Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להתמודד עם אישומים חמורים

להתמודד עם אישומים חמורים
credit- canva

הדין הפלילי כולל בתוכו אין ספור עבירות ברמות חומרה שונות, מעבירות כמו פריצה, שוד והימורים, ועד עבירות חמורות כמו סחר בסמים, אינוס, עבירות אלימות ואפילו רצח. את עבירות אלה חוקרת המשטרה ומגישה את מסקנותיה לפרקליטות, אשר מחליטה האם להתחיל הליכים משפטיים כנגד החשוד בביצוע העבירה או לוותר על התיק. ההליך הפלילי בבית המשפט אף הוא מורכב מכמה שלבים ויכול להסתיים בכמה נקודות זמן שונות – הסדר טיעון, גזר דין ואפילו בזמן השימוע ההתחלתי. אם גם אתם מתמודדים עם חקירה משטרתית בחשד לביצוע עבירה פלילית, ללא ספק פניה אל עורך דין מומחה בסדר הדין הפלילי היא הבחירה הנכונה בעבורכם על מנת להביא לביטול התיק, לזיכוי או להקלה בעונש לכל הפחות.

59
credit- canva

לעבור את הקשיים שבדרך

בגלל מורכבותו של ההליך הפלילי והעומס הרב הקיים על בתי המשפט, פעמים רבות הפרקליטות מעדיפה להימנע מהליך משפטי ארוך ומייגע אשר גוזל משאבים רבים מהמערכת, ומעדיפה להגיע להסדר טיעון עם הנאשם בשלב מוקדם ככל האפשר. על מנת להגיע באמצעות משא ומתן להסדר הטיעון הטוב ביותר בעבורכם כאשר אם מואשמים בביצוע עבירה פלילית, פניה אל עורך דין פלילי במרכז או באזור מגוריכם היא ללא ספק הבחירה הנכונה. בחירת עורך דין מומחה לסדר הדין הפלילי, כמו גם בעל ניסיון רב בליווי, ייצוג וייעוץ בתיקים מורכבים יוכל לסייע לכם להגיע להסדר טיעון מקל ככל האפשר.

לקבל ייעוץ משפטי מקצועי

בעת חקירה פלילית עוד מרגע התשאול הראשוני של העדים והחיפוש אחר הראיות, עליכם לזכור כי כל מילה שנאמרת, גם במצב שנראה "מחוץ לפרוטוקול" כמו שיחת חולין או הפסקת עישון, כנראה מוקלט ומתועד ועשוי לשמש כנגדכם. על מנת להימנע מאותן טעויות אשר עלולות להשפיע באופן משמעותי על חייכם ועל חירותכם, כדאי לפנות אל עורך דין פלילי בתל אביב או באזור מגוריכם כבר בהתחלה, מהרגע שזומנתם לחקירה ראשונית. עורך הדין יוכל לבנות בעבורכם אסטרטגיה משפטית נכונה אשר תסייע לכם לשמור על האינטרסים שלכם, לדעת את זכויותיכם ולמצותן. עורך הדין איתן סבג הוא עו"ד מומחה לסדר הדין הפלילי, אשר ליווה וייצג אין ספור נאשמים בהליכים משפטיים פליליים וסייע להם למצות את זכויותיהם בהליך ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר בעבורם. אם גם אתם מתמודדים עם אישומים וחשדות בעבירה פלילית, עורך הדין סבג ישמח לסייע לכם לאורך כל הדרך. מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו למספר 0506846840 ונחזור אליכם בהקדם.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
שפע של אטרקציות בסלוניקי
יוון היא יעד שובה לב הכולל קסם ים תיכוני, עבר...
אמצעי אחסון חסכוני ומשתלם במיוחד
כספת יד שנייה היא כספת שכבר נמצאת בשימוש ונמכרת לכם...
במחיר שמשלמים על בחירת עורך דין לא נכון
פלילים הם תחום לא סלחני שכל מי שמעורב בו מכיר...
הזהב הנוזלי של ישראל
שמן זית ישראלי ידוע באיכותו יוצאת הדופן ובטעמו העשיר. שמן...
הורים זה הזמן לגרום לילדיכם לקחת חלק בקדמה
בנוף הטכנולוגי המתקדם במהירות של היום, הצגת ילדים לרובוטיקה בגיל...
איך לשמור על הרכב שלכם טוב יותר?
שלל המוצרים לשמירה על מצב הרכב ותחזוקה נאותה שלו גדול...
אל תוותרו על העזרה שמגיעה לכם כשאתם נזקקים לה יותר מכל
נפגעי גוף ונפש בגלל מחלות, תאונות ופגיעות שונות נוטים לוותר...
הדרך הנכונה להקים חברה בע"מ
יש סוגים שונים של עסקות וחברות אשר נבדלות אלה מאלה...
המקום שממנו יוצאים יפים ורגועים יותר
בכל מכון יופי יודעים שהלקוחות באים לא רק בשביל טיפולי...
להיפרד ברוח טובה - הסכם גירושין בהסכמה
האסוציאציה הראשונה של גירושין, אצל רבים ורבות, היא סכסוך. אמנם...