Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מתגרשים? כך תעשו את זה נכון

מתגרשים? כך תעשו את זה נכון

כל פרידה היא כואבת, אבל ההחלטה לסיים את חיי הנישואין בוודאי כואבת קצת יותר. לצד ההתמודדות עם שינוי גדול בחיים, הגירושין צפויים להביא גם לא מעט אתגריים רגשיים וכלכליים. מחלוקת הרכוש ועד לטיפול בצרכי הילדים המשותפים, זה הזמן להבין את המשמעות הנלווית להחלטה שלכם. אז רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, מוזמנים לפנות אל חיים פכטר משרד עורכי דין לשם קבלת ייעוץ וליווי משפטי מקצועי.

מתגרשים? כך תעשו את זה נכון

האם יש לכם הסכם ממון?

אם השכלתם לחתום על הסכם ממון עוד לפני החתונה, המצב שלכם היום בוודאי קצת יותר פשוט. נכון, המצוקה הרגשית עדיין שם ואין ספק שההחלטה להתגרש איננה פשוטה או נעימה, אבל לכל הפחות תוכלו לדעת בדיוק מה צפוי לקרות: איך יחולק הרכוש, מה יהיו דמי המזונות ואצל מי יהיו הילדים. לפני שאתם בוחרים עורך דין משפחה בראשון לציון כדאי לבחון היטב את ההסכם שלכם ואם אתם מעוניינים לנסות ולשנות את התנאים שהגדרתם אי שם לפני שנישאתם – כדאי להיעזר בגורם מקצועי כדי להבין האם ואיך עושים את זה. עם הניסיון הרב של עו"ד חיים פכטר, זהו בוודאי האדם הנכון בזמן הנכון.

מה חשוב לכם ועל מה תתפשרו?

באופן טבעי, כל צד ירצה לקחת כמה שיותר ולצאת מהנישואין הללו עם ידו על העליונה. הבעיה מתחילה כשאף צד לא רוצה להפסיד יותר מדי, וכשכל אחד מחפש את הדרך לחלק את עוגת הרכוש בצורה קצת פחות שוויונית. מה עושים? מגדירים מטרות ברורות. אתם בוודאי יודעים מה חשוב לכם יותר ומה פחות, על מה שווה להילחם ועל מה תוותרו כדי להשיג יותר במקום אחר. עבודה נכונה עם עורך דין לגירושים שיודע איך לצלוח את התהליך הזה באופן יעיל, זה באמת כל מה שאתם צריכים.

עם מי אתם יוצאים לדרך?

לבסוף, ודאו שיש לצידכם עורך דין מיומן ומנוסה, המתמחה בדיני משפחה ובהליכי גירושין בפרט. אנשים רבים נוטים לבחור בחבר טוב או בשכן מהקומה למטה, שהם אולי עורכי דין מנוסים בדיני חוזים או נדל"ן אבל לא מתמצאים בדיני משפחה, ומעולם לא ניהלו הסכם גירושין. אם כן, בחרו עורך דין גירושין במרכז שיש לו את הידע ואת הניסיון, ובעיקר את היכולת להבין אתכם ולפעול להשגת האינטרסים האישיים שלכם. עם הליווי האישי של עו"ד חיים פכטר תצאו מהפרק הזה בחייכם עם הסכם גירושין שדואג לכם ולילדים לפני הכול. לתיאום פגישה ולקבלת ייעוץ אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון 074-636-6072.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
למה לא כדאי לוותר על חיפויים שונים לקירות?
השקעתם לאחרונה לא מעט בעיצוב המחודש של הסלון שלכם? עשיתם...
טיפול בירושה: ממה מתחילים?
כאשר אדם אהוב כמו אחד ההורים הולך לעולמו, זוהי טלטלה...
התעללות בבעלי חיים
לפני שמתעמקים בהיבטים המשפטיים, נדגיש כי התעללות בבעלי חיים היא מעשה...
יום הולדת כבקשתך- איך יוצרים יום הולדת למי שלא אוהב חברים
אם הילד שלכם אינו אוהב חברים באופן מוצהר או בולט...
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...
מרחבים וגבולות בהתפתחות תינוקות
הבית הוא המקום הראשון שהקטנצ'יק שלכם מכיר בחייו ועל פי...