Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מה באמת אפשר לעשות עם התמכרות?

מה באמת אפשר לעשות עם התמכרות?
קרדיט Canva

התמכרות היא מסוג אותם הדברים שאף אחד לא מתכנן. אף אחד לא קם בבוקר ואומר לעצמו: אני רוצה להיות מכור לסיגריות, לסמים, לאלכוהול או לכל דבר אחר. בנוסף, יש אנשים עם נטייה חזקה יותר להתמכרויות מאחרים. מה שבטוח זה שכמעט כל התמכרות עלולה לפגוע בנו ולא לסייע לנו. לכן, אם גם אתם מכורים, או שאתם רוצים לעזור לאדם מכור, טבעי שתשאלו את עצמכם: מה עושים? זו בדיוק הסיבה שבגללה כדאי שתיקחו בחשבון את האופציה של מרכז יום לטיפול בהתמכרויות. במקום כזה אתם תראו שלא תצטרכו להתמודד לבד עם הקשיים שלכם. למעשה, מרכז יום לטיפול בהתמכרויות זה מקום שבו תרגישו שאתם עטופים. יעזרו לכם ויסייעו לכם, אחת ולתמיד, להתמודד עם הקשיים שמטרידים אתכם ועם ההתמכרות, אז למה אתם מחכים?

מה עושים במרכז יום כזה?

זו הפעם הראשונה שבה אתם חושבים לפנות אל מרכז יום או אל אשפוזית תחלואה כפולה כדי לקבל עזרה? אם כך, ברור שאתם רוצים לדעת מה קורה במקומות כאלה. חשוב להבין: זה מאוד תלוי בשאלה לאיזה מקום אתם פונים. יש אופציה לבחור מרכז יום או אשפוזית תחלואה כפולה שבה תקבלו שירות מקצועי ביותר אך יש גם מקומות שבהם העזרה תהיה ברמה בינונית. לכן חשוב מאוד לבדוק לאן אתם פונים. מה שבטוח זה שאם אתם פונים אל אשפוזית תחלואה כפולה או אל מרכז יום כלשהו, אתם תהיו במרכז. כלומר, הטיפול במקומות כאלה הוא בשבילכם, האנשים הסובלים או המכורים שזקוקים לעזרה. בנוסף, כל עוד תבחרו במקום מקצועי ורציני, אתם תראו שהטיפול יהיה יעיל, כך שלא כדאי לדחות זאת עוד ועוד.

בחירת מרכז היום שלכם, כך תעשו זאת בצורה נכונה

לבחור מקום שבו תעברו שיקום, תקבלו סיוע או תתמודדו עם ההתמכרות שלכם זה לא קל. יש הרבה מרכזים כאלה בישראל ורק בחלק מהם ניתן לקבל את הטוב ביותר. לכן ברור מדוע יש לכם דילמה ומדוע אתם תוהים באיזה מרכז יום לבחור. יש טעם לקרוא תחילה חוות דעת שונות אודות מספר מקומות, וכדאי גם לברר מחירים. מעבר לכך, כמובן שחשוב לבדוק גם איזה אנשי מקצוע מומחים שמחכים לכם במרכז היום או באשפוזית. כך תגלו בעצמכם: מרכז גמילה ניקה זו האופציה הכי טובה שתוכלו לחשוב עליה. מדובר על מרפאה פסיכיאטרית ברמה גבוהה ביותר שמעניקה טיפול רפואי נהדר לכל אדם שמגיע אליה. צרו קשר עוד היום ותוכלו גם אתם להתחיל את החיים החדשים שלכם בקרוב.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך פותרים בעיות איטום בגג של בניין
חשיפה תמידית לנזקי מזג האוויר יוצרת בלאי טבעי בכל סוגי...
הוט אנרג'י: חברת הוט נכנסת לשוק החשמל עם ההנחה הגבוהה ביותר בארץ
חברת HOT הודיעה לאחרונה כי היא עתידה להשיק בטווח הזמן...
מגוון רחב של מתקני מים ביתי
כיום קיימים ברי מים שונים בסוגים ובדגמים שונים. חשוב להכיר...
מתי כדאי לערוך הסכם ממון?
עריכת הסכם ממון היום היא מהלך שאינו קשור דווקא לזוגות...
פתרון ההצללה המושלם למרפסת שלכם
כולנו מכירים את זה: חלמנו שנים על בית עם מרפסת...
מהי צוואה הדדית?
אין ספק שכאשר  אדם נפטר, הדבר גורם לצער רב לקרוביו,...
האם הביטוי ׳הפכים מושכים׳ הוא באמת ערובה לזוגיות טובה?
דייטים יכולים להיות מרגשים, סוחפים ומתסכלים, ולפעמים שלושתם בבת אחת....
שמחים לעזור- למי מיועדת מערכת בקרה חשמלית
בקרת כניסה ממוחשבת היא אחת הפתרונות היותר מתקדמים ויותר מדויקים...
איך יסייע לכם עורך דין בעסקת מקרקעין?
בניגוד לעסקאות פשוטות יותר, אפילו מכירה  או קניה של רכב,...
מה כולנו חייבים לדעת על סוכרת סוג 1?
סוכרת מסוג 1, הידועה גם כסוכרת נעורים או סוכרת תלויה...