Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מטבח לבן מודרני

מטבח לבן מודרני
קרדיט לתמונה מטבחי next125

מטבח לבן הוא אולי האופציה הראשונה שעולה אצל המחפשים לעצמם מטבחים מודרניים. יש לכך הרבה סיבות טובות ואל תטעו לחשוב: מטבח לבן מודרני איננו ברירת מחדל או פשרה. פעמים רבות הוא העיקר. אם נבקש עיצוב מינימליסטי, טהור ואלגנטי מטבח לבן מודרני תהיה בחירה נכונה ותשתלב היטב בעיצוב המודרני הכולל של הבית. יש יופי מיוחד בעיצוב בלבן.

הצבע הלבן משדר פתיחות, אלגנטיות, יוקרה וניקיון, שאין לאף צבע אחר. הוא אולי הצבע המזוהה ביותר עם תכונות המטבח המודרני המתקדם. אם מהותם של המטבחים המודרניים היא ניקיון צורני, אחידות, גוון מוחלט, דיוק והקפדה הרי שהצבע הלבן מייצג היטב תכונות אלו.

מטבח לבן מודרני
קרדיט לתמונה מטבחי next125

מטבחים לבנים תמיד היו ונשארו מבוקשים

למטבח יש נוכחות לא מבוטלת. הוא הרי מרכז הבית ופתוח בדרך כלל לחלקים עיקריים אחרים של הבית. בני הבית ואורחיהם משתמשים בו, נהנים ממנו ומתארחים בו, בוודאי נמצאים בו במשך זמן רב יחסית במשך היום, הרבה יותר מחללים אחרים.
הצבע הלבן הוא גוון שנעים לחיות אתו לאורך זמן. הוא ישתלב נהדר כמעט עם כל דבר סביבו, גם אם הוא בסגנון שונה ממנו. אם התכנון של המטבח עמוס ואתם מעדיפים ארונות רבים הוא הצבע הנוח ביותר למטרה זו, כי הוא יכביד פחות וישתלט פחות על סביבתו. כאשר מעצבים מטבח בסגנון מינימליסטי מודרני החזות הלבנה תתמזג נהדר עם כל עיצוב ותוסיף פן של ניקיון צורני לאופי הבית כולו.

מטבח לבן יוקרתי

מכיוון שהצבע הלבן הוא הגוון הבהיר ביותר בסקאלת הצבעים חשוב להקפיד בו על איכויות. הצבע הלבן יראה במיטבו במטבח יוקרתי, שהושקעה בו רמת גימור מאד גבוהה. קל יהיה לראות פגמים בייצור או באיכות החומר בצבע לבן. הבדלים בחיבורים, בקנטים ובציפויים יראו בקלות במטבח לבן והרי כל היופי והאלגנטיות של מטבח לבן מודרני הם באיכותו הגבוהה וביכולתו להציג שלמות. אם המטבח הלבן לא יציג אחידות ועמידות יוצאי דופן, הרי שהמטרה לא תושג והוא יאבד את היוקרה שלו. מטבח לבן יוקרתי יוכל להיות רק מטבח איכותי ללא דופי. כל פגם קטן ייראה במטבח לבן מודרני, שכל קוויו העיצוביים נקיים ומתמשכים באחידות ופעמים רבות אף בסימטריה שמעוררת שהות. האיכות תומכת בעיצובו וביופיו המיוחד של המטבח הלבן.

האפשרויות למטבח לבן מודרני

מטבח לבן מודרני אפשר ליצור ממגוון חומרים רחב: פורמייקה, פניקס, זכוכית (בגימור מט או מבריק), גרניט פורצלן ועוד. לכל חומר יתרונות משלו ותרומה שונה למראה ולעיצוב שיתקבל.

אפשר אולי לחשוש פן המקום שהכי מתלכלך בבית יהיה בלבן, הצבע עליו רואים בבירור כל לכלוך, אולם אם בוחרים במטבח איכותי החשש מוסר. אם יצרן המטבח שלכם משתמש בחומרים איכותיים מתקדמים, ויש היום כאלו, לא יידבק במטבח הלבן המודרני שלכם כל רבב וכל לכלוך מהשימוש היומיומי במטבח יוסר בקלות.

למותג היוקרה next125 מבית חברת המטבחים שולר מגרמניה מבחר של מטבחים מודרניים מחומרים שונים וחדשניים בלבן. איכותה הגבוהה והרמה הטכנולוגית המתקדמת של החברה יהפכו כל שאיפה למטבח לבן למציאות פרקטית, מעוצבת ונוחה. כל חומר שתבחרו למטבח הלבן המודרני שלכם יותאם בשלמות למטבח החלומות הלבן שתמיד רציתם.

את האפשרויות השונות תוכלו לפגוש באולם התצוגה של מטבחי next125 ברחוב גלגלי הפלדה 19 בהרצליה פיתוח. צוות מעצבים, מקצועי ומנוסה, ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בבחירת המטבח המתאים ביותר.

המאמר נכתב באדיבות מטבחי next125 09-9569903  [email protected] 

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
המחשב שלכם איטי? יש מה לעשות עם זה!
להבין שהמחשב עובד לאט זה לא נעים, ובמיוחד אם המחשב...
שפע של אטרקציות בסלוניקי
יוון היא יעד שובה לב הכולל קסם ים תיכוני, עבר...
אמצעי אחסון חסכוני ומשתלם במיוחד
כספת יד שנייה היא כספת שכבר נמצאת בשימוש ונמכרת לכם...
במחיר שמשלמים על בחירת עורך דין לא נכון
פלילים הם תחום לא סלחני שכל מי שמעורב בו מכיר...
הזהב הנוזלי של ישראל
שמן זית ישראלי ידוע באיכותו יוצאת הדופן ובטעמו העשיר. שמן...
הורים זה הזמן לגרום לילדיכם לקחת חלק בקדמה
בנוף הטכנולוגי המתקדם במהירות של היום, הצגת ילדים לרובוטיקה בגיל...
איך לשמור על הרכב שלכם טוב יותר?
שלל המוצרים לשמירה על מצב הרכב ותחזוקה נאותה שלו גדול...
אל תוותרו על העזרה שמגיעה לכם כשאתם נזקקים לה יותר מכל
נפגעי גוף ונפש בגלל מחלות, תאונות ופגיעות שונות נוטים לוותר...
הדרך הנכונה להקים חברה בע"מ
יש סוגים שונים של עסקות וחברות אשר נבדלות אלה מאלה...
המקום שממנו יוצאים יפים ורגועים יותר
בכל מכון יופי יודעים שהלקוחות באים לא רק בשביל טיפולי...