע. מדובר בהליך מורכב ומאתגר, ללא כל ספק. כיצד ניתן להוכיח כי פעולת לשון הרע המסוימת אכן מוגדרת ככזו – ואין מדובר במקרה בו היד קלה על ההדק? האם מדובר אך ורק בבוטות או בהגזמה – או שמא מדובר במקרה חמור בהרבה עם השלכות מרחיקות לכת?

להסתייע בשירותיו של עו"ד בתחום לשון הרע

האם ניתן לתבוע בגין כל אמירה פוגענית שהזיקה לכם? האם נחשפתם לפרסום לשון הרע ותוהים מה ניתן לעשות כעת? כדי לנהל את ההליך המשפטי כראוי, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל עורך דין אדי בליטשטיין. עו"ד בליטשטיין חבר בוועדות תובענות ייצוגיות ולשון הרע בלשכת עורכי הדין. בשנת 2013 יצא עו"ד בליטשטיין לדרך עצמאית והקים משרד בוטיק בתחום הליטיגציה האזרחית – מסחרית והתובענות הייצוגיות. מאז ועד היום עורך דין זה ייצג מגוון תובעים ונתבעים בהצלחה וניהל תיקי ליטיגציה מורכבים – במקצועיות, יסודיות והבנה מעמיקה. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לבקר בעמוד הבית באתר של עורך דין בליטשטיין – https://www.blitshtein-law.com/ כמו גם ליצור קשר בטלפון: 03-6427876.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
עוברים טיפול שורש? כל הדברים אותם כדאי לדעת
טיפול שורש הפך למונח אשר יכול להרתיע לא מעט מטופלים...
ריפודי בדים: הדרך הנכונה לחידוש הריהוט שלכם בלי לקנות חדש
הריהוט משמש כמרכיב מרכזי ובולט בעיצוב הפנים של חלל מגורים...
איך לתכנן נכון את המקום במזוודה לקראת החופשה?
נוסעים לחופשה? המזוודה היא הפרטנרית הצמודה וחשוב לבחור מלכתחילה מוצר...
מתי נבצע החלפת ברך חלקית או מלאה?
החלפת מפרק הברך היא הליך כירורגי נפוץ שיכול לשפר משמעותית...
חגיגה מתנפחת ומתוקה: מדוכני מזון מפתים ועד מתנפחים מלהיבים - הכל להשכרה לאירועים בלתי נשכחים
מתנפחים לקפיצה ולחגיגה עליזה השכרת מתנפחים הפכה לחלק בלתי נפרד מכל...
שתלים דנטליים, המדריך המלא
מה שקורא לו הציבור 'השתלות שיניים' ואנחנו, אנשי המקצוע 'שתלים...
ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי
כל תאונה נושאת בחובה פוטנציאל לנזק מתמשך, גם כאשר מחלימים...
מארז מושלם של פינוקים לגבר
נשים רבות רוצות לשמח את בני הזוג שלהן, אך לא...
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...