Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מומחי הרבלייף מסבירים על הסוכר בגופנו

מומחי הרבלייף מסבירים על הסוכר בגופנו
קרדיט pixabay

בעידן בו אנו חיים, אנו שומעים ללא הפסקה על נזקים הרבים אשר הסוכר עלול לגרום לבריאות ולגוף האדם. בשנים אחרונות, נושא זה מאוד נפוץ ואוכלוסייה רבה החליטה להפחית את רמת הסוכר על מנת לשמור על אורח חיים בריא. אורח חיים בריא כולל תפריט עם מזון נכון ובריא, פעילות גופנית וכמות גדולה של שתיית מים.

לא תמיד פשוט לשמור על אורח חיים זה לאורך זמן, אך כאשר אנו שומעים את המומחים מדברים על סוכר, המוטיבציה עולה בקלות. ובכן, מומחים מזהירים את האוכלוסייה אשר הסוכר מזיק לבריאות ועלול לגרום לבעיות סוכרת, השמנה, בעיות לב ומחלות אחרות נוספות. נושא זה כה חשוב שמשרד החינוך לקח חלק ממנו וביקש להפחית לסמן כל מוצרי עתירי סוכר.

עם זאת, קיימים מוצרים רבים עם רמת סוכר גבוהה, אך נחשבים כבריאים. תופעה זו עלולה לבלבל, לכן מומחי הרבלייף מסבירים על הבדל בין סוכר בריא ללא בריא.

מומחי הרבלייף מסבירים על הסוכר בגופנו
קרדיט pixabay

מומחי הרבלייף ממליצים על מזון עם סוכר בריא

נסביר תחילה מהי חברת הרבלייף. חברה זו היא אחת המובילות ביותר בעולם בתחומי שמירה על אורח חיים בריא. היא כוללת מספר מומחים אשר מעניקים עצות וטיפים על מנת לשמור על אורח חיים בריא לאורך זמן.

לדוגמא, דיאטנית קלינית מחברת הרבלייף מסבירה שאין להוריד לגמרי את הסוכר מהתפריט, אלא לצרוך אותו בכמויות קטנות ובמזון הנכון. היא מוסיפה שהסוכר בגוף, הנקרא גלוקוז משמש כאנרגיה עבור המוח והגוף וחשוב עבורם. הבעיה היא שהסוכר משפיע בצורה מהירה במוח וככל שהוא נטול מרכיבים תזונתיים אחרים אנו נזקקים ליותר וכך אפשר להתמכר לסוכר.

לכן, מומחי מזון של הרבלייף מעניקים עצות ודוגמאות על מזון שכולל סוכר אשר מומלץ ובריא לאכול:

  • המזון הראשון שכולל סוכר טבעי הינו פירות טריים. הפירות מכילים גם סיבים תזונתיים וויטמינים רבים. מומלץ לצרוך עד שלושה פירות ביום.
  • כאשר אתם מרגישים חשק למאכל מתוק, מומלץ לאכול שוקולד מריר בכמות קטנה. בנוסף, מומלץ לאכול שוקולד מריר עם אחוז קקאו גבוה, מכוון שהוא יותר בריא.
  • בנוסף, הנכם יכולים לבחור לאכול כמה פירות יבשים ביום, אך בכמויות קטנות מכוון שהם כוללים אחוז סוכר גבוהה יותר מפירות טריים. פירות יבשים מספקים סיבים תזונתיים ומינרליים והינם עשירים בנוגדי חמצון. אפשר להשתמש במזון זה כממתק טבעי.
  • לסיום, חטיף חלבון הינו השילוב המשולם בין פחמימות לחלבונים. ניתן לצרוך את חטיף זה על מנת לשמור על תחושת שובע או כדי להעניק לגוף אנרגיה לאורך זמן.

מאיזה סוכר מומלץ להימנע ?

מומחי הרבלייף ממליצים להימנע מצריכת סוכר בכללי, כלומר מכל חטיף או ממתק הכולל סוכר לא טבעי. בנוסף, הם ממליצים להימנע משתייה ממותקת ולעדיף לשתות מים או תה ירוק ללא סוכר.

על מנת לשמור על אורח חיים בריא, צריך להשתדל לאכול כמה שפחות סוכר ולהחליף אותו במזון מומלץ כמו פירות טריים או יבשים וכדומה.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
למה חשוב לפנות אל עורכי דין גירושין בקריות בשלב מוקדם ככל האפשר?
לכאורה, במאה ה-21 גירושין הם לא אירוע דרמטי. על-פי סטטיסטיקות...
חלוקת רכושו של בעל נכסים רבים- רק בעזרת עו"ד מומחה בתחום
במיוחד כאשר מדובר על אדם אמיד ובעל רכוש רב חלוקת...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
מה כדאי לדעת לפני שעושים קעקוע?
קעקוע הוא מסוג אותם הדברים שרבים מאיתנו חושבים עליהם במהלך...
כך תיקחו כל יום הולדת כמה צעדים קדימה
אתם מתכננים לעשות יום הולדת לאחד מבני המשפחה? מדובר על...
עבירה פלילית מהי
עבירות פליליות מתגבשות על ידי מעשים שפוגעים בערכים חברתיים מוגנים...
תביעת לשון הרע – מה באמת אומר החוק הנושא?
לא אחת קורה שאנשים נפגעים אחד מהשני, ולעיתים הסיבה לפגיעה...
למה אבטחת מידע לעסק הינה בעלת חשיבות רבה כל כך?
ניהול של עסק מצריך מאיתנו להתעסק בלא מעט נושאים. אחד...
להתגרש מבלי שהקרקע נשמטת- איך עושים את זה?
גירושין הם ללא ספק מהלך דרסטי המביא לסיום תקופה ופתיחת...
אנשי המקצוע שצריכים ללוות אתכם בקניית דירה
קניית דירה היא עסק מורכב מכל הבחינות. מדובר על סכום...