Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

למגר חרג'וקים

למגר חרג'וקים

הדברה של יתושים

הדברת תיקנים אשר ידועים יותר בשמם הנפוץ ג'וקים נחשבים לאחד המזיקים היותר מעצבנים שאופפים כמעט כל בית בישראל, אם אוכלים הכל, מתרבים מהר והם מזהמים ומגעילים את המקום שהם נוכחים בו ואת הסטריליות של אותו מקום. הדברה של תיקנים קורית בלא נוכחות של אדם שכן יש צורך במסכות ומיגון מיוחד שכן החומר שאיתו מרססים הינו חומר מסוכן לבני האדם, יש צורך במספר שעות ספורות שבו אף אדם לא ישהה במקום והחומר אכן יתפוס. כמו לשם כך צריך להיוועץ עם מומחה בתחום שכן ריסוס עם תרסיס ביתי לא ימנע את שורש הבעיה אלא רק ייתן פתרון זמני, לשם כך תוכלו לשכור את שירותיה של חברת "זבנג" אשר דוגלת במקצוענות, איכות ברמה הגבוהה ביותר ותודעת שירות מדהימה. החברה עובדת עם החומרים הטובים ביותר בשוק ההדברה והיא זמינה למענה 24 שעות ביממה, כמו החומרים שלה הינם בטוחים ומעולים וחברת זבנג יבטיחו לתת לכם את השירות הטוב ביותר בתחום.

להיפתר מהמזיקים

הדברת נמלים זוהי תופעה נפוצה בבתים בישראל שכן הנמלים הינן מציקות ונכנסות לאוכל ובעצם הורסות לנו את השימוש באוכל ופוגעות לנו באיכות החיים, הנמלים מתרבות במהירות וחיות במחילות שלהן דבר המקשה על מיגור התופעה, לשם כך נצטרך איש מקצוע אשר יבוא עם החומרים המתאימים ויאתר את האזורים מהם מגיעות הנמלים וידע לרסס במחילות שלהן את החומר, לאחר ההדברה יעקוב איש המקצוע אחר הטיפול ויוודא שהבעיה אכן נפתרה וטופלה כמו שצריך ובדיוק רב.

לחיות בשלווה

הדברת יתושים היא בעיה נפוצה שכן יתושים נמשכים למקומות עם מקורות מים עומדים, ככל שיהיו פחות מקומות עם מים עומדים כך יהיו פחות יתושים, בשביל למגר את התופעה באופן גורף יש צורך במדביר יתושים אשר ידע לרסס במקומות בהם הוטלו ביצי זבובים ולרסס בהתאם לכך, יש מספר תופעות הדברה והן: כימית, ביולוגית או אקולוגית, לכל שיטה והיתרונות שלה. בשביל לבחור את השיטה המתאימה ביותר בשבילכם פנו לחברת זבנג אשר תעניק לכם כלל שירותי הדברה תוך הקפדה על מקצוענות ועל הבאת החומרים הטובים ביותר בשוק בשביל שתצאו הכי מרוצים שאפשר, החברה מקפידה על הבאת חומרים איכותיים והיא זמינה למענה טלפוני 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 050-5688240 ונשמח לעמוד לשירותכם לכל דבר.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
טכנולוגיה חדשנית בתחום ניקיון רחובות וכבישים לראשונה בגבעתיים
גבעתיים מתחדשת בטכנולוגיה חדשנית בתחום ניקיון הרחובות ונראות פני העיר. פיילוט...
"מגשרים על סכסוכים": לא שיתפו אותך בסרטון טיק טוק? לא הזמינו אותך למסיבה? בכיתה יש מריבות על מקומות ישיבה?
קורס של מרכז הגישור העירוני בגבעתיים בשיתוף מתנדבי "ידיד לחינוך"...
טבע אורבני בעין העדשה
נמרוד שחם, הדס צורף ועדי זהר הם הזוכים בתחרות "צילום...
לראשונה עמדת שירות עצמי של ביטוח לאומי הושקה במרכז שירות לתושב בעיר
כחלק מהמאמץ להנגיש ולהרחיב את מגוון השירותים לתושבי העיר, בימים...
הדשן בגן רבקה ירוק יותר. לראשונה בגבעתיים: קומפוסטר לשימוש חופשי של התושבים
היחידה לקיימות באגף שפ"ע הקימה את המדשן (קומפוסטר) העירוני הראשון...
גבעתיים לא מעלימה עין
עובדות ועובדי עיריית גבעתיים התגייסו להעלאת המודעות למאבק נגד אלימות...
חנוכה מדליק אש בגבעתיים
פסטיבל הצגות חנוכה בתיאטרון, הפנינג גלגליות בפארק גבעתיים ועוד מגוון...
גוזרים את הסרט: מתחם גני הילדים החדש נחנך באופן רשמי
רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: " מדובר במבנה מודרני בעל...
מועדון שורדי השואה שלנו "קפה אירופה" זוכרים את רס"ן בר פלח ז"ל, סגן מפקד סיירת הנח"ל שנהרג בהיתקלות עם מחבלים לפני כחודשיים
ביום שלישי (16.11), נערך אירוע הוקרה לזכרו של בר פלח...
קרקע פורייה לתחילתה של ידידות מופלאה
מחזור נוסף של הפרויקט המוצלח "מרפסות פורחות בגבעתיים" יוצא לדרך לאור...