Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

נזילת מים – יותר פשוט ממה שחשבתם

נזילת מים – יותר פשוט ממה שחשבתם

טיפול בנזילות מים היה בעבר עיסוק מורכב שכלל שימוש באמצעים כבדים. אולם כיום פיתוחים מתקדמים מאפשרים לכל בעל מקצוע, אינסטלטור מומחה, לתת מענה נקודתי מדויק לבעיה ולאפשר לכם לשמור על קירות וצינורות באיכות מעולה לאורך תקופות ארוכות. לפרטים נוספים על מענה זה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת תרמופלקס.

נזילת מים – יותר פשוט ממה שחשבתם

מים במקומות נסתרים מן העין

מים הם כוח טבע קלטני והרסני, אשר יכול להשפיע על חיינו בדרכים שונות. גם בתחום הבנייה ואחזקת הבתים יש משמעות גדולה מאוד ליכולות איתור נזילות מים בכל מיקום ברחבי המבנה. בין אם בקירות הפנימיים, החיצוניים ואפילו בתשתיות התת קרקעיות, המים יכולים לפגוע ביציבות המבנה ולגרום לנזקי רכוש משמעותיים. במקרים מסוג אלו טיפולים מונעים מדויקים יכולים לשפר פלאים את המצב ולצמצם נזקים.

 

טיפול מקצועי של אינסטלטור

כל חשד לנזילת מים, ניתן להזמין אינסטלטור מומחה אשר יבצע בדיקת איתור נזילות במצלמה טרמית. הבדיקה מאפשרת לאיש המקצוע לקבל תמונה מצב מלאה, תוך פרק זמן של דקות ספורות על כל חללי הפנים של הבית. המצלמה מציגה תמונה צבעונית על פי חלוקה מידות חום, וכן האינסטלטור מאתר את נקודות הדליפה בן רגע. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשר לבעל המקצוע לצמצם לכדי דיוק מופתי את דרישות הקידוח בבית. כך, כל פעולת טיפול בנזקי מים היא פעולה נקיה מהירה ואחראית.

 

בבדיקה פשוטה מקבלים הערכה מלאה

השימוש באמצעים מתקדמים לאיתור נזקי מים דורשת ידע מקצועי רב ואמצעים מתקדמים למשימה. כל אינסטלטור אשר עבר הכשרה ומחזיק באישורי העבודה הנדרשים יכול לבצע בביתכם בדיקה תרמוגרפית.

כמו כן, ביכולתו של האינסטלטור לבצע תהליכים של צילום תרמי לאיתור מקורות דליפה. ואמנם לפני שאתם רוצים לקרוא לאיש המקצוע, חשוב לבדוק כי הוא עושה שימוש בכלי עבודה מקצועיים לקידוח, לאיטום ולטיפול בנזילה עצמה. רק כך תבטיחו את איכות העבודה ואת יציבות המבנה בו אתם חיים ועובדים. טיפול במים חייב להיות ממוקד ומסודר, זאת כדי למנוע הישנות של מקרים דומים בעתיד ויצירת מערכות צנרת חזקות ואיתנות לאורך תקופות ארוכות מאוד. ככל ותצליחו למצוא את נקודת הדליפה במהירות ולבצע תיקון איכותי, כך הסבירות לבית חזק ואיתן עולה.

חברת תרמופלקס מבצעת תיקונים בתחום האינסטלציה. לחברה צוות אינסטלטורים מקצועי ומיומן אשר פועל כבר למעלה מעשור עם מגוון רחב של לקוחות במקרים מורכבים ביותר. אנו מבצעים הערכה ראשונית מהירה בסיוע כל אמצעי הבידוק הקיימים כיום ורק לאחר מכן, מציעים ללקוחות דרכי פעולה מומלצות למיגור הנזילה וטיפול אחראי בצינורות המבנה. למידע נוסף, ניתן ליצור קשר בטלפון: 052-5422805

התוכן כי חם במקומונט גבעתיים
למה לא כדאי לוותר על חיפויים שונים לקירות?
השקעתם לאחרונה לא מעט בעיצוב המחודש של הסלון שלכם? עשיתם...
טיפול בירושה: ממה מתחילים?
כאשר אדם אהוב כמו אחד ההורים הולך לעולמו, זוהי טלטלה...
התעללות בבעלי חיים
לפני שמתעמקים בהיבטים המשפטיים, נדגיש כי התעללות בבעלי חיים היא מעשה...
יום הולדת כבקשתך- איך יוצרים יום הולדת למי שלא אוהב חברים
אם הילד שלכם אינו אוהב חברים באופן מוצהר או בולט...
חברות בדק בית - למה זה חשוב?
כאשר אנו רוכשים נכס, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה...
ניו בורן צילומים מקצועיים עם הסטודיו של נסיה
ניו בורן צילומים מי מאיתנו לא נמס כשהוא רואה תמונות של...
הכול על גידור ביתי
בתחום הגידור הביתי אנחנו רואים שהצורך רק עולה עם השנים,...
טיפול מונגש ויעיל למיצוק העור מהבית עם גלי רדיו
אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות לניתוחים קוסמטיים שאינם כוללים חתכים או...
ללמוד מקצוע מבוקש ויצירתי
מקצועות הביוטי למיניהם הם מהמקצועות הטובים ביותר שיש למי יש...
מרחבים וגבולות בהתפתחות תינוקות
הבית הוא המקום הראשון שהקטנצ'יק שלכם מכיר בחייו ועל פי...