Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מכתיבים לכם עתיד

מכתיבים לכם עתיד

כל סטודנט מכיר את התחושה המלחיצה כאשר מגיעה בתקופת המבחנים. תקופה זו מתאפיינת בדרך כלל בפחות שעות שינה והרבה לחץ שלא משאיר זמן לשום דבר אחר פרט ללימודים. כתיבת עבודה סמינריונית דורשת השקעה רבה והגשתה תלויה בגורמים רבים שלא תמיד תלויים בנו. ישנם אתרים שונים אשר מציעים את עזרתם בכתיבת העבודות הסמינריוניות שלכם. מדובר בצוות של אנשים מלומדים, כולם בעלי תארים שניים. כבעלי ניסיון רב בכתיב עבודות הם יוכלו לסייע לכם בהגשת עבודה בזמן, ללא איחורים ובסטנדרטים המקובלים במוסד האקדמי שלכם.

הצוות אשר נבחר על מנת לכתוב בשבילכם את העבודה ייפגש אתכם וביחד תעמדו על כל הסייגים והדרישות המיוחדות שלכם. הדבר החשוב ביותר בשבילנו הוא שאתם תהיו מרוצים מהתוצאה, ואנו מקפידים להיות לצדכם לאורך כל הדרך עד להגשת העבודה. כתיבת עבודות אקדמאיות היא אמנות וכך יש גם להתייחס אליה. הצוות שלנו ידאג שהעבודה שתוגש תהיה מקורית, רלוונטית לנושא וכתובה בצורה נכונה הן מהצד של התוכן והן מהצד בתחבירי.

כיצד התהליך מתבצע?

הורידו את רמות הסטרס, סטודנטים יקרים, משום שתהליך כתיבת עבודת סמינריון מותאם לבקשות הלקוח ולדרישותיו של המרצה. תהליך כתיבת העבודה מתבצע כך –

  • מתאמים ציפיות – ראשית, הלקוח והכותב מתאמים ציפיות כדי להבין לעומק את צרכיו של הלקוח, את דרישות העבודה ודגשים נוספים. בשלב זה, הכותב בודק שהוא אכן הבין את הנושא, הדרישות ואת היקף העבודה.
  • בוחנים את שאלת המחקר – בשלב זה הכותב בוחן שהוא אכן מסוגל להציע שאלת מחקר המותאמת לרמה האקדמית הרצויה. כמו כן, הכותב בוחן אם הוא מסוגל להגדיר ולפרט על משתני השאלה – המשתנים התלויים והבלתי תלויים.
  • מציעים את הצעת המחיר – מתבצעת פניה ללקוח עם הצעת מחיר. רק לאחר שסוגרים על הצעת המחיר, העבודה מתחילה לצאת לפועל.
  • מתאימים את העבודה ללקוח – ישנם סוגים רבים של לקוחות וכל סוג יקבל את המענה ההולם. אם קורצתם מהחומר שמעוניין להיות מעורב בכל תהליך הכתיבה, הכותב יתעדכן עמכם על בסיס קבע. אם קורצתם מהחומר הנגדי, זה שמעוניין לחסוך לעצמו את כל כאבי הראש וליהנות מהמוצר המוגמר, זה בסדר גמור גם כן.
  • מתאימים את העבודה לדרישות המרצה – ישנם מרצים שמעוניינים קודם לבחון את הצעת המחקר ורק לאחר מכן לקבל את העבודה ואילו אחרים מעוניינים לאשר את השאלה וכל פרק ופרק מהעבודה. תהליך כתיבת העבודה מתבצע בהתאם לדרישות הייחודיות של כל מרצה. גם במצבים בהם המרצה מבקש תיקונים, שינויים והחלפות נושאים, תהליך הליווי יימשך עד להגשתה הסופית של העבודה.

מומחים בתחומם

כתיבת עבודות סמינריוניות דורשת הבנה מהותית בכללי האקדמיה, ביכולת הסקת מסקנות ומעקב אחר נתונים, בקריאת טקסטים אקדמיים קשים ובשפות זרות, בעמידה בזמנים צפופים ובשליטה בכתיבה אקדמית ניאותה. צוות הכותבים של החברה מורכב מאקדמאים מדופלמים בעלי תואר ראשון ותואר שני, שהתמחו בתחומם. כלל ההתמחויות מפורסמות באתר ומציעות לכם בחירה מגוונת למדי, החל מחוגים בפקולטה למדעי הרוח – לימודי יהדות, היסטוריה וכו' וכלה בחוגים בפקולטה למשפטים. לכל פקולטה ישנם חוקי כתיבה אקדמית משלה ולכן בחירה בכותבים שהתמחו בתחום הנדרש לכם, מקטינה לכם את הסיכויים לטעויות ולכשלים ומעלה את הסיכוי שתצלחו את הקורס בשלום. נתראה בטקס קבלת הדיפלומה.

סמינר קל - עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות וסמינריונים

למה בעצם לעשות את זה

רבים יטענו שאת העבודות הסמינריוניות שלכם אתם אמורים לכתוב בעצמיכם ובאופן כללי זה נכון. מאידך לא לכל סטודנט יש את הזמן הדרוש על מנת לסיים את כל ההתחייבויות שלו ולעיתים עליו לפרנס את עצמו ולדאוג לקורת גג. גם קשיי שפה עלולים להשפיע על ציון העבודה והצוות יוכל לסייע בכך ולהבהיר את כוונת המשורר מלכתחילה. SeminarKal מחזיקים בצוות של כותבים איכותיים אשר יסייעו לכם להגיע לדדליין בזמן הנכון. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
ניסוח צוואה בעזרת עורך דין
אין ספק כי צוואה היא מסמך חשוב, על מנת לא...
מזגנים תקולים? אולימפוס מיזוג אוויר לשירותכם 24/7
בימים החמים של הקיץ הישראלי או בלילות הקרים של החורף,...
באילו מקרים מומלצת התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה?
משפחה היא מקור לנחת וגם בסיס למשאבים חיוניים לחיים. במקביל...
למה לא כדאי לוותר על חיפויים שונים לקירות?
השקעתם לאחרונה לא מעט בעיצוב המחודש של הסלון שלכם? עשיתם...
טיפול בירושה: ממה מתחילים?
כאשר אדם אהוב כמו אחד ההורים הולך לעולמו, זוהי טלטלה...
התעללות בבעלי חיים
לפני שמתעמקים בהיבטים המשפטיים, נדגיש כי התעללות בבעלי חיים היא מעשה...
יום הולדת כבקשתך- איך יוצרים יום הולדת למי שלא אוהב חברים
אם הילד שלכם אינו אוהב חברים באופן מוצהר או בולט...
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...