Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מי מטפל בכם כשאתם צריכים טיפול אישי באמת?

מי מטפל בכם כשאתם צריכים טיפול אישי באמת?
קרדיט Canva

משפחה שעוזרת ליקיריה בשעות הקשות היא משפחה שלא מזניחה אף אחד אבל לא תמיד אפשר להקשות על בני המשפחה ולדרוש מהם לעזוב הכל ולשמור על בני משפחה סיעודיים בבית או כאלה שמאושפזים בבית החולים בכל שעות היממה. מצד שני, הצוות הרפואי והמקצועי בבתי חולים ובמוסדות שונים לא תמיד זמין לטפל במאושפזים בכל דבר ובוודאי לא בשעות הלילה. לכן, במקרים רבים אין מנוס מגיוס כוח עזר פרטי כדי לוודא שמקבלים את הטיפול הטוב ביותר בכל שעות הלילה והיממה. שמירה על חולים בבית חולים יכולה להיעשות על ידי מטפלים מנוסים שיודעים מהו תפקידם וכיצד להקל על החולה ולסייע לו, או על ידי אחיות פרטיות שנשכרות על ידי המשפחה כדי ללוות את החולה בשעות היום והלילה כדי לוודא שהוא מקבל כל מה שהוא צריך ויש מי שמשגיח עליו מקרוב. חברת אור בלב בע"מ היא חברה שמעניקה שירותי סיעוד בבית או בכל מקום שבו הלקוחות מאושפזים כדי להבטיח שהם מטופלים בכל צורכיהם באופן צמוד לפי משמרות ושעות.

גם בבית אפשר לקבל טיפול

אשפוז בבית החולים או במוסד סיעודי מבטיח שתהיה השגחה מינימלית על המטופל אולם לא תמיד זה נוח לכולם להיות מחוץ לבית. בשנים האחרונות גוברת המודעות לרווחת המטופלים והחולים שרוצים להישאר בבית ולא להתנייד למוסדות אשפוז סיעודיים או להישאר במחלקה. מלבד טיפול סיעודי בבית, אנחנו זכאים גם לאשפוז בית ויכולים גם להיעזר בכוח עזר רפואי וסיעודי מגוון למטרותינו גם מבלי לוותר על הנוחות הביתית. שירותים כאלה שהם חיוניים להשגחה על מטופל סיעודי שמקבל כל מה שצריך, מלקיחת תרופות וטיפול אישי ועד שמירה בלילה והאכלה, ניתנים על ידי אנשים שעובדים בכך, בדרך כלל ישראלים שמנוסים בסיעוד. מטפל בקשישים ישראלי הוא אדם שיכול לגור עם קרוב המשפחה שלכם או לבוא רק לכמה שעות לפי בחירתכם, ולהעניק לו טיפול מסור.

טיפול רפואי צמוד

השגחה רפואית על כל מטופל שנזקק לכך למשך זמן קצוב עד החלמה מתקופת מחלה או לאחר ניתוח או תאונה היא שירות חשוב שאפשר לקבל גם באופן פרטי, לפי בחירתכם. אחות לילה יכולה ללוות את המטופל שנזקק לכך בין אם הוא מאושפז בבית חולים או מקבל טיפול ומחלים בבית. היתרון הגדול הוא שאחות מוסמכת יכולה לטפל בו בצורה מקצועית ולאו דווקא לטיפול סיעודי, מה שמבטיח מעקב מדויק ומענה מדויק לכל מה שהרופאים הנחו אותו לעשות. חברת אור בלב בע"מ מספקת שירותי אחיות ומטפלים סיעודיים לבחירתכם ולטיפול צמוד בכל אחד.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
איך פותרים בעיות איטום בגג של בניין
חשיפה תמידית לנזקי מזג האוויר יוצרת בלאי טבעי בכל סוגי...
הוט אנרג'י: חברת הוט נכנסת לשוק החשמל עם ההנחה הגבוהה ביותר בארץ
חברת HOT הודיעה לאחרונה כי היא עתידה להשיק בטווח הזמן...
מגוון רחב של מתקני מים ביתי
כיום קיימים ברי מים שונים בסוגים ובדגמים שונים. חשוב להכיר...
מתי כדאי לערוך הסכם ממון?
עריכת הסכם ממון היום היא מהלך שאינו קשור דווקא לזוגות...
פתרון ההצללה המושלם למרפסת שלכם
כולנו מכירים את זה: חלמנו שנים על בית עם מרפסת...
מהי צוואה הדדית?
אין ספק שכאשר  אדם נפטר, הדבר גורם לצער רב לקרוביו,...
האם הביטוי ׳הפכים מושכים׳ הוא באמת ערובה לזוגיות טובה?
דייטים יכולים להיות מרגשים, סוחפים ומתסכלים, ולפעמים שלושתם בבת אחת....
שמחים לעזור- למי מיועדת מערכת בקרה חשמלית
בקרת כניסה ממוחשבת היא אחת הפתרונות היותר מתקדמים ויותר מדויקים...
איך יסייע לכם עורך דין בעסקת מקרקעין?
בניגוד לעסקאות פשוטות יותר, אפילו מכירה  או קניה של רכב,...
מה כולנו חייבים לדעת על סוכרת סוג 1?
סוכרת מסוג 1, הידועה גם כסוכרת נעורים או סוכרת תלויה...