Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מנעולן בגבעתיים

מנעולן בגבעתיים
קרדיט pixabay

המפתח נשבר בתוך המנעול?  הדלת עושה בעיות ולא ננעלת?  או שפשוט עברת דירה ויש להחליף מנעול?

רק עם צילינדר תקין ואיכותי בדלת הכניסה תוכל לישון בראש שקט. בכל מקרה בו עברת דירה, הצילינדר נשבר, הציר של הדלת חורק או כל בעיה אחרת, מומלץ להזמין מיד מנעולן ולפתור את התקלה. מנעולן בגבעתיים יוכל לספק לתקן מגוון סוגי מנעולים או לחילופין להתקין צילינדר חדש המספק דרגת ביטחון גבוהה.

מנעולן ברמת גן

קרדיט pixabay

פורץ מנעולים בגבעתיים

אם אתה גר בגבעתיים, או באחת הערים הסמוכות לה, רצוי כי יהיה לך מספר טלפון של מנעולן מומלץ ומהיר עליו אתה סומך. פורץ מנעולים בגבעתיים יכול לעזור לך בכל תקלה הקשורה לדלת הבית שלך, דלת המשרד שלך ואפילו דלת המכונית. לא נעים להכניס כל בעל מקצוע לבית שלך ובטח שלא להתקין את המנעולים. על כן מומלץ לקבל בעל מקצוע בהמלצה, בדגש על מקצועיות ועל זמינות מסביב לשעון. בד"כ אנו נזקקים לשירותיו של פורץ מנעולים בזמנים הכי יוצאי דופן (אמצע הלילה או סוף השבוע).

מקרים בהם רצוי להזמין מנעולן

יש לא מעט מקרים בהם מומלץ ורצוי להזמין מנעולן בגבעתיים. יש את המקרים הדחופים בהם צריך להזמין מנעולן בגבעתיים מעכשיו לעכשיו: דלת שנטרקה, מנעול תקול, ציר חורק, אי יכולת לפתוח הדלת, מפתח שנשכח ברכב, מפתח שבור בחור המנעול ועוד. ישנם מקרים נוספים בהם מומלץ להזמין מנעולן רגע לפני שקורית תקלה חמורה יותר שתאלץ אתכם לשלם יותר, כגון: מפתח שלא מסתובב חלק במנעול, דלת שנתקעת מדי פעם בפתיחה ובסגירה שלה, ציר דלת שכמעט נופל ועוד.

סוגי צילינדרים

רגע לפני פירוט סוגי הצילינדרים הקיימים, חשוב להבין מהו צילינדר ולמה בדיוק הוא משמש. צילינדר הוא בעצם מנגנון נעילה, פשוט לתפעול ולכן אחד הנפוצים. למרות שהוא פשוט לתפעול הוא עדיין נחשב בטוח ואיכותי. ישנן צילינדרים המספקים דרגות ביטחון שונות ואף דגמים שונים המגיעים עם כמות מפתחות שונה.

סוגי צילינדרים נפוצים בהם משתמש פורץ מנעולים בגבעתיים:

  • צילינדר לשון – זהו צילינדר יחסית פשוט. בתוך הצילינדר ישנה לשון מבנית שמסתובבת עם סיבובו של הצילינדר באמצעות מפתח. בפועל מה שקורה הוא שסיבוב הלשון המובנית גורם לתזוזה של הזיזים הנמצאים בתוך מנגנון הנעילה וזה מה שגורם לדלת להינעל או להיפתח.
  • צילינדר משונן – המבנה שלו שונה ממבנה צילינדר הלשון. סביב הצילינדר המשונן מצויים גלגלי שיניים אשר מותאמים בדיוק לגלגלי השיניים שנמצאים בדלת. כאשר מסובבים את הצילינדר מה שזז בפנים הוא גלגלים בתוך הדלת וכתוצאה מכך זז הבריח עצמו.

שני סוגי הצילינדרים הללו הם בטוחים לשימוש, כאשר צילינדר הלשון הוא מעט פשוט יותר ולכן קל יותר לפרוץ אותו. הצילינדר המשונן הוא מורכב יותר ולכן קשה יותר לפרוץ אותו. צילינדרים חדשים מגיעים בד"כ עם כרטיס הגנה, אשר לא מאפשר לאף אחד לשכפל את מפתחות המנעול בלי אותו הכרטיס. מנעולן בגבעתיים יכול לספק ללקוחות שלו את כל אחד מסוגי הצילינדרים ולהתקין אותם בקלות וביעילות.

השוואת מחירים במקום

המחירים של פורץ מנעולים בגבעתיים משתנים מבעל מקצוע לבעל מקצוע. מעבר לפערי המחירים, השעה שבה מזמינים את המנעולן משפיעה על המחיר. מעבר להשוואת מחירים טלפונית, לפני שמזמינים מנעולן בגבעתיים ניתן אף לבצע השוואה במקום בין הדגמים השונים של הצילינדרים.

מנעולן מומלץ יציע לך מגוון אפשרויות בטווחי מחירים שונים. יש מי שמעדיף ללכת על האופציה הזולה ביותר ויש מי שממש לא חוסך על הביטחון האישי. מומלץ להקשיב לעצת המנעולן ולבחור צילינדר שמצד אחד יספק הגנה טובה ומצד שני יהיה בתקציב ריאלי.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
אמנות הפקת האירועים: יצירת חוויות בלתי נשכחות
טיפים להפקת אירועים כשמדובר בהפקת אירועים, תשומת לב לפרטים היא המפתח....
עידן חדש של ביטחון עצמי: הגדלת חזה מתוך נקודת המבט של המטופלות
ניתוח להגדלת חזה הוא אחד ההליכים הפופולריים ביותר בממלכת הניתוחים...
מאפיין אדריכלי מרשים
חיפוי קיר מעץ הוא מאפיין אדריכלי מכובד המעניק לכל חלל...
היתרונות של עיסוי רפואי
עיסוי רפואי הוא טיפול מיוחד המתמקד במתן מענה למצבים רפואיים...
איך להעביר את המסרים שלכם בדרך אפקטיבית?
תוכן שיווקי יכול לשרת אתכם בכמה פורמטים ואחד המוצלחים והטובים...
חשיבות פניה מוקדמת לעורך דין תאונות דרכים
מעורבות בתאונת דרכים מוכרת לרוב הנהגים במדינה. זהו אינו עניין...
המחשב שלכם איטי? יש מה לעשות עם זה!
להבין שהמחשב עובד לאט זה לא נעים, ובמיוחד אם המחשב...
שפע של אטרקציות בסלוניקי
יוון היא יעד שובה לב הכולל קסם ים תיכוני, עבר...
אמצעי אחסון חסכוני ומשתלם במיוחד
כספת יד שנייה היא כספת שכבר נמצאת בשימוש ונמכרת לכם...
במחיר שמשלמים על בחירת עורך דין לא נכון
פלילים הם תחום לא סלחני שכל מי שמעורב בו מכיר...