Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מדיקליניק-רפואת שיניים מתקדמת וחדשנית ברמת גן

מדיקליניק-רפואת שיניים מתקדמת וחדשנית ברמת גן

בשורה לסובלים מכאבי שיניים ברמת גן.
מרפאת השיניים מדיקליניק מהמתקדמות והמשוכללות שפועלות בארץ המציעה מגוון טיפולים. המרפאה נוסדה על ידי דר' מ.לוין בוגר אוניברסיטה העברית הדסה עין כרם- מומחה ובעל שם עולמי בתחום חרדה דנטאלית ומעורה בפיתוחי הלייזרים ברפואת השיניים בארץ ובעולם.

במרפאה ניתן לבצע את כל הטיפולים ביום אחד בהרדמה כללית וכן לבצע תכנית טיפולים אישית, מורכבת ככל שתהיה, ביום אחד. תוכלו לצאת בבוקר מהבית ולחזור אליו עוד באותו יום בחיוך נטול בעיות ומלא בשיניים בריאות ויפות, בלי להרגיש כלום במהלך הטיפול.

דר' לוין מטפל תחת הרדמה כללית למעלה מ- 15 שנה, ומדיקליניק היא מהמרפאות הפרטיות הבודדות בארץ העומדות בכל התקנים הנדרשים ומצוידת ברישיונות המתאימים.

עבור רובנו, ביקור אצל רופא השיניים זכור כביקור כואב וטראומטי, אותו נדחה שוב ושוב עד שלא תהיה ברירה. גם אם הצלחנו כבר להתגבר אז כשהמדובר בילדינו חוזר על עצמו הסיפור. בדרך כלל העיכוב מביא לסבל נוסף ולהתדרדרות במצב השיניים ובסופו של דבר גם להוצאה כספית גדולה יותר.

כיום ניתן לבחור בדרך נוספת. במקום להתייסר בטיפול הקונבנציונאלי שכולנו מכירים אפשר להיעזר גם בלייזר, המיישם את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. נכון, עדיין לא ניתן למצוא את ציוד הלייזר בכל מרפאה שכונתית אבל בהחלט שווה להתאמץ. במרבית המקרים טיפולי שיניים המבוצעים בעזרת הלייזר אינם כואבים, אינם מצריכים שימוש בזריקות הרדמה מקומיות, ללא דימום וללא רעש מכשירי הקידוח. הטיפול מהיר יותר, יעיל ומדויק יותר, ואין כל חשש לזיהום בשל הסטריליזציה המוחלטת של אזור הטיפול. לא רק במרפאות פרטיות מובילות אלא גם בבתי חולים ומוסדות אקדמיים רבים בארץ ובעולם (כמו אוניברסיטת ירושלים ות"א ורבות אחרות בעולם) כבר עושים שימוש בלייזרים ברפואת השיניים. השימושים העיקריים של הלייזר בטיפולי השיניים הם בסתימות, טיפולי חניכיים והלבנת שיניים.

טכניקות חדישות, מבוססות לייזר, מאפשרות לקצר משך תוכניות טיפול מורכבות ואף לסיים ביצוע תוכנית שלמה ביום אחד. הלייזר מאפשר טיפול בטוח לאוכלוסיות רבות שעד כה נמנעה מהן האפשרות לקבל טיפולי שיניים שלא במסגרת מחלקות ייחודיות בבתי חולים.

מחקרים מראים שכ- 30% מהאנשים רגישים לתרופות הרדמה מקומיות, חולים במחלות כרוניות שגם עליהם נאסר השימוש בזריקות ותרופות שונות, נשים הרות הנאלצות להזניח את טיפולי השיניים (לעיתים במחיר יקר) עד לאחר הלידה, ילדים ומבוגרים החוששים מהטיפול הרגיל ובשל כך נוטים שלא לשתף פעולה עם הרופא המטפל, לכל אלה הלייזר הוא לעיתים המוצא היחידי. בנוסף יש כמובן את כל האנשים הבריאים שבשורת הנוחות והשיפור באיכות החיים קורצת גם להם ומעדיפים ל"התפנק" בטיפול קצר, נטול כאב ואי נוחות.

המרפאה, בניהולו של דר' לוין מציעה רפואת שיניים ברמת מקצועיות, איכות ושירות ללא פשרות. רפואת שיניים ללא חרדה וללא כאבים באמצעות שילוב טכנולוגיות לייזר חדישות ושיטות הרדמה מתקדמות לכל מגוון טיפולי השיניים והכל תחת קורת גג אחת.

מדיקליניק רמת גן– יהודה הנשיא 5 רמת גן. טלפון: 03-6193595

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
לשדרג את אופן הבישול בבית
לשדרג את אופן הבישול בבית
אחת מן הדרכים המושלמות והטובות ביותר לשדרג את מראה המטבח...
וילונות המותאמים למשרדים
וילון משרדי הוא בעל תפקיד חשוב ביצירת סביבת עבודה מקצועית...
איך אני אדע אם הבנק יהיה מוכן לתת לי משכנתא לרכישת דירה
כל אדם שרוצה לבצע רכישה גדולה במהלך חייו, לדוגמא לקנות...
למה כדאי לשים לפני שפותחים תיק השקעות (טיפים)
פתיחת תיק השקעות מוגדרת כפעולה קלה מתמיד. ניתן לפתוח תיקי...
רוצים אריכות ימים? הטופס ממתין לכם בבנק וכדאי להכיר אותו
אחד הטפסים החשובים בניהול חשבון משותף – טופס אריכות ימים...
היתרונות של טיפול מהיר בבעיות דירוג אשראי
דירוג האשראי הוא הכלי החזק ביותר שעומד היום לרשותם של...
למעלה ולמטה: מתי זה נכון לקחת הלוואה
הלוואה היא אחד הפתרונות בסל הכלים של מי שזקוק למימון...
לנוע באופן נוח וכיפי
על מנת להתנייד בצורה נוחה ומדהימה עם הילד החדש שלכם...
גם לגברים מגיע
תחום טיפוח הגוף מזמן כבר אינו נחלתם הבלעדית של הנשים...
חגיגת אופנה בגבעתיים - עד 50% על פריטים בחנויות ברחבי העיר
יום חמישי 15.9.22 | 16:00-21:00 יום שישי 16.9.22| 09:00-15:00 חגיגת אופנה בחנויות...