Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

משלחת בראשות מפכ"ל משטרת העיר קונמינג ‏בסין ביקרה בגבעתיים והתרשמה מהפעילות הנעשית בעיר בתחומי הביטחון האישי ואיכות החיים

משלחת בראשות מפכ"ל משטרת העיר קונמינג ‏בסין ביקרה בגבעתיים והתרשמה מהפעילות הנעשית בעיר בתחומי הביטחון  האישי ואיכות החיים

משלחת בראשות מפכ"ל משטרת העיר קונמינג ‏בסין מר ז'ואו ג'יאן-ז'ונג: סגן ראש העיר קונמינג ומפכ"ל המשטרה העירונית ביקרה בגבעתיים והתרשמה מהפעילות הנעשית בעיר בתחומי הביטחון האישי ואיכות החיים. מנכ"ל עיריית גבעתיים, יורם כהן אירח את משלחת הבכירים בעירייה וסקר את הפעילות העירונית בנושא הביטחון האישי והשרות לתושב כולל סקירה מלאה על השיטור העירוני, מערך המצלמות במרחבים הציבוריים, פעילות המוקד העירוני, סיירת ההורים ומרכז השרות החדש לתושב המעניק לכלל התושבים שרות יעיל, זמין ומהיר בכלל הנושאים בהם: הנדסה, תרבות, חינוך, פיקוח, תשלומים ועוד.

קונמינג היא בירת מחוז יונאן בדרום-מערב סין. העיר מאוכלסת בכ-10 מיליון תושבים ובמחוז כולו כ-50 מיליון תושבים. העיר התפתחה מאד כלכלית עקב היותה מרכז תחבורתי המקשר את סין עם דרום מזרח אסיה והמדינות וייטנאם, לאוס ובורמה וכמו כן, משמשת העיר בית ל-70 אחוז מהחברות הגדולות של מחוז יונאן.

מר ז'ואו ג'יאן-ז'ונג: סגן ראש העיר קונמינג ומפכ"ל המשטרה העירונית ציין כי באופן כללי הביקור נועד על מנת לקבל 'טעימה' קטנה מישראל הן בפן המקצועי, בפרטים ובמבט כללי והן בהיבט של תרבות מורשת והיסטוריה.

במהלך ביקורם בישראל שואפת המשלחת ליצור שיתופי פעולה עם נציגי חברות וגופים מוסדיים כגון עיריית גבעתיים בשל העובדה כי  לישראל יש מוניטין כמדינה שהצליחה בזכות למידה מתמדת ובשילוב של כוחות מוניציפליים\ ביטחון ומשטרה להשתלט על בעיות ביטחון מסוגים שונים ובכך לאפשר במציאות מסובכת ומורכבת – למרות כל האתגרים – חיים יחסית נורמליים.

יש לציין כי הסינים מצידם מתמודדים עם לא מעט אתגרי טרור פנימי וחיצוני וכן מתקפות סייבר, פשיעות כלכליות וכו' כפי שקורה בכל מדינה מפותחת. החברות הישראליות, עם הידע והניסיון הנצבר מציגות יכולות מגוונות בישראל וברחבי העולם ומכאן הרצון בשת"פ עם חברות מישראל.

לעיר גבעתיים קשר רב שנים עם העיר חרבין בסין (העיר התאומה של גבעתיים) לאחרונה אף הגיעה לגבעתיים משלחת   מקצועית מהעיר חרבין –סין במטרה לקדם הקמת גן סיני בפארק גבעתיים על שטח של כ-2.5 דונם כמחווה לעומק הידידות והערכה של העיר התאומה חרבין לתושבי גבעתיים.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
ההשלכות של תאונה על העתיד שלכם מחייבות פיצוי
כל תאונה נושאת בחובה פוטנציאל לנזק מתמשך, גם כאשר מחלימים...
מארז מושלם של פינוקים לגבר
נשים רבות רוצות לשמח את בני הזוג שלהן, אך לא...
מה שחשוב לדעת על גירושין שלא בהסכמה
גירושין הוא תהליך לא פשוט שחשוב לקחת בו דברים רבים...
איך לבחור עורך דין חדלות פירעון מומלץ?
החוק מאפשר ליחידים וחברות שהסתבכו בחובות משמעותיים לעבור הליך שיחלץ...
קייטנת גלישה תל אביב
בזכות הממשק הארוך שיש לתל אביב עם חוף הים אפשר...
למה חשוב לפנות אל עורכי דין גירושין בקריות בשלב מוקדם ככל האפשר?
לכאורה, במאה ה-21 גירושין הם לא אירוע דרמטי. על-פי סטטיסטיקות...
חלוקת רכושו של בעל נכסים רבים- רק בעזרת עו"ד מומחה בתחום
במיוחד כאשר מדובר על אדם אמיד ובעל רכוש רב חלוקת...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
מה כדאי לדעת לפני שעושים קעקוע?
קעקוע הוא מסוג אותם הדברים שרבים מאיתנו חושבים עליהם במהלך...
כך תיקחו כל יום הולדת כמה צעדים קדימה
אתם מתכננים לעשות יום הולדת לאחד מבני המשפחה? מדובר על...