Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להחזיר לעצמנו את מעין הנעורים- איך עושים את זה?

להחזיר לעצמנו את מעין הנעורים- איך עושים את זה?
קרדיט: freepik

כולנו רוצים להישאר צעירים ויפים, אין על כך בכלל ספק. כל אדם, ולא משנה מאיזה מוצא או מדינה רוצה להישאר צעיר, ואם אי אשר לעצור את הזמן ואת התקדמות הגיל מבחינה כרונולוגית, לפחות לעושות זאת מכל הבחינות האחרות שיש לנו שליטה עליהן, גם אם חלקית. אין ספק ששמירה על אורח חיים פעיל, כושר ומציאת דברים שעושים לנו טוב יעזרו לנו לפחות להרגיש צעירים ולהקרין את זה החוצה. במראה החיצוני יתכן שנצטרך, לפחות החל מגיל מסוים חיזוק נוסף באמצעות טיפולים קוסמטיים. היום הקוסמטיקה הטבעית התפתחה באופן מדהים. ישנן שיטות רבות איך לתת לעור שנו מראה מוצק, חלק וצעיר יותר. היום כבר לא נדרשים הליכים מורכבים כמו ניתוחים. טיפול במכון מוביל כמו סבטלנה קוסמטיקס המציע מגוון שיטות טיפול יעשה עבודה מצוינת.

קרדיט: freepik

להתיישר ולהחליק ללא טיפול מעיק

אחת התופעות שקורות עם השנים בפנים הוא התקמטות העור והתרופפות שלו. קו הלסת מאבד מהמראה המוגדר והמדויק שלו והדבר פוגם במראה הכללי. אם בעבר כדי למתוח את עור הפנים ולהחזיר את קו הלסת למראה המוגדר והחד היה צורך בניתוח, היום כבר אין צורך בכך. ניתן לעשות מתיחת פנים ללא ניתוח הנעשית בצורה עדינה ומדויקת. טיפול זה כולל הרמה עדינה של עור הפנים ושחזור קווי הפנים כך שמתקבלים תווי הפנים המקוריים והמראה חוזר להיות כפי שהיה לפני עשר שנים ואף יותר. אצל סבטלנה ריימן, קוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת תקבלו את הטיפול הטוב ביותר.

להחליק את הכעס והדאגה

מלבד התרופפות העור בפנים, תופעה נוספת שניתן לראות עם השנים היא "התבייתות" של קמטים שנוצרים כתוצאה מפעולת שרירי הפנים. כולנו מכירים את כיווץ המצח שאנו עושים בזמן כעס או דאגה. עם הזמן קמטי הכעס, אותם קמטים אנכיים מעל האף נשארים קבועים גם כשאנחנו לגמרי לא כועסים. כך גם קמטי הדאגה האופקיים. הזרקת בוטוקס במצח היא טיפול מוכר וידוע שנמצא יעיל מאוד נגד אותם קמטי הבעה שציינו וגם נגד קמטוטי הצחוק שנוצרים בזוויות העיניים ועם הזמן נשארים קבועים. הזרקת בוטוקס לא כדאי לעשות אצל כל אחד אלא רק אצל קוסמטיקאית מומחית ובעלת ניסיון. עד כמה שהבוטוקס עוזר, כך בעבודה לא מדויקת הוא יכול לפספס את המטרה ואפילו להזיק. לכן אל תתפשרו, לכו למכון קוסמטיקה מוביל כמו סבטלנה קוסמטיקס ושם תצאו עם פנים חלקות ללא קמטי הבעה מיותרים אך גם ללא מראה קפוא או מתפלא שהוא תוצאה של עבודה לא ממדויקת.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
המחשב שלכם איטי? יש מה לעשות עם זה!
להבין שהמחשב עובד לאט זה לא נעים, ובמיוחד אם המחשב...
שפע של אטרקציות בסלוניקי
יוון היא יעד שובה לב הכולל קסם ים תיכוני, עבר...
אמצעי אחסון חסכוני ומשתלם במיוחד
כספת יד שנייה היא כספת שכבר נמצאת בשימוש ונמכרת לכם...
במחיר שמשלמים על בחירת עורך דין לא נכון
פלילים הם תחום לא סלחני שכל מי שמעורב בו מכיר...
הזהב הנוזלי של ישראל
שמן זית ישראלי ידוע באיכותו יוצאת הדופן ובטעמו העשיר. שמן...
הורים זה הזמן לגרום לילדיכם לקחת חלק בקדמה
בנוף הטכנולוגי המתקדם במהירות של היום, הצגת ילדים לרובוטיקה בגיל...
איך לשמור על הרכב שלכם טוב יותר?
שלל המוצרים לשמירה על מצב הרכב ותחזוקה נאותה שלו גדול...
אל תוותרו על העזרה שמגיעה לכם כשאתם נזקקים לה יותר מכל
נפגעי גוף ונפש בגלל מחלות, תאונות ופגיעות שונות נוטים לוותר...
הדרך הנכונה להקים חברה בע"מ
יש סוגים שונים של עסקות וחברות אשר נבדלות אלה מאלה...
המקום שממנו יוצאים יפים ורגועים יותר
בכל מכון יופי יודעים שהלקוחות באים לא רק בשביל טיפולי...