Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה

מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
קרדיט - Canva

גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים בחשבון לגבי התנהלותו ולגבי השלכותיו על המשך החיים. כמובן שהרצוי הוא להתגרש כאשר שני בני הזוג מסכימים על הנושא והגיעו להחלטה משותפת שכך עדיף. עם זאת, ישנם מצבים בהם צד אחד מעוניין בדבר ואילו הצד השני חושב אחרת. גם במצב בו אי הסכמה זכותו של אדם לקדם את הדברים לגירושין ולא לחיות עם אדם שאינו מעוניין עוד לחיות איתו. במצב כזה יש להגיש תביעת גירושין  בעזרת עורך דין לגירושין. את התביעה ניתן להגיש לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני. בתביעת הגירושין מומלץ לכלול כבר נושאים הקשורים להתנהלות לאחר הגירושין כמו מזונות ומשמורת על הילדים, חלוקת רכוש ועוד.

מהם היתרונות של גישור בהליך גירושין

כאשר ישנה החלטה להתגרש, ניתן לעשות זאת בשתי דרכים: בדיונים בבית המשפט או בהליך גישור. חשוב לציין שהיום, גם אם הבחירה הא שהדברים יידונו בבית המשפט, ישנה חובה קודם לכן לעבור הליך יישוב סכסוך מחוץ לבית המשפט כדי לנסות ולפתור הדברים. לכן, כל עוד ישנה הסכמה על הגירושין וגם יחסים ותקשורת סבירים מומלץ לנסות להגיע להסכם גירושין בהליך גישור בעזרת עורך דין לגירושין המתמחה בניהול הליכי גישור ומו"מ. זוגות אשר צולחים את התהליך ומצליחים להגיע להסכם בשיתוף פעולה חשים סיפוק רב וניגשים לפתיחת דף חדש בצורה חלקה ונוחה יותר. מעבר לכך, בהליך גישור ישנו חיסכון זמן משמעותי וגם של אנרגיות ומשאבים.

לבחור את האדם הנכון לצידכם בתקופה של חוסר יציבות

תקופת הגירושין היא תקופה לא יציבה, תקופה קשה ומאתגרת. אם בתור זוג נשוי נעזרתם זה בזו בכל קושי או אתגר, כאן, כאשר אתם נמצאים בהליכי גירושין ופרידה כל אחד צריך למצוא את הסלע האיתן עבורו בו יוכל להיאחז ולהיעזר. אין ספק שאחד האנשים שישפיעו על היציבות והביטחון שתרגישו הוא עורך הדין שילווה אתכם בתהליך, לפחות בכל הקשור למהלך הגירושין עצמם. לכן, חשוב לבחור עורך דין מומלץ לגירושין, עורך דין בעל ניסיון רב, נחישות ובקיאות בחוקים הנוגעים לעניין. כאשר עורך הדין מקצועי ומנוסה הוא יוכל לייצג אתכם ולנהל את התהליך בנחישות ושמירה על זכויותיכם אך ללא התלהמות או יצירת מריבות מיותרות.

משרד עורכי דין עודד פסקל מתמחה בדיני משפחה ומלווה רבים בהליך הגירושין, כולל לקוחות בעלי אמצעים ונכסים רבים אשר אצלם חלוקת הרכוש היא מורכבת. מוזמנים ליצור קשר.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך פותרים בעיות איטום בגג של בניין
חשיפה תמידית לנזקי מזג האוויר יוצרת בלאי טבעי בכל סוגי...
הוט אנרג'י: חברת הוט נכנסת לשוק החשמל עם ההנחה הגבוהה ביותר בארץ
חברת HOT הודיעה לאחרונה כי היא עתידה להשיק בטווח הזמן...
מגוון רחב של מתקני מים ביתי
כיום קיימים ברי מים שונים בסוגים ובדגמים שונים. חשוב להכיר...
מתי כדאי לערוך הסכם ממון?
עריכת הסכם ממון היום היא מהלך שאינו קשור דווקא לזוגות...
פתרון ההצללה המושלם למרפסת שלכם
כולנו מכירים את זה: חלמנו שנים על בית עם מרפסת...
מהי צוואה הדדית?
אין ספק שכאשר  אדם נפטר, הדבר גורם לצער רב לקרוביו,...
האם הביטוי ׳הפכים מושכים׳ הוא באמת ערובה לזוגיות טובה?
דייטים יכולים להיות מרגשים, סוחפים ומתסכלים, ולפעמים שלושתם בבת אחת....
שמחים לעזור- למי מיועדת מערכת בקרה חשמלית
בקרת כניסה ממוחשבת היא אחת הפתרונות היותר מתקדמים ויותר מדויקים...
איך יסייע לכם עורך דין בעסקת מקרקעין?
בניגוד לעסקאות פשוטות יותר, אפילו מכירה  או קניה של רכב,...
מה כולנו חייבים לדעת על סוכרת סוג 1?
סוכרת מסוג 1, הידועה גם כסוכרת נעורים או סוכרת תלויה...