Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום

נזילות ודליפות אפשר לגלות בכל מקום
קרדיט: Canva

מבנים מורכבים ושטחים פתוחים נראים כמעט בלתי אפשריים לאנשי מקצוע שצריכים לתקן בהם תקלות ובעיות שונות בתחזוקה ובתשתיות. לשם כך המציאו ציוד מתוחכם שיכול לעשות זאת במקומם, משום שבמבנים כמו רבי קומות שיש בהם כל כך הרבה מערכות מורכבות חייבים לעבוד בצורה חכמה. כבר אי אפשר להתפרץ לתוך קיר או רצפה ולהרים כל דבר רק משום שיש בעיית חשמל או צנרת דולפת. מצד שני, גם אי אפשר להזניח זאת מכיוון שכל דליפה קלה של מים או לחות יכולה לגרום לנזקים רבים לצנרת עצמה ולסביבתה, ולהשפיע על תשתיות נוספות. יש ציוד שיכול לאתר כל נזילה בכל מקום והוא כולל בעיקר מצלמות תרמיות, אבל במקומות שבהם אי אפשר להשתמש בהן או שהן מוגבלות בגלל תנאי השטח, יש דרך אחרת. במקרה כזה, מעדיפים איתור נזילות מים בעזרת גז, שהוא בטוח לשימוש ונחשב לחומר הטוב ביותר שמגלה דליפות כאלה. עם זאת, חשוב לתת רק למומחים מנוסים לעבוד עם הציוד הזה גם כדי לחסוך בזמן וגם כדי למנוע טעויות. חברת א.ר מומחים מציעה לכם את הניסיון הרב שלה ואת כל הידע שעומד לרשותה למטרת איתור נזילות בדרך חכמה.

פשוט ונוח לאתר נזילות

איתור נזילות באמצעות גז מתאים לשטחים פתוחים בעיקר, משום שהצנרת שעוברת שם משתרעת על פני מרחקים וגם מסתעפת מאוד. זה חסכוני יותר ומהיר מאשר להשתמש בגלאים אחרים כמו הגלאי התרמי של המצלמה המיוחדת שמיועדת לאיתור נזילות מקירות. גז כזה אינו נחשב מסוכן ואינו נפיץ, אלא הוא מוזרם בהרכב כזה משום שהוא מצליח לפעפע ולחדור למקומות שבהם קשה להגיע בשטח פתוח. כלומר, בעזרת חוקי הפיזיקה הוא יגיע לשם בוודאות, וגם בגלל תצורת הנזילות במקומות כאלה שעלולים להיות ביותר מנקודה אחת של דליפה.

איתור באמצעות גז

האיתור שנעשה באמצעות ציוד כזה יכול לגלות לכם את מצב התשתיות ובשילוב עם ציוד נוסף, אם זה נדרש, יכול להוביל אתכם לגילוי תקלות נוספות בכל הצנרת והתשתית של המבנה והמתחם שבו אתם מגלים את הבעיה. זהו היתרון הגדול ביותר של מי שמשתמש בציוד חכם ומתקדם ועובד בשיטות מדויקות ונקודתיות כדי למנוע כמה שיותר נזקים לקירות ולרצפות. זה מתאים בעיקר לבניינים גדולים ומודרניים שבהם לפעמים קשה לגלות את הנקודה שבה נובעת הנזילה ומחייבת טיפול מערכתי רחב. חברת א.ר מומחים עובדת כבר שנים בעזרת הציוד החכם ביותר בענף כדי לעזור לכם לתקן תקלות ולהימנע מנזקים נוספים.

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
המחשב שלכם איטי? יש מה לעשות עם זה!
להבין שהמחשב עובד לאט זה לא נעים, ובמיוחד אם המחשב...
שפע של אטרקציות בסלוניקי
יוון היא יעד שובה לב הכולל קסם ים תיכוני, עבר...
אמצעי אחסון חסכוני ומשתלם במיוחד
כספת יד שנייה היא כספת שכבר נמצאת בשימוש ונמכרת לכם...
במחיר שמשלמים על בחירת עורך דין לא נכון
פלילים הם תחום לא סלחני שכל מי שמעורב בו מכיר...
הזהב הנוזלי של ישראל
שמן זית ישראלי ידוע באיכותו יוצאת הדופן ובטעמו העשיר. שמן...
הורים זה הזמן לגרום לילדיכם לקחת חלק בקדמה
בנוף הטכנולוגי המתקדם במהירות של היום, הצגת ילדים לרובוטיקה בגיל...
איך לשמור על הרכב שלכם טוב יותר?
שלל המוצרים לשמירה על מצב הרכב ותחזוקה נאותה שלו גדול...
אל תוותרו על העזרה שמגיעה לכם כשאתם נזקקים לה יותר מכל
נפגעי גוף ונפש בגלל מחלות, תאונות ופגיעות שונות נוטים לוותר...
הדרך הנכונה להקים חברה בע"מ
יש סוגים שונים של עסקות וחברות אשר נבדלות אלה מאלה...
המקום שממנו יוצאים יפים ורגועים יותר
בכל מכון יופי יודעים שהלקוחות באים לא רק בשביל טיפולי...