Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מחזירים את הטבע לעיר

מחזירים את הטבע לעיר

הסתכלו סביב, מה אתם רואים? סביר להניח שזה קירות, בניינים ורכבים. בעולם המתקדם של היום כמעט ולא נשאר מקום לטבע בחיים שלנו. אבל מה עושים ברגע שאתם גרים בבניין קומות, או שהמשרד שלכם לא יכול לכלול גינה? התשובה לכך היא פשוטה הרבה יותר ממה שאתם חושבים. קיר צמחים ורטיקלי הוא הפתרון החדיש ביותר בתחום הגינון ומאפשר לכם לקחת פיסה קטנה מהטבע ולטפח אותה בנוחות ביתכם או משרדכם.

מחזירים את הטבע לעיר

שיטות גינון הינן רבות ומגוונות, ובשנים האחרונות אנו יכולים לראות כי בכל רחבי העולם אנשים רבים בחרו דווקא בשיטת גינון ורטיקלית אשר יכולה לסייע בהכנסת הטבע אל הבית. בעוד ששנים רבות של התפתחות תעשייתית וטכנולוגית אולי הרחיקו אותנו מין הטבע, כעת זה הזמן לעשות את הבחירה הירוקה ולהשיב אותו אל חיינו, אל ביתנו, אל משרדינו ובעצם אל תוך כל בניין שנרצה. הרעיון מאחורי גינה אנכית מתמקד בחיסכון בשטח נדל"ני יקר כמו גם השקיה חכמה, נוחה לתפעול ותחזוקה קלה וידידותית למשתמש.

יצירת אומנות ייחודית

כל אחד יכול לתלות עוד תמונה בחדר, אבל ברגע שאתם בוחרים להתקין קיר ירוק בביתכם, אתם למעשה משלבים אומנות חיה וייחודית ממש בתוך הסלון שלכם. יצירת האומנות הזו תשמור על המראה החי והחיוני שלה כיוון שהיא מגובה במערכת השקיה משוכללת. זו מאפשרת לצמחים הנבחרים שלכם להישאר ירוקים וססגוניים לכל אורך השנה. זכרו כי חשוב לוודא אילו צמחים יוכלו לשרוד בצורה הטובה ביותר תחת התנאים הקיימים בדירתכם, לשם כך תוכלו להתייעץ עם חברה העוסקת בהקמת קירות מסוג זה.

מתקרבים אל הטבע בשנית

חלק מההתעניינות ההולכת וגוברת בשנים האחרונות בכל הנוגע להקמה של קירות ירוקים נובעת מהעובדה כי מחקרים רבים הוכיחו נוכחות של צמחייה בבית ובמקום העבודה הובילה ליעילות גבוהה יותר בתפקוד וירידה משמעותית ברמות הלחץ וחוסר הסבלנות. חשוב לזכור כי אתם אלו שיכולים לבחור את סוגי הצמחים השונים אשר יושתלו על הקיר הירוק שלכם. צמחים שונים הינם בעלי יתרונות בריאותיים שונים, כך שאתם יכולים לבחור את סוג הטבע שאתם מעוניינים להכניס אל ביתכם.

הופכים חלומות למציאות

כמעט כל אחד מאתנו חלם בשלב מסוים על הגינה המושלמת שלו. בין אם מדובר בגינת פרחים או גינה של תבלינים ועשבי מרפא. אך ייתכן שבמהלך השנים רבים מאתנו זנחו את הרעיון מתוך אמונה כי אם חיים בקומה שלישית, כנראה שאין מקום לצמחים בבית. חברת רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות בע"מ שמחה להעניק לכם את האפשרות להכניס את הטבע לבית בעזרת גינה תלויה. התהליך יכלול התאמה של תשתית הפרויקט לתנאי הסביבה, בחירה בשיטות גינון מתאימות ותחזוקה שוטפת של הפרויקט גם לאחר סיומו. כך תוכלו לעטר את ביתכם, משרדכם ואפילו את המרפסת שלכם בשפע של צמחייה ירוקה וחיונית אשר ללא ספק תשפר את איכות חייכם.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
עוברים טיפול שורש? כל הדברים אותם כדאי לדעת
טיפול שורש הפך למונח אשר יכול להרתיע לא מעט מטופלים...
ריפודי בדים: הדרך הנכונה לחידוש הריהוט שלכם בלי לקנות חדש
הריהוט משמש כמרכיב מרכזי ובולט בעיצוב הפנים של חלל מגורים...
איך לתכנן נכון את המקום במזוודה לקראת החופשה?
נוסעים לחופשה? המזוודה היא הפרטנרית הצמודה וחשוב לבחור מלכתחילה מוצר...
מתי נבצע החלפת ברך חלקית או מלאה?
החלפת מפרק הברך היא הליך כירורגי נפוץ שיכול לשפר משמעותית...
חגיגה מתנפחת ומתוקה: מדוכני מזון מפתים ועד מתנפחים מלהיבים - הכל להשכרה לאירועים בלתי נשכחים
מתנפחים לקפיצה ולחגיגה עליזה השכרת מתנפחים הפכה לחלק בלתי נפרד מכל...
שתלים דנטליים, המדריך המלא
מה שקורא לו הציבור 'השתלות שיניים' ואנחנו, אנשי המקצוע 'שתלים...
ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי
כל תאונה נושאת בחובה פוטנציאל לנזק מתמשך, גם כאשר מחלימים...
מארז מושלם של פינוקים לגבר
נשים רבות רוצות לשמח את בני הזוג שלהן, אך לא...
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...