Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

משקיעים בארה"ב ונהנים מתשואה גבוהה

משקיעים בארה"ב ונהנים מתשואה גבוהה

חולמים על השקעה בארה"ב? אם כן, בוודאי כבר הגעתם לפגישה במשרד מפואר, פגשתם אנשי מכירות הלבושים בחליפות יפות , וראיתם אינספור מצגות אקסל מורכבות –אבל חשוב שתדעו, כל התפאורה הזאת נועדה כדי לסנוור אתכם.

החלום בדמות רווחיות בטוחה ותשואה גבוהה לרוב רחוק מהמציאות. לכן חשוב לעצור לרגע ולחשוב, האם הבנתם את מהות העסקה? אל תסתכנו בעסקה לא משתלמת שלא שומרת על האינטרסים שלכם!

משקיעים בארה"ב ונהנים מתשואה גבוהה

במידה ואתם אתם מעוניינים להיכנס להשקעה מעבר לים, דעו כי תחום השקעות נדלן בארה"ב הינו תחום פרוץ ומורכב יותר ממה שאתם חושבים. ועל מנת להיות מסוגלים לבצע את ההחלטה המשתלמת ביותר, מומלץ יהיה להתייעץ עם אנשי מקצוע שמכירים את התחום טרם כניסה לעסקה. לילי כהן, מציעה לכם שירותי ליווי וייעוץ בתחום הנדל"ן בארצות הברית. ייעוץ בלתי תלוי בו האינטרס של המשקיע הוא מעל הכל!  ניסיונה העשיר ורב השנים בתחום יעזור ללא ספק בביצוע ההשקעה המשתלמת מכל.

נחשפים לאפשרויות חדשות

אנשים רבים מחפשים אחר אפשרויות חדשות שיניבו רווחים לטווח הרחוק, וכך הם מגלים בשנים האחרונות הזדמנויות נדלן בארהב שקוסמות להם. אך בעודכם מוצאים עסקה מעניינת, זכרו תמיד כי מומלץ יהיה להתייעץ עם אנשי מקצוע שמכירים את תחום הנדל"ן בארה"ב ויוכלו לסייע בביצוע כל הבדיקות הנחוצות על מנת לוודא שאתם לא רוכשים חתול בשק .

לא רוכשים חתול בשק

בעוד ישראלים רבים עשויים ללכת לאיבוד במחשבה על התשואה הגבוהה ממנה יוכלו ליהנות חיש מהר כבר לאחר החתימה על העסקה, הרי שחשוב יהיה לזכור כי בדיוק כמו שלא הייתם רוכשים נכס בארץ  טרם בדיקה מעמיקה, הרי שגם בארה"ב המצב יהיה דומה, ובעת מציאת דירות להשקעה בארצות הברית חשוב יהיה לבצע מגוון בדיקות חיוניות. יועצי נדל"ן מקצועיים יהיו האנשים אליהם יהיה עליכם לפנות, הם יוכלו לסייע לכם בביצוע מגוון רחב של בדיקות ובחינות של ההשקעה שבחרתם. זאת החל מבדיקת רישום בעלות, בדיקת שעבודים על הנכס, בחינת שווי שוק ואף ניתוח דוחות כספיים בנוגע להשקעה העתידית והתנהלות מקצועית אל מול הגורמים הרלוונטיים מעבר לים.

לפני שמשקיעים, נזהרים

היתרון המשמעותי של לילי כהן ביעוץ השקעות נדל"ן ארה"ב, הוא בעובדה שהייעוץ הוא ניטרלי בלי אינטרס מכירתי. האינטרס היחיד של לילי כהן הוא הגנת המשקיע  וכניסת המשקיע בצורה מפוכחת לעולם השקעות הנדל"ן. פנייה אל שירותיה של לילי כהן תאפשר לכם לזכות בייעוץ ניטרלי והכוונה בכל תהליך הקשור לתחום הנדל"ן בארה"ב (לרבות בכל נושא שנוגע לתחום מיסוי נדלן בארהב) , זאת גם במידה ונתקלתם בעסקה שאין אתם מרוצים ממנה וזקוקים לסיוע וליווי עסקי מתאים. התקשרו עכשיו 054-3465571.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
למה חשוב לפנות אל עורכי דין גירושין בקריות בשלב מוקדם ככל האפשר?
לכאורה, במאה ה-21 גירושין הם לא אירוע דרמטי. על-פי סטטיסטיקות...
חלוקת רכושו של בעל נכסים רבים- רק בעזרת עו"ד מומחה בתחום
במיוחד כאשר מדובר על אדם אמיד ובעל רכוש רב חלוקת...
כדור שלג של הלוואות
במקרים בהם המצב הכלכלי קשה וההוצאות מכבידות, אך המשכורת לא...
מה כדאי לדעת לפני שעושים קעקוע?
קעקוע הוא מסוג אותם הדברים שרבים מאיתנו חושבים עליהם במהלך...
כך תיקחו כל יום הולדת כמה צעדים קדימה
אתם מתכננים לעשות יום הולדת לאחד מבני המשפחה? מדובר על...
עבירה פלילית מהי
עבירות פליליות מתגבשות על ידי מעשים שפוגעים בערכים חברתיים מוגנים...
תביעת לשון הרע – מה באמת אומר החוק הנושא?
לא אחת קורה שאנשים נפגעים אחד מהשני, ולעיתים הסיבה לפגיעה...
למה אבטחת מידע לעסק הינה בעלת חשיבות רבה כל כך?
ניהול של עסק מצריך מאיתנו להתעסק בלא מעט נושאים. אחד...
להתגרש מבלי שהקרקע נשמטת- איך עושים את זה?
גירושין הם ללא ספק מהלך דרסטי המביא לסיום תקופה ופתיחת...
אנשי המקצוע שצריכים ללוות אתכם בקניית דירה
קניית דירה היא עסק מורכב מכל הבחינות. מדובר על סכום...