Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מהו היתרון של כלי גינון חשמליים על פני מבוססי בנזין?

מהו היתרון של כלי גינון חשמליים על פני מבוססי בנזין?
קרדיט לתמונות FREEPIK

בדומה למגמה הרווחת בקרב ענפים רבים ושונים, כך המהפכה החשמלית הירוקה הגיעה גם אל עולם הגינון המקצועי. אין מדובר בתהליך שקרה בין רגע אחד. תחזוקת הגינות, פארקים וצמחייה מוריקה באמצעות כלי גינון מבוססי בנזין הייתה ונותרה באיתנה עד לא מזמן; אולם לאחרונה, החלו כלי הגינון החשמליים להתגבר על מכשולים שונים לרבות משך זמן השימוש האפשרי באמצעות הסוללה הנטענת כמו גם עוצמת המכשיר המקנה לו יכולות מרשימות ושאינן יורדות מאלו של כלי הגינון ה'קלאסיים'. בקרב גננים מקצועיים כמו גם חובבי גינון למיניהם, רווחת כיום ההבנה כי ישנם פתרונות מצוינים בכלים הנטענים, ולהלן נמנה כמה מן היתרונות הבולטים של התחלופה החשמלית הנטענת.

שימוש פשוט ונוח

כלי הבנזין הביאו עמם עוצמה מרשימה, אך בו זמנית גם הצריכו תחזוקה שאיננה דבר של מה בכך. החלפת שמנים, חלקי חילוף המתכלים עם הזמן וכן הזרקת דלק, הצריכו מן הגננים ידע טכני מקצועי המאפשר לתחזק את כלי הגינון לעתים תכופות. לעומת זאת, כלי הגינון החשמליים הנטענים הביאו עמם בשורה מדהימה אשר הפחיתה את המעמסה על הגננים וחובבי הגינון. אין כל צורך בהחלפת שמנים במנועים החשמליים, וכן כל מה שנדרש מאדם הרוכש כלי גינון חשמלי הוא תחזוקה מינימלית המסתכמת בניקיון המכשיר עצמו. בעת שמשתמשים בכלי גינון חשמלי, ההפעלה מתבצעת באמצעות מתג ON-OFF ותו לא.

ללא רעשים

כלי גינון מבוססי בנזין מביאים עמם מנוע עוצמתי של 2 עד 4 פעימות; מאפיין ההופך אותם למפגע רעש בלתי מבוטל. בעת שרוכשים כלי גינון חשמליים, הרי שנהנים מעוצמה הדומה לזו של כלי הגינון הקלאסיים, אך לצד זאת משקט מופתי. למעשה, אלמנט זה בא לידי ביטוי במפוחים אשר הוצאו מחוץ לחוק באזורים ציבוריים, וזאת לאור היותם מפגע רעש. לעומת זאת, חוק העזר העירוני מאפשר את השימוש במפוחים חשמליים.

ללא זיהום

בהתאם להיותם מנועי בנזין, כך כלי הגינון הקלאסיים פולטים גזים רעילים אשר חושפים את המשתמש והן את סביבתו הקרובה אל סיכונים בריאותיים שונים. נוסף על כך, כלי בנזין אלו בדומה לרכבים ומכשירים אחרים המבוססים על דלקים, מזהמים את האוויר ופוגעים בסביבה. כלי הגינון החשמליים מביאים עמם את הבשורה הירוקה, ומאפשרים עבודה חלקה ופשוטה, נטולת כל מזהמים.

משקל כלי הגינון

בהתאם לכך שאין מנוע בנזין היושב בתוך כלי הגינון, כך הדבר משפיע גם על משקלו, דבר המקנה שימוש פשוט הרבה יותר. עבור חובבי גינון וגננים מקצועיים כאחד, הרי שאלמנט הנוחיות הוא אלמנט שלא ניתן להוציאו מן המשוואה.

היכן ניתן למצוא כלי גינון חשמליים איכותיים?

בחיפושכם אחר כלי גינון חשמליים ומקצועיים, ניתן לבקר באתר של חברת Ego Power ישראל ובה מגוון רחב של כלי גינון המבוססים כולם על סוללה נטענת אחת. כך יכול המשתמש להחליף את הסוללה בין כלי הגינון השונים, ולמצות את השימוש בה עד התום. הסוללה שנרשמה כפטנט ייחודי על-ידי Ego Power משמרת את זמן פעילותה באמצעות טכנולוגיה המונעת התחממות יתר. מחקרים מראים כי התחממות יתר היא מבין הגורמים המזיקים ביותר לתפקודה של הסוללה, ואשר מפחיתים את אורך חייה.

למבצעים העדכניים של חברת אגו פאוור הקליקו כאן .

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
למה חשוב לפנות אל עורכי דין גירושין בקריות בשלב מוקדם ככל האפשר?
לכאורה, במאה ה-21 גירושין הם לא אירוע דרמטי. על-פי סטטיסטיקות...
חלוקת רכושו של בעל נכסים רבים- רק בעזרת עו"ד מומחה בתחום
במיוחד כאשר מדובר על אדם אמיד ובעל רכוש רב חלוקת...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
מה כדאי לדעת לפני שעושים קעקוע?
קעקוע הוא מסוג אותם הדברים שרבים מאיתנו חושבים עליהם במהלך...
כך תיקחו כל יום הולדת כמה צעדים קדימה
אתם מתכננים לעשות יום הולדת לאחד מבני המשפחה? מדובר על...
עבירה פלילית מהי
עבירות פליליות מתגבשות על ידי מעשים שפוגעים בערכים חברתיים מוגנים...
תביעת לשון הרע – מה באמת אומר החוק הנושא?
לא אחת קורה שאנשים נפגעים אחד מהשני, ולעיתים הסיבה לפגיעה...
למה אבטחת מידע לעסק הינה בעלת חשיבות רבה כל כך?
ניהול של עסק מצריך מאיתנו להתעסק בלא מעט נושאים. אחד...
להתגרש מבלי שהקרקע נשמטת- איך עושים את זה?
גירושין הם ללא ספק מהלך דרסטי המביא לסיום תקופה ופתיחת...
אנשי המקצוע שצריכים ללוות אתכם בקניית דירה
קניית דירה היא עסק מורכב מכל הבחינות. מדובר על סכום...